Temmuz 2016 aşılama yaptiranlar burayaburaya

Az once doktordan geldim yumurtalarim sag tarafimdaki.yumurtalarim sismis ve doktorum bu tedavinin olumlu oldugu ve tutacagini gosteriri buyuk ihtimalle tutucak bu ay dedi

Saye- Saye- canım tebrikler inşallah bizde güzel haberler alırız :) kızlar testleri çok erken yapiyorsunuz evet beklemek zor ama bu seferde ciktimi indimi iğne etkisi mi iyice kafayi bozar bdn 10 ağustosta aşılama oldum 24. De test yapılacak dedi ben en kötü 12. Gün yaparım diye dusunuyordum ama hayırlısı ile günler geçer inşallah ve hepimiz iyi haberler alırız

Saye- Saye- canım tebrikler inşallah bizde güzel haberler alırız :) kızlar testleri çok erken yapiyorsunuz evet beklemek zor ama bu seferde ciktimi indimi iğne etkisi mi iyice kafayi bozar bdn 10 ağustosta aşılama oldum 24. De test yapılacak dedi ben en kötü 12. Gün yaparım diye dusunuyordum ama hayırlısı ile günler geçer inşallah ve hepimiz iyi haberler alırız
Insallah canim asilamam tutmustur

Insallah canim asilamam tutmustur
İnşallah canım çok dusunmemeye çalis elinden geldiğince annem yanimda vallahi en son ona kizdim fanusa koyacak nerdeyse dedim ya bi bırakın rahat olayım zaten hareketlerine dikkat ediyorum o yanı ağır kaldirmama falan. Olacağı varsa insalal bizimle olacak :)

sagol cnim insallah sizlerden de güzel haberler aliriz

kizlar selam benim kan sonucum cikti sükür olmasi gerektigi gibi yükselmis darisi isteyen bütün arkadaslara insallah Allah sizlerden de hayirli haber almayi nasip etsin

X