TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

halolita halolita
beezuus beezuus
duskapani duskapani ve ismini hatırlayamadığım haziran temmuz grubundakiler uzun süredir yoktum Türkiye’ye geldim koşturma derken giremedim, nasılsınız umarım herşey yolundadır 🙂↔️ ben cinsiyet öğrenip geldim 🐣😊
Yolunda kuzum masallah hosgeldiiin sen de tekrar💕🧿🙏🏻 allah saglikla kucagina lamyi nasip etsin bebisiiii🙏🏻
Kızlarrr sizi burada buldum, merak ediyordum 🤩 duskapani duskapani halolita halolita beezuus beezuus cookiep cookiep brckm brckm güzel haberlerinizi okuyorum, henüz güzel haber almamış kızlarım, tüm grup da ennn hızlısından güzel haberlere kavuşsun 😍
Gruptaki hsg yazışmalarını okudum. Hatırlayanlar olacaktır ben hsg çektirdiğim ay hamile kaldım (ondan önce de düşüğüm vardı). Doktorum 3 ay deneyin olmazsa hsg çektir demişti ama ben sabırsız olduğum için 2 ay sonunda gittim çektirdim. Sonra hamileliği öğrendikten sonraki ilk kontrole gittiğimde doktorum hsg sadece değil bazen de tedavi şeklidir dedi. O yüzden çektirmenizi şiddetle öneriyorum ki bana tklanıklık vs yok demişti🍀
Bi de şu kafadaydım “ayy yazı atlatsak da öyle hamile kalsam” (aklım rahat rahat yeme içmedeydi) o yüzden zihnen rahat olmanın da önemini kanıtlamış oldum kendime 😁
Caniim seni takip ediyorum subat annelerinde masallah ne kadar cabuk 12.haftaya gelindi ya daha dun gibi o grupta takipler yapmamiz💕💕💕 masallah diyorumm🙏🏻

Hoşgeldiiiin, nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik? 🤗🤗🤗

Aynen benim hsg çekildiğim ay sen söylemiştin bana hsgden sonra oldu diye. Benim de öyle oldu tıkanıklık veya bir sorun yoktu ama mutlaka ve mutlaka faydası oluyor. Benim deneyimlerim de bunu gösteriyor. Tabi Rabbimin izniyle 🙏
Çok çoook sevindim! ❤️ sağlıkla ilerlesin, sağlıkla kavuşun bebişkonuza🥰 nisan anneleri grubuna geliyorsun şimdi di mi? Boğa burcu mu olacak yoksaaaa? 😍
Benim hamilelik rahat geçiyor gibi kabızlık zorluyor sadece ama hiç bulantım, yemeklerden tiksinme vs olmadım. Hatta 3,5 kg aldım şimdiden, iştahım yerinde 🥲
Yaa canımm seni gördüğüme çok sevindim😍 Maşallah 12 haftalık olmuşsunuz bile🧿 Nasıl gidiyor hamilelik? Bebiş nasıl? Cinsiyet tahmininde bulundu mu doktor🤗 Hsg aklımda bu arada eğer o zamana kadar olmazsa Eylül’de gideceğim tekrar doktoruma inşallah gerek kalmaz da 🙈
Ben de sizi bulduğuma çok sevindim arada bakıyordum gruplara ama göremedim özlemişim valla dayanamadım yazdım hemen 😍
Cuma günü detaylı usg ve cinsiyet öğrenmeye gidicez 12.hafta bitmiş oluyor. Bir de fetal dna için kan vericem. Çok sabırsızlanıyorum sanki zaman geçmiyor 😅
İnşallah hsgye gerek kalmadan güzel haberler alırsın canım benim ama olmazsa mutlaka aklında olsun 🥰
Canımmm nasılsın bebiş nasıll😍😍
Ben de bu sefer olmadıysa aynen o dediğin kafadayım. Bakalım artık sıkıldım bu ikilemli durumlardan yazın gerçekten de rahat olmak istiyor insan🙃
Bebişko büyüyor ya göbeğim çıktı gibi ya da kilodan çıktı ayırt edemiyorum 😂😂
sen test aşamasındasın şimdi di miiii güzel haber gelsin heyecanla bekliyorum 😍 olmazsa da hiç moral bozmak yok doğru bi zamanı olacaktır. Hadi mayıs bebişleri gelsin sizden bahar kızları oğlanları 🌸🤍

Yolunda kuzum masallah hosgeldiiin sen de tekrar💕🧿🙏🏻 allah saglikla kucagina lamyi nasip etsin bebisiiii🙏🏻

Caniim seni takip ediyorum subat annelerinde masallah ne kadar cabuk 12.haftaya gelindi ya daha dun gibi o grupta takipler yapmamiz💕💕💕 masallah diyorumm🙏🏻
Di mi yaa çok çabuk geçti 🤩 ben de seni gördüm nisan annelerinde ay inşallah gelsim beezuus burada göreyim dedim içimden ve bence kesin hamilesinnn 😍 o akıntılar net onun habercisi aynısını yaşadım, bitmek bilmedi beyaz akıntı hala bile devam ediyor 😂 test yaptığında kaçırırım falan beni de etiketle olur mu? 😍❤️

Çok çoook sevindim! ❤️ sağlıkla ilerlesin, sağlıkla kavuşun bebişkonuza🥰 nisan anneleri grubuna geliyorsun şimdi di mi? Boğa burcu mu olacak yoksaaaa? 😍
Benim hamilelik rahat geçiyor gibi kabızlık zorluyor sadece ama hiç bulantım, yemeklerden tiksinme vs olmadım. Hatta 3,5 kg aldım şimdiden, iştahım yerinde 🥲

