TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ama ben aynı gün normal test te yapmıştım sonradan böyle çıkmıştı atmadım buraya önemsemediğim için kırmızılık vardı başında ama hala önemsemiyorum sonradan çıkmıştı çünkü

Eklentiler

• IMG_6557.jpeg
    IMG_6557.jpeg
    114,1 KB · Görüntüleme: 39
Bekliyorum canım ama biraz da korkuyorum açıkçası yani acile gitmem gereken bir durum olabilir mi diye
Ne zaman doktora gitmeli kısmını hiç bilmiyorum balım dikkat et kendine inşallah güzel haberler verirsin 🙏🏻💕
Benim de öyledir umarım 2 saat kadar şiddetli ağrı çektim sonra geçti pembelik var tansiyonum çok düşük off ne yaşıyoruz yaa
İnşallah canım bu aylarda herkesin adet gününde gariplikler oldu ya sıcaklardan mıdır nedir 😳

Hanımlar herkese selamlar bende burayı takip ediyordum temmuz başında. Hamile kaldığımi öğrendikten sonrada arada okuyorum sizleri mutlu haberlerinizi alayım diye. Size nacizane bir tavsiyem var ped kullanmayın derim. Organik pedler var ben onları kullanıyorum etrafımda çok kişiye doktorunun da ped kullanmamasıni tavsiye ettiğini biliyorm hatta hamilelik yada baska rahimsel hastalıklar konusunda yasakladiginida biliyorum. O yüzden kimyasal olmayan hava alabilen organik ped araştırın derim. Yada anam babam usulü eski yöntemlerde olabilir ben onu yapamıyorum maalesef bezlerle uğraşmak falan bana zor geliyor

Kızlar günaydın benim gece regl im baya bi sökülmüş artık bir şüphe kalmadı kendi adıma. Ben söylediğim gibi korunmaya geçicem. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda sağlıklı bi şekilde hamile kalırsınız. Hepiniz için dua edicem. Dikkat edin kendinize. 🙏

Kızlar günaydın, gece acile gittim. İdrar yolları enfeksiyonu çıktı. Ayrıca hamile olduğumu öğrendim. Enfeksiyondan kaynaklı sanırım kan da geliyor lavaboya çıktığımda. Şimdi özele geldim kadın doğuma. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? Nasıl geçer bu ve bebeğe zararı olur mu? 😔

Kızlar günaydın, gece acile gittim. İdrar yolları enfeksiyonu çıktı. Ayrıca hamile olduğumu öğrendim. Enfeksiyondan kaynaklı sanırım kan da geliyor lavaboya çıktığımda. Şimdi özele geldim kadın doğuma. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? Nasıl geçer bu ve bebeğe zararı olur mu? 😔
Canım hayırlı olsun çok sevindim sağlıkla al kucağına inşallah <3 Enfeksiyon için de canını sıkma doktorun en doğru bilgiyi verir geçer hiç üzülme

Kızlar günaydın benim gece regl im baya bi sökülmüş artık bir şüphe kalmadı kendi adıma. Ben söylediğim gibi korunmaya geçicem. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda sağlıklı bi şekilde hamile kalırsınız. Hepiniz için dua edicem. Dikkat edin kendinize. 🙏
Hayırlısı olsun sıkma canını inş en güzel zamanda gelecek

Aaa hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım hayırlı olsun 😍 enfeksiyon için de bilgim yok ama bebeğe zarar vereceğini sanmıyorum benim dr tuzlu ile yıka diyordu dr a bi sor istersen sende

Kızlar reglimin gecikmesinin 4.günü kan vermeye geldim 🥲
Hadi bakalım inşallah bekliyoruz bebiş haberini 😍

Canım hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişi 💕💕 Bir sürü insan idrar yolu enfeksiyonu sorunu yaşıyor hamilelikte. Geçer gider merak etme

Kuzum hayırlısı olsun. En güzel zamanda en hayırlı şekilde gelsin inşallah bebiş haberin. Dikkat et aen de kendine 🥹💕

Ay ay ay inanmiyorum muthis bisey buuu💕 nasil oldu masallah belkrti var miydi kuzuuum bilgilendir biziii. Idrar yolu enfeksiyonu da hep olan biseymis hamileligin ilk zamanlari bol suyla gecer yaziyor. Bol su ic🙏🏻 cok heyecanliiii cok sevindimmmm🎉🎉🎉🎉

Kuzuum hayirlisi olsun, dua ediyorum bol bol guzel haberleri alalim en kisa zamanda. Bizi haberdar etmeyi unutma ara ara🥺🙏🏻

Hayırlı olsun tedavi edilirse bebeğe zararı olmaz üzülme canım ben yaşamıştım önceki gebeligimde gecmisti

X