TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

İnsallah sizinde geçer ben daha önce düşük yaşadım o yüzden korkuyorum ama suan durdu insallah birsey olma tutunur Allah’ın izni ile

Magnezyum da tokolitik denilen uterus relaksasyonu yapan bi takviye, progesteron gibi. Erken dogum riskinde verilip dogumu vaktine çeken ilaçlardan, progesteron gibi. Varsa dr a gidene kadar evinizde mg da kullanabilirsiniz .
Maalesef yok çok teşekkür ederim Suan kanamam durdu insallah birşey olmamıştır yarın gece şehir dışına çıkıcam umarım iyidir

Kızlar merhaba, ben de buraya yenı katıldım. Bısey soracağım. Hamıle oldugumızı nasıl anlarız regl dısında reglım duzensız cunku. Illa test mı yapmam gerek yanı .

Kızlar merhaba, ben de buraya yenı katıldım. Bısey soracağım. Hamıle oldugumızı nasıl anlarız regl dısında reglım duzensız cunku. Illa test mı yapmam gerek yanı .
Merhaba şüpheli ilişkinin üzerinden 12-14 gün geçtikten sonra test yapabilirsiniz. Başka da anlama yönetemi yok malesef. Gebelik belirtileri de herkeste aynı olmuyor. Yumurtlama tarihinizi biliyor musunuz?

Merhaba şüpheli ilişkinin üzerinden 12-14 gün geçtikten sonra test yapabilirsiniz. Başka da anlama yönetemi yok malesef. Gebelik belirtileri de herkeste aynı olmuyor. Yumurtlama tarihinizi biliyor musunuz?
Yaaa cıdden mi yanı biraz gülünç gelecek belki ama sıfır bilgiyim yani yumurtlama tarihi ne

Burdan ıkı gunde bayagı bı degısık seyler ogrendım hıc duymadıgım seylerr oyuzden mesajların tumunu okumaya calısıyorım anne olmaya yenı karar verdım korkularım kaygılarım var ve burdayım suan

Yaaa cıdden mi yanı biraz gülünç gelecek belki ama sıfır bilgiyim yani yumurtlama tarihi ne
Korkularınızı, kaygılarınızı anlıyorum Ben ilk çocuk istediğime karar verdiğimde doktor Banu Çiftçi’nin videolarını izleyip yazılarını okumuştum. Oradan her şeyi öğrenebilirsiniz:) Kadınlarda her ay 1 yumurta büyür ve çatlar tüplere atılır. O yumurtanın atıldığı dönem yumurtlama dönemi oluyor ve gebelik şansı en yüksek o zaman oluyor. Adet bitiminden itibaren iki günde bir ilişki yaşayarak da bebiş olma olasılığını artırabilirsiniz. Yumurtlama tarihinizi anlamak için de ovulasyon testi yapabilirsiniz. Yumurtlama zamanı kasık ağrısı, yumurta akı gibi akıntı da olur genelde. Kısaca yüzeysel anlatabiliyorum uzun yazmayım diye siz dediğim doktorun videolarını izleyin mutlaka

Cok tesekur ederım ben izlerim mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…