Temizlikçi bayanlarla başedemiyorum:(

Aylik 720 tl veriyorum demissiniz.Kesinlikle degistirin.Benim teyzemgil 15gunde bir aliyor ama muthis temizlik yapiyor ve 50tl dusunun.Bence tanidiklarinizin temizlikcisine bakin.Birinden oneri almak daha iyi

Bu işin engüzel çözümü temizlik şirketinden çağırmak.

Deterjan setleriyle geliyolar sabah 9 akşam 5 genel işi erken biterse ister duvar sildir ister ütü yaptır ister evine gönder.

Aylik 720 tl veriyorum demissiniz.Kesinlikle degistirin.Benim teyzemgil 15gunde bir aliyor ama muthis temizlik yapiyor ve 50tl dusunun.Bence tanidiklarinizin temizlikcisine bakin.Birinden oneri almak daha iyi
Evet haklısınıZ burda konu açmam iyi oldu, cesaret de aldım, haksızlık da yapmak istemedim çünkü son ana Kadar ama bu bayan o parayı haketmiyor, bugün aradım artık gelme başka bayan deniycem dedim tatlılıkla, arkadaşıma gelen çok memnun olduğu bir bayan vardı, haftada bir günü boşmuş onu alıcam herşeyi düzgün yapıyormuş , Hakkı'nı veriyormuş inşallah iyi çıkar olmazsa bulana kadar deniycem eninde sonunda iyi iş yapanı bulurum umarım

Bu işin engüzel çözümü temizlik şirketinden çağırmak.

Deterjan setleriyle geliyolar sabah 9 akşam 5 genel işi erken biterse ister duvar sildir ister ütü yaptır ister evine gönder.
Ne kadar veriyorsunuz, bi de düzenli hep aynı kişileri yollarlar mı, neler oluyor rutin temizlikte mesela bütün dolaplar içi üstü falan yapıyorlarmı

O kadar yumuşak olmayın, sonuçta o bir çalışan.
Parasını ödüyorsanız hakkını verecek yaptığı işin.
Siz 1 hafta geç ödeme yapın bakın nasıl çemkiriyor size.

Ne kadar veriyorsunuz, bi de düzenli hep aynı kişileri yollarlar mı, neler oluyor rutin temizlikte mesela bütün dolaplar içi üstü falan yapıyorlarmı

Eve almıyorum canım. İşterime çağırıyodum.

2+2 formundaydı işyerim. 130m2ydi. Aktif olarak kullanılan mutfağı da vardı.

1 yıl önce 140 lira veriyodum. 2 kişi geliyolar bal dök yala kıvamında oluyodu heryer.

O kadar yumuşak olmayın, sonuçta o bir çalışan.
Parasını ödüyorsanız hakkını verecek yaptığı işin.
Siz 1 hafta geç ödeme yapın bakın nasıl çemkiriyor size.
Doğru. 1 senedir ne geç vermesi aksine haftalık peşin bile verdiğim oldu keşke pişman etmeseydi o da işinden olmazdı

Vallahi açmaya korktuğum bir konuyu açmışsınız
Şimdi zavallı emekçi kadın diye başlayıp sizi linç edecek bir grup gelebilir kaçın :)
1 tane bile dediğimi yaptırabildiğim yardımcı bulamadım
Ama suç kimin tabii ki benim
Çünkü emrine amadeyim abla modu ile gelip benim kıyamayan üsteleyemeyen tavrım sonucu enseye şaplak bir halde evden çıkanı biliyorum
Beni kendinden çok çalıştıranı biliyorum
Sıcak havada çalıştı yoruldu deyip anlaştığı paranın yarısını da fazladan verdiğim bir ablanın anlaştığımız yerlerin çoğunu temizlemediğini biliyorum
Taşınırken bir hafta için gelsin diye düşündüğüm bayanın -ki günlük 100tl anlaştık sadece yerleşme yapacaktı-3. Gün de geldiğinde 1 oda bile yerleşmediğini biliyorum ve daha neler neler şu an aklıma gelmiyor
Bence bazı kişiler mesela ben "yardımcı" almamalı :KK43:
yemişim emekçiliğini yaa günde 120 tl *22 ne etti? 2640 ... o maaşı kazanmak içöin millet soğuk yurtlarsa sistit oluyor yaaa. herkes çok mu temiz iş yapıyor?? idrar tahlili yapan var bu üklede

