TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Canımmm nasılsın bebiş nasıll
Ben de bu sefer olmadıysa aynen o dediğin kafadayım. Bakalım artık sıkıldım bu ikilemli durumlardan yazın gerçekten de rahat olmak istiyor insan

Şaaapcam da uff hani akıntı olunca yumurtlama oluyordu uygulama da bugünü ovülasyon en yüksek gün olarak gösteriyor
Yumurta akı akıntı gelince çatlamak üzereyim diyor yani yumurtan :)) Değerlendir mutlaka şans çok yüksek

Tablo nasıl yapılıyor ben bilmiyorum ama öğrenirim pc lazım sanırım onun için bide yeni topik açmak gerek akşam bunun için uğraşıcım

Tablo nasıl yapılıyor ben bilmiyorum ama öğrenirim pc lazım sanırım onun için bide yeni topik açmak gerek akşam bunun için uğraşıcım
Ay hadi heyecanladım bekliyorum ovulasyon takibi de oradan yaparız bu ay

Bu arada senin bat bugün değil miydii
Canım evet bugün de ben ilk lekelenmeye göre işaretlediğim için genelde bat günü geceye doğru yavaştan başlıyor o yüzden gecikme yok şimdilik

Var mı peki lekelenme geçen ay lekelenmeyle başlamıştı senin hatırlıyorum (Bu bilgi neden benim hafızamda yer kaplıyor neden)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…