TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kizlarr ben buralarda degildim birkaç gündür kayınvalidemler bizdeydi ama sanırım aynı zamanda bu ay biraz bosvermis durumdayim , takvim vs kontrol etmiyorum hic bakasim gelmiyor , ovulasyon da yapmıyorum saldım çayıra mevlam kayira modundayimmm

Kocisimle normal ilişkimizi yaşıyoruz bıraktım oluruna rabbim nasip eder olursa ne âlâ olmazsa bu modda devam etmeyi düşünüyorum yıl sonuna kadar , yılsonuna kadar olmazsa bi eşim test verir nasip nasılsa oyle olsun...

Birbirimize guzel haberleri bu ay sonu veririz belkide sizlerden bekliyorum daha çok

Ahahaha yeni adaylarımız gelmeden Suriyeliler üzerinde bi araştırma teklif ediyorum doğurganlığın sırrı onlarda bak
Ay bugün devlet hastanesi Suriyeli doluydu ya hepsinin karnı burnunda çok acayipler Daltonlar gibi geziyorlar bir de sıradan vazgeçip özele gittik kalabalıktan

Kızlarrr sizi burada buldum, merak ediyordum duskapani halolita beezuus cookiep brckm güzel haberlerinizi okuyorum, henüz güzel haber almamış kızlarım, tüm grup da ennn hızlısından güzel haberlere kavuşsun
Gruptaki hsg yazışmalarını okudum. Hatırlayanlar olacaktır ben hsg çektirdiğim ay hamile kaldım (ondan önce de düşüğüm vardı). Doktorum 3 ay deneyin olmazsa hsg çektir demişti ama ben sabırsız olduğum için 2 ay sonunda gittim çektirdim. Sonra hamileliği öğrendikten sonraki ilk kontrole gittiğimde doktorum hsg sadece değil bazen de tedavi şeklidir dedi. O yüzden çektirmenizi şiddetle öneriyorum ki bana tklanıklık vs yok demişti
Bi de şu kafadaydım “ayy yazı atlatsak da öyle hamile kalsam” (aklım rahat rahat yeme içmedeydi) o yüzden zihnen rahat olmanın da önemini kanıtlamış oldum kendime

Hoşgeldiiiin, nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik?

Aynen benim hsg çekildiğim ay sen söylemiştin bana hsgden sonra oldu diye. Benim de öyle oldu tıkanıklık veya bir sorun yoktu ama mutlaka ve mutlaka faydası oluyor. Benim deneyimlerim de bunu gösteriyor. Tabi Rabbimin izniyle

Yaa canımm seni gördüğüme çok sevindim Maşallah 12 haftalık olmuşsunuz bile Nasıl gidiyor hamilelik? Bebiş nasıl? Cinsiyet tahmininde bulundu mu doktor Hsg aklımda bu arada eğer o zamana kadar olmazsa Eylül’de gideceğim tekrar doktoruma inşallah gerek kalmaz da

Kızlar sarı akıntım geldi yumurtlamanın üzerinden 2 gün geçti. Normalde benim yumurtlamadan sonra adete 2-3 gün kalana kadar akıntım olmaz. İlk gebeliğimde de bu sarı akıntı olduğu için bir umutlandım ama bilmiyorumm. Umutlanmaktan da korkuyorum bir yandan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…