TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Of erkekler bizi asla anlamiyor yaa 😀
Dünyaya düşen ilk odun taneleri 😀😀
Ben de zorla çorba yaptırdım kendime 🤣🤣🤣
hahahahahah uf evet ya neden boyleler gerci o sonra husran olur diye garanti olsun diye diyo da yani oyle olmuyo ki😂

Bu arada sen de pembemsi bisey geldi demissin heyecanliyimm senin icin de

hahahahahah uf evet ya neden boyleler gerci o sonra husran olur diye garanti olsun diye diyo da yani oyle olmuyo ki😂

Bu arada sen de pembemsi bisey geldi demissin heyecanliyimm senin icin de
Ayy sağol kuzum ya ilk defa boyle bisi gordum benm reglim direk kanamayla başlardı cunku valla ne yaşadığımı anlayamıyorum artık uyuyayım ve 2 gün sonrasına ışınlanaym istiyorum şuan o kdr sabırsızım 😀

kuzuu senin yerlesme kabaman da olmus muydu o zaman?
Yok canım onu yaşamadım:) Ama senin adetin de geçti aslında o yüzden ihtimal daha fazla. Çarşamba senin güzel haberinle başlayacağız güne inşallah inanıyorum😍🙏

Oğluma hamileyken pembemsi böyle içinde sanki jel olan bi akıntım olmuştu tabi 23 yaşımda çıtır bir kız olarak zamanın verdiği cahillikle ben onu enfeksiyon sanmıştım yerleşmeymiş😀

Ay kızlar reglim 3 gün gecikti test yaptım negatif çıktı sonra da regl oldum. Ben de bu ay adaya veda edenlerdenim 🥲 yarın doktora gideceğim Prolaktin yüksekti en son. İlaç kullanınca hemen gebelik şansı olur mu sizce ?

Ay kızlar reglim 3 gün gecikti test yaptım negatif çıktı sonra da regl oldum. Ben de bu ay adaya veda edenlerdenim 🥲 yarın doktora gideceğim Prolaktin yüksekti en son. İlaç kullanınca hemen gebelik şansı olur mu sizce ?
Olan da var olmayan da var bende olmadı. Haberin yoktur senin benim amh 15 çıktı belki de ondan olmadı benim 🤣🤣🤣 diğer kızlar benden bıktı seni kestirdim gözüme 😀

Olan da var olmayan da var bende olmadı. Haberin yoktur senin benim amh 15 çıktı belki de ondan olmadı benim 🤣🤣🤣 diğer kızlar benden bıktı seni kestirdim gözüme 😀
Ahhahaha yolla gelsin 😂 O kadar bildirmiyorum ki ne olduğunu internetten araştırdım hshshshshhs yani bu değere göre yumurta rezervin mükemmel oluyor enişte üstüne ceket atsa hamile kalman lazım yanlış mı ?🤣🤣🤣

Ahhahaha yolla gelsin 😂 O kadar bildirmiyorum ki ne olduğunu internetten araştırdım hshshshshhs yani bu değere göre yumurta rezervin mükemmel oluyor enişte üstüne ceket atsa hamile kalman lazım yanlış mı ?🤣🤣🤣
Dııııt yanlış cevap elendin🤣 pcosluymuşum ayol.

Doktora gitmedim hepsini protesto ediyorum.
Valla hayatım bugüne kadar sen pcossun diyen olmadı amh böyle çıktı bilmiyorum havada kaldı yani
Ya üzüldüm kötü denk gelmiş bence doktor bir kadının en büyük şansı. Geçen yıllarda (çocuk düşünmediğim zamanlar) bende kötü doktorlara denk gelip sıkıntılar yaşamıştım. Nerde yaşıyorsun ? Kendi doktorumu tavsiye etmek isterim belki memnun kalırsın iyi gelir içini rahatlatır ya da doğru bir tedavi uygular

X