Ben de sizi bulduğuma çok sevindim arada bakıyordum gruplara ama göremedim özlemişim valla dayanamadım yazdım hemen 😍
Cuma günü detaylı usg ve cinsiyet öğrenmeye gidicez 12.hafta bitmiş oluyor. Bir de fetal dna için kan vericem. Çok sabırsızlanıyorum sanki zaman geçmiyor 😅
İnşallah hsgye gerek kalmadan güzel haberler alırsın canım benim ama olmazsa mutlaka aklında olsun 🥰

sen test aşamasındasın şimdi di miiii güzel haber gelsin heyecanla bekliyorum 😍 olmazsa da hiç moral bozmak yok doğru bi zamanı olacaktır. Hadi mayıs bebişleri gelsin sizden bahar kızları oğlanları 🌸🤍
Ayy çok heyecanlı😍🧿🧿 diğer gruba gelsene cinsiyeti öğrendiğinde falan yazarsın bize🫠

Di mi yaa çok çabuk geçti 🤩 ben de seni gördüm nisan annelerinde ay inşallah gelsim beezuus burada göreyim dedim içimden ve bence kesin hamilesinnn 😍 o akıntılar net onun habercisi aynısını yaşadım, bitmek bilmedi beyaz akıntı hala bile devam ediyor 😂 test yaptığında kaçırırım falan beni de etiketle olur mu? 😍❤️
Ayyy ya yerim cok tesekkur ederiiiim 😍😍😍yaaa oyle mi diyosun, ben de heyecanla bekliyorum kendimi tutup🙏🏻 hemen etiketlicem insallah guzel haberlerle gelirim canim yaa cok mutlu ettin pozitifliginle🎉🙏🏻

Amiiin inşallah, çok teşekkür ederim. Evet Nisan görünüyor uygulamada. Aaa boğa mı oluyor ona hiç dikkat etmemiştim wallahi burçlarla pek ilgilendiğim söylenemez ama merak ettim şu an özelliklerini 😍
Allah ım sağlıklı sıhhatli kucağında göstersin? Ne hissediyorsun kız mı erkek mi?
Ayrıca ben de kilo vermeye çalışıyordum yürüyüşe gidiyordum her gün ama hiç veremedim sanırım ben de bayağı kilo alıcam hamilelikte. 😅

Ayyy ya yerim cok tesekkur ederiiiim 😍😍😍yaaa oyle mi diyosun, ben de heyecanla bekliyorum kendimi tutup🙏🏻 hemen etiketlicem insallah guzel haberlerle gelirim canim yaa cok mutlu ettin pozitifliginle🎉🙏🏻
Canımsınnn❤️ kat kat mutluluklar yaşayın inşallah ve peşpeşe gelsin güzel haberler peşpeşe doğuralım 😍

Amiiin inşallah, çok teşekkür ederim. Evet Nisan görünüyor uygulamada. Aaa boğa mı oluyor ona hiç dikkat etmemiştim wallahi burçlarla pek ilgilendiğim söylenemez ama merak ettim şu an özelliklerini 😍
Allah ım sağlıklı sıhhatli kucağında göstersin? Ne hissediyorsun kız mı erkek mi?
Ayrıca ben de kilo vermeye çalışıyordum yürüyüşe gidiyordum her gün ama hiç veremedim sanırım ben de bayağı kilo alıcam hamilelikte. 😅
Ben hamile kaldığımı öğrendiğimde direkt google’dan doğum tarihi hesaplamaya girdim 😂 eğer senin de sat’a göre doğum tarihini 21 nisan sonrasını gösterirse boğa oluyor. Ben de boğayım, seviyorum burcumu ya 😅
Ben ilk erkek hissettim, sonra bi kıza döndüm sonra usgde görünce yine erkek hissi geldi, sonra yine bi kıza kaydım gibi ama son güçlü bir hisle erkek diyorum artık 🤣 eşim başından beri erkek diyor. Kız olursa şaşırırız o kadar inandık erkek olacağına ahdjdjd
Hiç dert etme azar azar canın ne isterse ye, ben pisboğazlıktan değil aslında fazla meyveye ve kuruyemişe düştüm o yüzden biraz aldım ama ilk haftalar bi tatlı krizleri de geliyordu bitter çikolu dondurma üstüne çiko sos falan😂 onun da etkisi olmuştur o yüzden sırf meyveye suç atmıcam shdjdj

Ben hamile kaldığımı öğrendiğimde direkt google’dan doğum tarihi hesaplamaya girdim 😂 eğer senin de sat’a göre doğum tarihini 21 nisan sonrasını gösterirse boğa oluyor. Ben de boğayım, seviyorum burcumu ya 😅
Ben ilk erkek hissettim, sonra bi kıza döndüm sonra usgde görünce yine erkek hissi geldi, sonra yine bi kıza kaydım gibi ama son güçlü bir hisle erkek diyorum artık 🤣 eşim başından beri erkek diyor. Kız olursa şaşırırız o kadar inandık erkek olacağına ahdjdjd
Hiç dert etme azar azar canın ne isterse ye, ben pisboğazlıktan değil aslında fazla meyveye ve kuruyemişe düştüm o yüzden biraz aldım ama ilk haftalar bi tatlı krizleri de geliyordu bitter çikolu dondurma üstüne çiko sos falan😂 onun da etkisi olmuştur o yüzden sırf meyveye suç atmıcam shdjd
Galiba 21 Nisan dan sonraya denk geliyor emin değilim ama. Hadi inşallah gönlünüzden geçen olur canım. Dikkat etmeye çalışacağım yine ama kendimi tutmam zor oluyor 😅😅 pasta börekten uzak durmayı hedefliyorum bir de ekmek yemezsem tamam inşallah 🙏 😅

X