Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ooooo bizim topikcikte.kimsecikler yok niye ki=) bayram tatiline mi girdiniz bayanlar =) bayraminiz mubarekli ve bollllll bebisli olsun insallahhhhh.... ben test yaptirdim yarin tekrarlamami istedi doktor =) =)))

işte bayram hediyesi gözünaydın :emir_bebek:

halide?? bende buaksam yaptirdim bugun asilamamin 10 günüm hcg degerim 1.2 cikti sizce erken mi yaptim ? :'( ya yukselirmi sizce internette cok varmis hatta 0.kusurlerde cikanlar bile sonradan hamile oldugunu ogrenmis ben erken yaptim galiba ama 5 cikmaliydi en azindan bilmiyorum adet gunum 4 agustos onu bekliycem artk hayirlisi

Cnm bnce erken yaptirmissin.degeri 10.gunde 1 cikip 15. Gununde cok yuksek değer çıkıyor. Diğer topic lerde bak tatlım öyle olan çok kişi var

Ooooo bizim topikcikte.kimsecikler yok niye ki=) bayram tatiline mi girdiniz bayanlar =) bayraminiz mubarekli ve bollllll bebisli olsun insallahhhhh.... ben test yaptirdim yarin tekrarlamami istedi doktor =) =)))

Cnm belli güzel sonuçlar alırsın ya çok meraktayim:KK6:

Hepinizin Bayrami mübarek olsun arkadaslar halidecim ne yaptin sonucunu aldin mi herşeyin hayırlisi olsun insallah çifte bayram yaparsin canim

insallah sonucun guzel cikar halidecim ben biraz erken yaptim ama artk adetimi bekliycem gelmezse oyle yaparim tekrar

Cnm bnce erken yaptirmissin.degeri 10.gunde 1 cikip 15. Gununde cok yuksek değer çıkıyor. Diğer topic lerde bak tatlım öyle olan çok kişi var

evet cander okudum bende diger topiklerde insallah yükselir tatlim ya :KK43: bakalim mucizem benimle olacakmi Sagol rahatlattin beni

Canlar iki gun once 7.3 cikmisti sonuc.pozitif dediler. Bugun 0.28 cikti. Doktorumu aradim biyokimyasal gebelik olmus dollenme gerceklesmis ancak tam tutunacakken dusmus dedi.
Iki gun ne sevinmistim kelimelerle anlatamam size.... ama soyle dusunuyorum demek ki rizki bu dunyada yokmus ki tutunamamis ve en azindan hamile kalabilecegimi ogrendim... hakkimizda hayirlisi olsun insallah.

Canlar iki gun once 7.3 cikmisti sonuc.pozitif dediler. Bugun 0.28 cikti. Doktorumu aradim biyokimyasal gebelik olmus dollenme gerceklesmis ancak tam tutunacakken dusmus dedi.
Iki gun ne sevinmistim kelimelerle anlatamam size.... ama soyle dusunuyorum demek ki rizki bu dunyada yokmus ki tutunamamis ve en azindan hamile kalabilecegimi ogrendim... hakkimizda hayirlisi olsun insallah.

Seni teselli edicek kelime bulamiyorum canm bende uzgunum ama Allahtan hersey insallah bizim de olacak birgunben inaniyorum

nasıl bişey bu yaa insan doğurana kadar sevinemicekmi hamileyim diye
çok zor işler ya
düştü dediğine göre adet oldunmu

Son düzenleme:

Halidecim dedik ya herşeyin hayirlisi olsun diye,nasibi olsa gelirdi bu dünyaya en azindan döllenme gerceklesiyo inşallah diğer aya bebis gelir bitanem moral bozmakyok

Canlar o kadar uzgunum ki... Haklısınız dogurana kadar hamileyim dıyemiycez galiba. Adet olmadım henuz. Olduktan sonra bakalım neler olacak. Allahım yuzumuzu guldursun insallah

Tatlım ne desem bilemedim.allah herşeyin hayırlısını versin.demekki hayırlı olmayacakmis. Üzülme canım

Selaam
Testinde ne çıktı bende geçen hafta yaptırdım aşılama haftaya kan tahlili vericem inşallah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin Allah.
Sonuç ne çıktı acaba?? Paylasirsan sevinirim zira bu ara bu konuyla ilgili bişeyler duymak iyi gelecek herkes başlangıcını yaziyor ama kimse sonuc yazmiyor :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selaam
Testinde ne çıktı bende geçen hafta yaptırdım aşılama haftaya kan tahlili vericem inşallah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin Allah.
Sonuç ne çıktı acaba?? Paylasirsan sevinirim zira bu ara bu konuyla ilgili bişeyler duymak iyi gelecek herkes başlangıcını yaziyor ama kimse sonuc yazmiyor... :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X