Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

valla sekerler hiç iğneye hapa jele bahane bulmayın o agrıları bal gıbıde hamilesiniz:) onlarda belirti insallah
bende hiçbir agrı olmadı jel ve iğne kullandıgım halde tamda günümde hastalandım dün

Benim ilkinde çok ağrım oldu belimde, kasıklarımda, göğüslerimde hassaslık ama ikincisinde hiç bişe hissetmedi.. Maleef ikiside tutmadı.. Zaten rahim t şeklindeymiş tutsada riskli bi gebelik olacakmış.. Allah büyüktür inş sizin olur tatlı bebişleriniz☺️

Canımm. Çok üzüldüm. Ama Rabbimin var elbet bi bildiği. Şükredelim sabredelim mükafat yakındır inşallah. Üzülme kardeşim bol bol dua et sabret sınavımızı alnımızın akıyla verelim inşallah. Bidaha da hiç öyle anne olamıycam diye düşünme sakın. Rabbimden umudumuzu kesmek ne haddimize. Allah büyük kardeşim seninde yüzünü güldürecek elbet sadece doğru zamanı bekliyo. İlerde bu günleri düşünüp guleceksin kendine cahillik etmişim de üzmüşüm kendimi diyeceksin yavrunu bağrına basarken. Çok şükür anne olmak için umudumuz var öyle düşün. Ya asla anne olamayaksin deselerdi ya umut kapılarımız da kapansaydı nasıl dayanırdık. Umut kapılarımızı kapatmayan Rabbimiz'e şükürler olsun. Güçlü ol Allaha teslim ol sonumuz hayırlı olacak inşallah kardeşim. Ben dua kardeşinim sana hep duacıyım inşallah. Rabbim gönlünü genişletsin önünü açsın işini kolaylaştırsın yuvanı şenlendirsin inşallah.
Aminnn allah razı olsun senden cnm elimden gelen şey dua ve şükür herseyin sahibi allah verirse de Hayır vardir vermezse de ne yapiyim benimde kaderin böyleymis demekki

Günaydın kızlar dün gece dayanamadım acile gidip test yaptırdım 1.90 çıktı sonuç olmadı galiba bu ay yükselme şansı yok dimi :KK43:

nazarnur nazarnur seni çok merak ettik yazmayınca önce Sevinç'ten unuttuğuna yorduk ama sonra inşallah bir tatsızlık yoktur diye de endişelendik. Kısmetten ötesi yok. Bizim için hayır hangisinde şer hangisinde bilemiyoruz Can'ım. Şimdi artık Allah acını hafifletsin sabrını çoğaltsın inşallah. Yeni bir deneme için tez vakitte toparlanırsın inşallah. Biz hep burada destek için seninleyiz. İçine atma üzülme bize yaz açılırsın belki ağla rahatlarsın belki. Hiç öyle karamsar Şam'lar etme. Allah bu sefer kısmet etmedi ama gelecek sefer için umutlu sabırlı gayretli olmamız lazım. Allah sana sağlık versin inşallah bir gün bebiş de verecek. Değerin sıfırlandı mı? Şimdi nasılsın?

Canım şu anki değerine göre gebelik yok doğru ancak döllenme tarihini bilmediğimizden 11. Gün değerin düşük çıkabilir. Üç gün sonra adet olmadıysan yeniden baktır canım.
Bilmiyorum bekliyorum cnm bakalım ne olacak çok moralim çok bozuldu bütün gece ağladım nazarnur a diyoruz üzülme diye ama insanın elinde olmuyo malesef

Bilmiyorum bekliyorum cnm bakalım ne olacak çok moralim çok bozuldu bütün gece ağladım nazarnur a diyoruz üzülme diye ama insanın elinde olmuyo malesef
Canım üzüleceğiz elbet bu çöm normal ama yıkılmayacağız kendimizi harab etmeyeceğiz. Ağlamalı içimizi ferahlatacak şeyler yapmalıyız. Ama bu beden bu ruh bize hep lazım dolayısıyla yeni bir umut için de hazır olmalıyız birtanem. Sen şimdi sakin kalmaya çalış bekle. Tekrar ölçüm yaptırırsın baktın yine negatif yeni umutlar için kendini tazelemelisin canım.

Canım üzüleceğiz elbet bu çöm normal ama yıkılmayacağız kendimizi harab etmeyeceğiz. Ağlamalı içimizi ferahlatacak şeyler yapmalıyız. Ama bu beden bu ruh bize hep lazım dolayısıyla yeni bir umut için de hazır olmalıyız birtanem. Sen şimdi sakin kalmaya çalış bekle. Tekrar ölçüm yaptırırsın baktın yine negatif yeni umutlar için kendini tazelemelisin canım.
Çok sağol cnm inşallah değişir yapıcak bişey yok olana kadar devam vazgeçmek yok dediğin gibi

Bide başka hangi belirtiler oldu acaba
Ilk belrtm kask agrlarydicnm genellkle sol taraf agrdi kimilernde sag aryoms ama goguslerm cok acmsti karn sislgi gaz asri rhtsz edyodu 1kere burn tkanklgi yasadm durup dururken birde bacagma bi agri saplandi 30dk snra gecti benm belrtlerm bunlardi cnm hc akntm falan olmadi adete yakn bu belrtlern cogu kayblmstu tmm dedm yok tutmadi ama cok sukur tuttu

Bugun 10.gunum idrar testi negatif :KK43: :KK43: delircem artik bu sabah cok moralim bozuldu tutmadimi acaba belirtimde yok tutmadiysa kacinci gun adet olunur acaba ?

X