Kızlar mrb, çok büyük bir dert değil biliyorum Allah büyüklerini kimseye yaşatmasın ama bu da benim başımı ağrıtan bi sorunum yardımcı olursanız çok sevinirim..
Şöyle ki eve temizliğe aldığım bayanlarla diyaloğu bir türlü düzgün sağlıyamıyorum, genelde hep mağdurum:KK43: asla iş yaptıramıyorum, desem de demesem de hep sinir olduğumla kalıyorum. Hadi şimdiye kadar biri hariç hepsinin çok olumsuZ yanları vardı değiştirdim, şimdiki yaklaşık 1 senedir geliyor, karakter olarak sessiz, sakin, az sigara içer, yemesi öyle saatler sürmez, gıcık bi tavrı yok fakat gelgelelim işler hep yalan oluyor, dolap içi yaptırıcam diye helak oluyorum her seferinde ondan çok yorulup hamile Halim'le hasta oluyorum, haftada 3 yarım gün geliyor e haliyle bekliyorum her yeri yapmasını,ama bir cam silecek o da ayda 1, köşeler leş, dalga dalga izler gidip uyarsam yaptım diyor yapmadığını görüyorum tekrar, bi de benden baya büyük alınganlık yapıyor:KK43: kıyamıyorum da öyle sürekli söyleyemiyorum, iş buyurur gibi:KK43: sanırım benim karakterim uygun değil iş yaptırmaya:KK43: bi de kırmaları başladı , bi günde 3 biblo kırmış, bana demedi bile, öyle kırık yerine koymuş, söylesem 3 kuruşluk şey ayıp geliyor, ama onun kusura bakma dememsi de deli ediyor:KK43: siz Nasıl iş yaptırıyorsunuz, Nasıl taktikleriniz var. Buarada bayan bulmak çok zor İstanbul da değiştirmek de istemiyorum hep beteri geliyor:KK43:(
ayy aynı ben ama çözümü buldum annem geliyor o ilgileniyor yada onu ciddiye alıyor bilmiyorum.Annem olmadığında geldiğinde hep dalga hep dümen

Kızlar ben sizi valla anlayamadım. Neden temizlik firmalarıyla çalışmıyorsunuz. Mesela http://temizlikciaraniyor.com var gerçekten işlerini iyi yapıyorlar. temizlikyolda yada armut diye temizlik firmaları da var. Onlarda hem ucuza yapıyorlar hemde profesyoneller.

Kızlar ben sizi valla anlayamadım. Neden temizlik firmalarıyla çalışmıyorsunuz. Mesela http://temizlikciaraniyor.com var gerçekten işlerini iyi yapıyorlar. temizlikyolda yada armut diye temizlik firmaları da var. Onlarda hem ucuza yapıyorlar hemde profesyoneller.
armut hiç ucuz değil yaa bir de parayı alıp göndermiyorlarmıuş. o hani 3 saat bilmemne kaadr var ya onu göndermemek için elleirnden geleni yapıyorlar 1 oda birsalon ev için bana 110 tl fiyat verdiler yaa 3 saate hayvan yok çocuk yok.... ben de başka yerden buldum 40 tl ye...

acımak nedir üzülmek filan? siz bi yerlerde çalışmıyor musunuz, sizede birileri kazandığınız parayı yaptığınız iş dolayısıyla vermiyor mu? veriyor..ee acıyarak iş buyurmaktan kaçınarak mı alıyorsunuz maaşınızı? :KK70: yook.. o zaman eee??? her kim ne iş yapıyorsa özenle yapacak aldığı parayı alnının teriyle ak pak cebine koyacak öyle telefonla konuşup sigara içerek mıy mıy yemek yiyip vakti geçirerek olmaz o işler haketmek nerde kaldı? sözünüzü esirgemeyin herkes işini layıkıyla yapacak yapmıyorsada yapacak birilerini bulun işsiz kalsın aklı başına gelir.

