TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Evet yaptırdım eşimde birşey çıkmadı bende çok az kan pıhtılaşma çıktı doktor çok önemli değil aşırı çıkmadı dedi sadece aspirin kullanıyorum
Canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun Ben de aynıyım sayılır kayıplarım var. Pıhtılaşmam var aspirin kullanıyorum 4sy olacak neredeyse kullanalı. Genetik sma her testi yaptırdım. Geçen ay perinataloji bölümüne yönlendirmesi için devlet hastanesi kadın Doğuma gittim bi sürü kan aldılar sonuçlara göre o bölüme yönlendirip yönlendirmeyeceğine katar verecekmiş bi daha gitmedim ben ama. katil hücre varmış bi testle anlaşılıyormuş bi onu yaptırmak var aklımda ama

Tatildeyim maalesef burda ultrason bile yok 2 gün sonra gidicem tek temennim eskisinde pıhtı pıhtı olmuştu Suan az az arada oluyor bi umut belki diyorum ama değerim biraz daha yükselmesi lazım

Kızlar 3 Ağustos 551 8 Ağustos 1798 çıktı maalesef kanamam var.
Eski düşüklerde pıhtı oluyordu suan ara ara kanama var ne olacak bilmiyorum
Canım dur bakalım bende düşük yapıyosun sandım. bzcxa kanaması var doktor ona ilaç başlamış sana yardımcı olur aynı haftalardasınız

Yok ya 1 tane özel polikinlik var doktor pazartesi ye kadar yokmuş benim şansıma
Çok araştırdım ama maalesef İstanbul a dönünce gidicem galiba yada cumartesi artık
canım hiç endişelenme. ben de aşırı korktum. ilk haftalarda kanama çok normalmiş. bol bol dinlen yat uzan yorulursan daha kötü oluyormuş. ben de ilaç kullanıyorum düşük önleyici. geçen hastaneye gittim serum fitil hap iğne ne varsa verdiler. dün regl gibi kırmızı kanamam vardı 6 haftalık hamileyim. ultrasonda kanama alanım vardı. haftaya çarşamba gideceğim tekrardan inşallah küçülür

Gittiğim hastahane sağolsun hiçbirsey yapmadı şaka gibi ultrason yok şehir dışına çıkmam lazım yarından sonra belli olacak insallah tutunur
Magnezyum da tokolitik denilen uterus relaksasyonu yapan bi takviye, progesteron gibi. Erken dogum riskinde verilip dogumu vaktine çeken ilaçlardan, progesteron gibi. Varsa dr a gidene kadar evinizde mg da kullanabilirsiniz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…