TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Valla daha 8 gün var reglime ama erken yumurtlamadan şüpheleniyorum çıkabilir inşallah
8 gun cok erken yaa en iyi ihtimalle cok cok cok silik cizgi cikarir diye dusunuyorum, erken gebelik testi varsa yapin bence ki onlar bile 6 gun onceden falan tahmin ediyor. Bence bekleyiiin guzel haberse mis gibi emin olup alin uzulmeyiin insallah ciksin tabi silik de olsa cok heyecanlandimmm haberdar edin bizi de yaparsaniz ama bence bekleyin

34 yaşındayım 1/2 sene daha oldu oldu yoksa olmaz heralde artık ya 34 de bitmek üzere hatta ocakta 35 olcam varsa takviye vs önerisi alınır üzerime takviye vitamin linki atın

Hayır, öyle bir gereklilik görülmedi. İlk olduğu içindi sanıyorum. Baktırmak gerek mi ona baktırmalı mıyım yani?
İlkte yaptırmıyorlar ama için rahat etsin diye yaptırabilirsin özelde ben iki kimyasal geçirdim keşke ilkinde baktırsaaydım diyorum

Bebiş sende mi regl oldun

Çevremde o kadar çok hamile kalan var ki işin sırrı ne acaba ahahhaja
Bugün hastanede ben de onu düşündüm yanlarında 2-3 yaşında bebeler ve yine karnı burnunda kadınlar durdurup pardon nasıl yaptınız diyecektim maşallah
Ya çok güldüm İlk çocuğum 3.denemede olmuştu o zaman ne yaptıysak şimdi de aynısını yapıyoruz ama 8 aydır bir gelişme yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…