TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar ilk 2 3 dakikada ikinci cizgi hafif silik çıktı sizce iğnenin etkisi var midir hala?
Kaçıncı gündesin canım?

Yaa hayırlı olsun Her şey sağlıklı ve çok güzel ilerler umarımm

Yarın kan vercem ama sabırsızlanıyorum sevinemiyorum da iğnenin etkisi midir diye.
Umarım değildir Evet iğneli bekleyiş çok sinir bozucuymuş ben de bu ay ilk defa yaptırdım da test yapsan da kafa karışıklığı gitmiyor o yüzden hiç yapmadım bekliyorum öyle.
Sen daha önce kullandın mı? Regl mutlaka 14. günü buluyor mu yoksa daha erken de gelebilir mi biliyor musun?

Kaçıncı günün senin canim? Değişiyor adet günlerim karışık biraz

Kaçıncı günün senin canim? Değişiyor adet günlerim karışık biraz
İğne gününü saymazsam 11 bugün. Cuma 14 oluyor gelmezse o gün yaparım test. Ama benim arada regl olacakmış gibi ağrım olup geçiyor bikaç gündür. İğneden mi erken mi gelecek anlamadım. Sende var mı kasık ağrısı?

Ben igne gününü sayıyorum benim öyle 13. Gün oluyor. Kasik agrilarim çok yoğundu geçmişti ama dünden beri yine var hafif

Canım hayırlı olsun çok sevindim sağlıkla al kucağına inşallah <3 Enfeksiyon için de canını sıkma doktorun en doğru bilgiyi verir geçer hiç üzülme
Çok teşekkür ederim amin inşallah, darısı sana ve bekleyen herkese olsun inşallah canım. Doktorum bir şey olmaz dedi. Antibiyotik yazdı. Geceye göre şu an biraz daha hafifledi zaten.

Çok sağ ol canım,teşekkür ederim inşallah antibiyotik verdi ve bol su iç korkma bir şey olmaz dedi. Daha önce yaşamadığım için o kadar tedirgin oldum ki anlatamam şu an rahatladım biraz. Allah yaşatmasın kimseye

Yaa çok teşekkür ederim, amin inşallah. Darısı sizlere olsun inşallah dua edicem sizler için Daha önce yaşamadığım için çok korktum ama dediğiniz gibiymiş içim rahatladı biraz.

Çok teşekkür ederim amin inşallah, darısı sana ve bekleyen herkese olsun inşallah canım. Doktorum bir şey olmaz dedi. Antibiyotik yazdı. Geceye göre şu an biraz daha hafifledi zaten.
Amin canım teşekkür ederim.. Geçmiş olsun çabucak geçer inşallah. Günün geçmiş miydi beta takibi mi yapcaksın şimdi heyecanlı süreçler

Hayirli olsun insallah iyilesip, bebeginizi saglikla kucaginiza alirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…