TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ya üzüldüm kötü denk gelmiş bence doktor bir kadının en büyük şansı. Geçen yıllarda (çocuk düşünmediğim zamanlar) bende kötü doktorlara denk gelip sıkıntılar yaşamıştım. Nerde yaşıyorsun ? Kendi doktorumu tavsiye etmek isterim belki memnun kalırsın iyi gelir içini rahatlatır ya da doğru bir tedavi uygular
İstanbul ise doktor onerisi ben de alabilirim

Ya üzüldüm kötü denk gelmiş bence doktor bir kadının en büyük şansı. Geçen yıllarda (çocuk düşünmediğim zamanlar) bende kötü doktorlara denk gelip sıkıntılar yaşamıştım. Nerde yaşıyorsun ? Kendi doktorumu tavsiye etmek isterim belki memnun kalırsın iyi gelir içini rahatlatır ya da doğru bir tedavi uygular
Bandırma'da yaşıyorum

Merhaba, ben ovülasyon testini ilk kez deniyorum da tam olarak ne zaman birliktelik gerekiyor onu çok anlayamadım. Pikin görüldüğü ve ondan sonraki günü mü değerlendirmek gerekiyor?
Ovulasyondan 3 gün önce ve 3 gün boyunca 2 günde 1. Valla böyle yazıyorum da bende tutturamadım benim hormonlar sıkıntılı 🤣

Canlarım neler yapıyorsunuz? Hafta sonu koşuşturmacası yazamadım ama mesajları takipteyim. Benim bat yarın regl sancılarım ve bacak sızılarım başladı gibi başka da bir farklılık yok. 😐

Catlatma iğnesini olduğunuz günden mi başlıyorsunuz saymaya kızlar? Öyleyse benim yarın 13. Günüm kan versem çıkar mı

X