Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Bazilarinda cikiyomus ya belki diyorum iste yapiyorum normalde carsamba gunu test gunum ama bilemiyorum
Cnm aslamann 12.gunu sbh ilk idrarnla yap poztfse kan aldr eger negatf ckarsa 14.gun bdaha yap 2gun daha sabret lutfn byle kafayi yiyo insan varmi yokmu dye bak suan kendne asri stres yaptn bilyrm cok zor beklemek ama mecbr beklenmeli

Albir bende 2 aşılamadan sonra rahim filminde rahmimin t olduğunu öğrendikten sonra başka bi dr a gittim. Şimdi histereskopi olcam.. Bu yeni dr um aşılama için erkekte problem varsa (sertleşme,sperm.vb..) yada kadın cinsel ilişkiye giremiyorsa yapılması sonuç getirebilen bişeydir yoksa hiç bir faydası olmaz zaman kaybıdır dedi..sizdeki sorunu bilemiyorum tabi ama belkide benim gibi boşuna uğraşıyor olabilirsin...bi araştır istersen... seni çok iyi anlıyorum o umutların tek bi sözle yıkılması nasıldır bilirim.. allah yardımcın olsun inş en kısa zamanda bu olumsuz tatsız günleri geride bırakabiliriz..hepimiz

xxanqelxx canım 10. Gün gerçekten erken ama sabırsızlığına da hak veriyorum. Negatif sonuçlar seni üzmesin en azından buna izin verme. Canım idrara geçmesi için zaten 20 ml/mu olması gerekiyor belki bebeğin seninle ama henüz çok küçük ona destek olacağına stres yaşatıyoruz o küçük mucizelere ..

Sağol cnm bana kalsa aslında direk tüp bebek isterim ama biz araştırma hastanesinde yaptiriyoruz aşılamayı ve raporla yapiyolar özele gitsem direk tüp bebek yaptirabilirim ama oda maddi anlamda beni aşar açıkçası 3 denemeden sonra tüp bebek dedi doktorum bilemiyorum hayırlısı olsun hepimiz için Allah da yardimcin olsun cnm

Bu arada regl oldum kızlar ve 1.90 lik sonucun yukselebilme sansida tamamen ortadan kalktı zaten hissetmistim olcagimi

Canimm yazini okuyunca cok duygulandim insallah bende mutlu olurum buna okadar cok ihtiyacim var kii cok tesekkur ederim

Bu arada regl oldum kızlar ve 1.90 lik sonucun yukselebilme sansida tamamen ortadan kalktı zaten hissetmistim olcagimi
Allah sana sağlık versin canım benim. İnşallah tez vakitte küçük mucizen tutunur sana. İçine dert atma sakın hepimiz buradayız dertleşiriz.

Allah sana sağlık versin canım benim. İnşallah tez vakitte küçük mucizen tutunur sana. İçine dert atma sakın hepimiz buradayız dertleşiriz.
Sağol cnm çok teşekkür ederim iyi ki varsınız. Rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…