Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

nazarnur nazarnur seni çok merak ettik yazmayınca önce Sevinç'ten unuttuğuna yorduk ama sonra inşallah bir tatsızlık yoktur diye de endişelendik. Kısmetten ötesi yok. Bizim için hayır hangisinde şer hangisinde bilemiyoruz Can'ım. Şimdi artık Allah acını hafifletsin sabrını çoğaltsın inşallah. Yeni bir deneme için tez vakitte toparlanırsın inşallah. Biz hep burada destek için seninleyiz. İçine atma üzülme bize yaz açılırsın belki ağla rahatlarsın belki. Hiç öyle karamsar Şam'lar etme. Allah bu sefer kısmet etmedi ama gelecek sefer için umutlu sabırlı gayretli olmamız lazım. Allah sana sağlık versin inşallah bir gün bebiş de verecek. Değerin sıfırlandı mı? Şimdi nasılsın?
sifirlanmadi cnm 14 e düşmüş dün baktirdim ilk sonucumu alınca bitti artık dedim çocuk meselesi istemiyorum artık eşime de dedim yoruldum bittim bedenim ayrı ruhum ayrı yoruldu dedim ama yazık o da benden 3. Aşılamaya hemen baslayalim dememi bekliyo onun o hali de çok üzdü beni yine olur diyo bilmiyorum su anda gerçekten yoruldum istiyorum bi evlat ama korku var artık içimde bunu bidaha yaşamak korkusu sardı beni içim cok buruk yine de şükürler olsun buna şükür vardır bir hayir rabbim verdiyse dua ve şükür den baska bisey gelmez dilimden

Ara ara bakarım topige ama canım aciyo bu topige bi hevesle yazdığım seyler geliyo aklıma sizleri iyi ki tanıdım ara da yazın bana

sifirlanmadi cnm 14 e düşmüş dün baktirdim ilk sonucumu alınca bitti artık dedim çocuk meselesi istemiyorum artık eşime de dedim yoruldum bittim bedenim ayrı ruhum ayrı yoruldu dedim ama yazık o da benden 3. Aşılamaya hemen baslayalim dememi bekliyo onun o hali de çok üzdü beni yine olur diyo bilmiyorum su anda gerçekten yoruldum istiyorum bi evlat ama korku var artık içimde bunu bidaha yaşamak korkusu sardı beni içim cok buruk yine de şükürler olsun buna şükür vardır bir hayir rabbim verdiyse dua ve şükür den baska bisey gelmez dilimden
Dinlen o Zaman canım ruhun hazır olsun bu çok önemli. Yoruldun üzüldün çok haklısın. Eşin de sen de evlat istiyorsunuz bu da gayet normal canım çok şükür ki gebelik oluşabiliyormuş bu da büyük bir kazanç. İnşallah bir dahasında Allah tamamına erdirecek canım

aşılamadan sonra mı 10. günün, iğneden sonra mı ?
gerçi her ikisi de olsa. daha adet günün gelmemiş oluyor. yumurta çatladıktan 14. gün sonra adet olunur. yani aşılama sırasında çatlamış olduğu varsayarsak 14. gün adet günü
henüz günün gelmemiş yani
Bgn adet gunum bnm bu ay igneyi cok yaptigimdan biraz gec yaptik asilamayi 4 agustos catlatma ignesi 6 agustos asilama yapildi bnm

Bgn adet gunum bnm bu ay igneyi cok yaptigimdan biraz gec yaptik asilamayi 4 agustos catlatma ignesi 6 agustos asilama yapildi bnm
işte onu diyorum canım. adet günün yumurtlamaya göre değişir. geç geliştiyse geç olur. erken gelişirse erken.
sonuç olarak yumurta çatladıktan sonra 14. gün adet günündür.

Hm anladim canim bgn 10. Gunun 4 gunum var daha demekki ama agri ve akinti var simdide
azcık daha sabret canım. maalesef bu konularda tecrübe edindim. benim 3. ve son aşılamam :işsiz:
bugün 6. günüm akıntım su gibi oluyor. ama dün yumurta akı gibi akıntım oldu. anlayamadım neden. ya geriden gelen yumurtalarım büyüdü çatladı. ya da bilemiyorum :)
bu arada herkeste farklı oluyor tabi ama benim iğnenin etkisi 12-13 gün gitmiyor. günüm geçmeden test yapamıyorum yani. her seferinde öyle oldu. benim vücut atmıyor demekki :kahve:

azcık daha sabret canım. maalesef bu konularda tecrübe edindim. benim 3. ve son aşılamam :işsiz:
bugün 6. günüm akıntım su gibi oluyor. ama dün yumurta akı gibi akıntım oldu. anlayamadım neden. ya geriden gelen yumurtalarım büyüdü çatladı. ya da bilemiyorum :)
bu arada herkeste farklı oluyor tabi ama benim iğnenin etkisi 12-13 gün gitmiyor. günüm geçmeden test yapamıyorum yani. her seferinde öyle oldu. benim vücut atmıyor demekki :kahve:
Bnmde 2. Asilama canim bnm bu ilkinde anlamistim tutmadigini cok yogun akinti oldu bnda olmadi

Bnmde 2. Asilama canim bnm bu ilkinde anlamistim tutmadigini cok yogun akinti oldu bnda olmadi
sizde problem var mı , varsa ne ?
bizim morfoloji sıkıntılı. 1 di. sıfır olmuş bu sefer :KK43:
sayı çok iyi hızda normal sınırlar içinde ama morfoloji sanırım çok önemliki başka sorunumuz olmamasına rağmen. nerdeyse 1,5 senedir hiç hamile kalamadım :KK51:

sizde problem var mı , varsa ne ?
bizim morfoloji sıkıntılı. 1 di. sıfır olmuş bu sefer :KK43:
sayı çok iyi hızda normal sınırlar içinde ama morfoloji sanırım çok önemliki başka sorunumuz olmamasına rağmen. nerdeyse 1,5 senedir hiç hamile kalamadım :KK51:
Bnm polistik over var yumurtalarim gelismiyor igne ile getiriliyor

X