TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Normalde bütün gebeliklerimde yerleşme kanaması yaşadım, şimdiye tutsaydi olması lazımdı diye düşünüyorum. Her hamilelik aynı değil biliyorum yine de umutlanmiyorum cok

Nasıl yaşamıştınız nasıl oluyor ?
Altta yazdığım gibi renk olarak
Üç dört gün daha fazla sürdüğüde oldu.
En son gebeligimde adet oldum sanmıştım catlatma ignesinden sonra çok üzülmüştüm günlerce lekelenme yaşayınca test yapmıştım hafif silik cizgi çıkmıştı

Bandırma'da yaşıyorum
Bandırma’da 3 yıl yaşadım 2016-2019 arasında. 1 tane özel hastane vardı halâ öyle mi:) İlçe olmasının bazı dezavantajları vardı. Bursa’ya ya da Balıkesir’e gitmek gerekiyor.

Bandırma’da 3 yıl yaşadım 2016-2019 arasında. 1 tane özel hastane vardı halâ öyle mi:) İlçe olmasının bazı dezavantajları vardı. Bursa’ya ya da Balıkesir’e gitmek gerekiyor.
Royal evet lanetli royal:) kimse önermiyor hiç gitmedim o yüzden. Nev bandırmaya gidiyorum

Sonrasında hamilelik oldu mu peki? Neler yapılıyor pıhtılaşma çıkınca?
Pıhtılaşmayı temmuz ayında öğrendim dr aspirin çinko ve folikasit verdi öyle ilerliyorum bir iki gün içinde ovulasyon günlerim işte değerlendirecem pıhtılaşmadan sonra ilk kez deniyorum inşallah hepimizinki tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…