Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
tahmina aşılaman hayırlı olsun canımmmm :KK16: inşallah bebiş tutunacak Allahın izniyle :KK16:
anlatsana nasıl oldu

kızlar benim iğnede 4. günüm daha 3 kez vurdum ama karnımda kasıklarımda ağrı batma var böyle olan oldumu erken değilmi..
yum. mu gelişti kistmi oldu insan endişe ediyor sizde nasıldı 4. günde

kızlar benim 8 temmuz aşılama tarihim doktor 10 veya 12 günde baktırabiirsin demirti 10.gün bktırsam erken mi olur :KK14::KK50::KK50::KK50:

tahmina aşılaman hayırlı olsun canımmmm :KK16: inşallah bebiş tutunacak Allahın izniyle :KK16:
anlatsana nasıl oldu

kızlar benim iğnede 4. günüm daha 3 kez vurdum ama karnımda kasıklarımda ağrı batma var böyle olan oldumu erken değilmi..

yumurtalar gelişirken benim midem çok bulanmıştı böyle hamileler gibi dr sormustum gelişen yumurtalardanmış

kızlar benim 8 temmuz aşılama tarihim doktor 10 veya 12 günde baktırabiirsin demirti 10.gün bktırsam erken mi olur :KK14::KK50::KK50::KK50:

10. gününde baktırabilirsin dediyse baktır bana sakın erken baktırm 12. günü bekle dedi 10. günde baktırabilirsin deseydi beklemez baktırırdım

10. gününde baktırabilirsin dediyse baktır bana sakın erken baktırm 12. günü bekle dedi 10. günde baktırabilirsin deseydi beklemez baktırırdım

benimde bugün 10gün ama ben pazartesiyi beklemeyi düşünüyorum bukadar bekledim 2 gün daha beklerim herhalde...

bende bulantı yok kasıklarda aşırı batma varrr yaa korkuyorum :KK50:

korkma canım ya stres olma bence bişey yoktur gayet normal bendede oluyor hep yumurtlama yaklaşırken birde iğneyle uyarıldığı için gayet normal bence..ama için rahat etmiyecekse doktorunla birr görüş...

anlatsana nasıl oldu

cnm yumurtayı geşilritmek için mi iğne yaptılıyo ben yaptırdıgımda ağrım oluyodu malesef

benimde bugün 10gün ama ben pazartesiyi beklemeyi düşünüyorum bukadar bekledim 2 gün daha beklerim herhalde...

aa ne güzel az kalmış varmı belirti filan canım ayy çok heyecanlı yaaaa :KK16:
Allahım ne olur listede :KK49: hep bu işareti görelimmmm :KK76:

canm aşılama sonrası 10.güne çatlatma iğnesi sonrası ise 12.güne denk geliyo çatlatma iğnesi de hcg hormunu ollgu için yanıltırmı diye bilemedim :KK43::KK50::KK50::KK50::KK50:

korkma canım ya stres olma bence bişey yoktur gayet normal bendede oluyor hep yumurtlama yaklaşırken birde iğneyle uyarıldığı için gayet normal bence..ama için rahat etmiyecekse doktorunla birr görüş...

cnm yumurtayı geşilritmek için mi iğne yaptılıyo ben yaptırdıgımda ağrım oluyodu malesef

çok sağolun kızlar içime su serptiniz vallahi iyiki varsınız
arayacaktım aslında şimdi gel bi bakim derse dedim yarın sabah gidicem ya nasılsa bakalım anlarız

bu arada yarın ilk kontrolüm gelişmeleri haberdar ederim :18::KK1:

En Büyük KK
aa ne güzel az kalmış varmı belirti filan canım ayy çok heyecanlı yaaaa :KK16:
Allahım ne olur listede :KK49: hep bu işareti görelimmmm :KK76:

ya aslında belirtiler var ama adet belirtilerinede benzediği için bilemiyorum göğüslerim benim adet döneminde hassaslamazdı ama iki gündür acımaya başladı ve dolgunluk var sonra kabızlık ve karnımda şişlik dün oruçluyken çok fena oldum bu gün tutmadım o yüzden şimdi iyiyim sivilce çıkardı hep öncesinde ama yok ve bahsetmiştim daha önce ateşimi ölçüyorum bayadır ve yükselme var... yani hep olumlu gelişmeler ama baklım belli de olmaz tabi vücudum bana oyun oynuyor olabilir...

