TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Msjlarını okudum üşenmeden azonce Pcos olman ıçin adet olmaman gerekmiyor mu Pcos demek duzensız adet görmek ve ya hıc görememek bildiğim kadarıyla yazmadan edemedim merak ettim

Çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
cinsiyeti erkek çok erken öğrendim 12+2 de
Ay canım seni gördüğüme de çok sevindimm Sağlıkla gelsin oğluşun Maşallah ya büyüttünüz bebişleri de cinsiyet öğrenmeye başladınız darısı başımıza

Ben daha hamile kalmadan her ay bu ay olursa hangi burç olacak diye bakıyorum En yakın arkadaşlarım hep Boğa ve Aslan olmuştur kızım aslan kardeşi de boğa olursa çok sevinirim boğaları severim Tabii önce sağlık Senin bebişini ben de erkek hissediyorum nedense öğrenince mutlaka yaz Bu tatlı ekşi olayı doğru gibi sanki kızımda daha hamileliğimi öğrenmeden tatlıdan tiksinmiştim çok severdim oysaki. Sonra gelsin bulantılar. Senin neyse ki olmamış çok sevindim yine de beslenmene dikkat et son aylar engel olunamaz bir kilo artışı oluyor

Oğlum da tatlıdan başka birşey yemiyordum kızım da da tatlı görmek istemedim hep tuzlu ekşi şeyler kızımda hiç hamile olduğumu anlamadılar ama oglumda ilk gebelik cahilllik tabi kapılara sığmaz olacaktım nerdeyse az daha gelmeseydi oğlum Ağustos ayında doğdu başak burcu yükselen akrep 9 yaşında bir delikanlı olacak ins teyzesi :)))

Yaa böyle şeyleri ozlemisim resmen cinsiyet tahmini Dr kontrolü yaklaşınca olan heyecanrabbim ins tez zamanda nasip etsin herkese

Oyy maşallah büyütmüşsün sen. Ömrü bahtı güzel olsun inşallah Ben kızımda sadece 7 kilo almıştım ya tam bulantılarım geçti yemeye başladım onda da gebelik şekeri çıktı hiç rafine şeker yemeyince kilo da alamadım:)
Yaa böyle şeyleri ozlemisim resmen cinsiyet tahmini Dr kontrolü yaklaşınca olan heyecanrabbim ins tez zamanda nasip etsin herkese
Amin canım kimseyi çok bekletmesin isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin Allah

Kızlar çatlamadan 4 gün öncesini değerlendirmiştik, reglime 5 gün var kasık ağrısı ve hafif göğüs hassasiyetim var. Mümkün olabilir mi sizce yumurtlamadan 4 gün önce tutma ihtimali çok zor gibi geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…