Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

SLm kizlar.. bugun 11.gunum.. hic akintim yok bitti yani ve adet agrisi gibi agri cekiyorum arada cok korkuyorum tutmadimi acaba ?

Bide kafama takilan birsey var benim yarin asilamada 12. Gunum olucak ama adet olmama 6 gun kalicak ? Sizinkiler adet tarihiyle ayni oluyor benimkinin arasi cok..

Kızlar bisi sorcam bi arkadaşım var geçen ay birlikte aşılama yaptırdık onun ikinci asilamasi ve tuttu adeti 2 gün gecikince hastaneye gittik 780 lerde çıktı hcg si 3 gün sonra tekrar gitti 4181 çıktı 2 gün sonra da 7741 çıktı bi doktor ikiz büyük ihtimalle çok yükselmiş demiş ama baska bi doktorda dış gebelik olabilir demis ben pek inanmadim dış gebelik olsa bukadar çok yükselir mi dış gebelik le ilgili bilgisini olan varmi

Kızlar bisi sorcam bi arkadaşım var geçen ay birlikte aşılama yaptırdık onun ikinci asilamasi ve tuttu adeti 2 gün gecikince hastaneye gittik 780 lerde çıktı hcg si 3 gün sonra tekrar gitti 4181 çıktı 2 gün sonra da 7741 çıktı bi doktor ikiz büyük ihtimalle çok yükselmiş demiş ama baska bi doktorda dış gebelik olabilir demis ben pek inanmadim dış gebelik olsa bukadar çok yükselir mi dış gebelik le ilgili bilgisini olan varmi
Dis gebelikte degerin asiri yuksek olabilecegini okumustum burda canim.

Ben dis gebelik gecirdim degerlerim bi anda cok yukseldi insallah arkadasinn ki oyle olmaz ..

X