canm aşılama sonrası 10.güne çatlatma iğnesi sonrası ise 12.güne denk geliyo çatlatma iğnesi de hcg hormunu ollgu için yanıltırmı diye bilemedim :KK43::KK50::KK50::KK50::KK50:

çatlatma iğnesi baz alınmıyor aşılama yapıldığı gün baz alınarak 12 gün sayılıyor genelde doktorlar bu şekilde söylüyor... hem çatlatma iğnesinin etkisi vücuttan 10 günde çıkıyor o üzden öncesinde yapılanlar yanıltabiliyor en sağlıklısı 12. gün bence...

Benim doktorumda 14.günde baktiriyor birincisinde de 14. Günü beklemistim. Bu arada benim kasiklarda ara ara batmalar varbbugün 3. Günüm çok merak ediyorum sonuclari

bende bulantı yok kasıklarda aşırı batma varrr yaa korkuyorum :KK50:

vucütlarımızda olması gerekenden fazla yumurtalar geliştiriliyor üstelik bunu ilaçla yapıyoruz vücut bulantı kasılma gibi tepkiler tabiki verecek neden korkuyosun ki normal tepkiler bunlar rahat ol

Bende de oldu kasiklarda batma Yumurta gelisiminden kaynaklanir die dusunuyorm Ben de ayrica su gibi akinti gogus hassasiyeti oldu ve devam dá ediyor

eyer doktorum bana bu ay icerisinde asilama olacak demis olsaydi, ne yaziki bebeyi secerdim, zaten bebek dusunen bir insaninda oruc tutmasi ne kadar dogru bilmiyorumartik:). Allah korur diyip geciniyoruz iste:KK53: ama kkda bir yerde birisi bebek 17 saat sussuz kaliyor yazmis.

bu arada hosgeldin canim.:)
gonlun nasil istiyorsa artik bence ogle yapmalisin.

tamam ozaman bizde ogle yapalim:KK53: arti asilama gunude:KK16:

senin gibi güzel haberleri okuyunca moralimiz yükseliyo çok şükür :) Allah isyana düşürmesin

bende ramazan sonraya ertelesemmi diye düşündüm ama vazfeçtim daha fazla beklemek istemiyorum tutamadığımız oruçları sonra kaza ederiz inşallah

h. buldum arkadaşım..bende adeti bekliyorum umarım gelmez gelince hemen aşılamayla devam edecğiz..

dün geceden beri sayfaları okuyorum yeni bitirdim..biraz kendimi tanıtayım 2 yıl 8 aylık evliyim..eşim ve bende sorun yok..sebebsiz infertilite yani..bu süre içinde 3 defa klomenle yumurtlama takibi yapıldı sonuç negatif oldu..sorun olmayınca göbeğin düşmüş olabilirler dendi gittim bir teyze ye saat gibi çalışıyor dedi :)fatma ana otu gebelik için iyi dendi umreden getirttik sonuç alamadım..ümmü sübyanı duydum hocaya gittim sonuç değişmedi..biraz oluruna bırakalım doğal yolla olur dedik olmayınca artık tamam aşılama yapalım dedik..geçen ay haftasonuna denk gelince yaptıramadım bu ay da ramazan diye ertelesem mi dedim ama zaten adetken tedaviye başlanıyor ben adet olana aşılama günüm gelene kadar ramazan biter inşallah :)

haber bekleyen arkadaşları okurken çok heyecanlandım umarım ilerki sayfalarda mutlu haberlerinizi alırım diye beklerken sizlerde bekliyormuşsunuz..ama ümitsiz olmayalım..benim arkadaşım eşi varikoselden ameliyat oldu 6 ay sonra aşılama yaptırdı ..aşılama yaptırıken doktor yumyrtalara bakmadı ve 2 dk sonra hemen kalkabilirsin demiş..o da şaşırmış duruma ama nasibinde varmış ki o şuan 4. ayına girdi hamile..

bunlar bize umut olsun..bizlerde yavrularımızı kucağımıza alırız inşallah..bu arada en fazla bekleyen ben miyim..

çok uzun yazdım umarım sıkılmazsınız..

X