TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

34 yaşındayım 1/2 sene daha oldu oldu yoksa olmaz heralde artık ya 34 de bitmek üzere hatta ocakta 35 olcam varsa takviye vs önerisi alınır üzerime takviye vitamin linki atın
Ne demek olmaz 33 yaşındayım amh gözünüze gözünüze soktum o değer banai 70 yaşına kadar regl gördürür oyun daha yeni başlıyor bizim içim

ay kizlar testi aldim ben de carsamba sabah yapicam insallah da aldiktan sonra bi sey geldj ama umutsuzluk endise hissi, sey diyorum icimden kendini pozitif gibi sartladin negatif cikicak goruceksin iste ne alaka pozitif oldugunu dusunuyosun falan gibi boyle modumu dusuruyorum icten ice dusunup niye boyle oldumm

Çarşambaya kadar ben bekleyemem yap bakmadan buraya foto at Çarşamba kendin bakmak için yaparsın

Çarşambaya kadar ben bekleyemem yap bakmadan buraya foto at Çarşamba kendin bakmak için yaparsın
hahahahahahah ay keske oyle bisey yapabilsem hahahah zaten zor duruyorum ben de hatta esim cuma yap bence sabah dedi de zor duruyorum iyice sinirlari zorlama diye ona karsi da

yok kuzum olmadim ben hala sari akinti beyazla karisik devam, testi carsamba yapicam gelen giden yok
Benim ilk gebeliğimde de böyle sarı akıntı geliyordu hatta araştırdığımda hep enfeksiyondan olur gebelik belirtisi değil filan yazıyordu umudum kırılmıştı meğer hamileliktenmiş. Bence senin de öyle

Cuma mı kendi yapsın cuma günü
Ufff kahkaha attim
ya kuzum insallah valla bekliyorum cok heyecanla dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…