sinir oluyorum bunlara yaaa bir tane de kendi evi gibi iş yapanı görmedim. ama paraya gelince nişantaşına giden arkadaşarını örnek gösterip para istemeyi bilirler. temelde bacım bir bankada bir devlet dairesinde çalışan adam 1500 tl kazanıyor mu evet.. o zman günlüğü kaça geliyor tatlım ? 1500/22 =68 tl ye sen 50 tl ye yarım gün çalışıyon yol parasını da istiyon benim her türlü kaynağımı da rahat rahat kullnıyon elektirik demeden su demeden... banyoı liflerimi kirletiyon mobilyalarımı çiziyon kirli bezi temiz havlullarımın üstüne koyuyon... iyi koksun ev diye bol bol deterjan koyuyuon gerekenin 10 katı kullanıyon.... yiyiyon içiyon saatlerce kahve molaları da veriyon. bu insanlar ömür boyu çocukluklarını yaşamadan çalışmışlar sabahıon 6 sında topuklu ayakkabıyla yapılmış saçla servis bekliyorlar bakımlı olmak zorundalar sen hiç birnin yapmıyon aradaki farkları da ona say... ama yok anlamak işlerine gelmiyor. bugün 3500 tl ye 24 saat durmadan çalışan doktor var yaaa.. sen neyin kafasındasın bacım ??? benim kokulu misafire aldığım kağıt havluyla yeri neden siliyon. evet malım kıymetli.... sana mı soracam?? benim evimde birşey kırılırsa ben kesiyorum parasını artık... ne kadar ekmek okadar köfte ben satış yapamayınca ağzıma sıçılıyor mu evet... şirketi zarara uğratırsam biryerden sonra kesilir mi evet eeee??? aynı şey tatlım

haa Daha insani bir iş istiyorsan ki dediğim gibi gaita tahlili yapan jinekolog ürolog olan var bu üklede... acilde kan tahlili yapan var hastalık riskine karşı ... benim sıcaık pırıl evimden para kazanmak istemiyorsan okul orada nokta

sinir oluyorum bunlara yaaa bir tane de kendi evi gibi iş yapanı görmedim. ama paraya gelince nişantaşına giden arkadaşarını örnek gösterip para istemeyi bilirler. temelde bacım bir bankada bir devlet dairesinde çalışan adam 1500 tl kazanıyor mu evet.. o zman günlüğü kaça geliyor tatlım ? 1500/22 =68 tl ye sen 50 tl ye yarım gün çalışıyon yol parasını da istiyon benim her türlü kaynağımı da rahat rahat kullnıyon elektirik demeden su demeden... banyoı liflerimi kirletiyon mobilyalarımı çiziyon kirli bezi temiz havlullarımın üstüne koyuyon... iyi koksun ev diye bol bol deterjan koyuyuon gerekenin 10 katı kullanıyon.... yiyiyon içiyon saatlerce kahve molaları da veriyon. bu insanlar ömür boyu çocukluklarını yaşamadan çalışmışlar sabahıon 6 sında topuklu ayakkabıyla yapılmış saçla servis bekliyorlar bakımlı olmak zorundalar sen hiç birnin yapmıyon aradaki farkları da ona say... ama yok anlamak işlerine gelmiyor. bugün 3500 tl ye 24 saat durmadan çalışan doktor var yaaa.. sen neyin kafasındasın bacım ??? benim kokulu misafire aldığım kağıt havluyla yeri neden siliyon. evet malım kıymetli.... sana mı soracam?? benim evimde birşey kırılırsa ben kesiyorum parasını artık... ne kadar ekmek okadar köfte ben satış yapamayınca ağzıma sıçılıyor mu evet... şirketi zarara uğratırsam biryerden sonra kesilir mi evet eeee??? aynı şey tatlım

haa Daha insani bir iş istiyorsan ki dediğim gibi gaita tahlili yapan jinekolog ürolog olan var bu üklede... acilde kan tahlili yapan var hastalık riskine karşı ... benim sıcaık pırıl evimden para kazanmak istemiyorsan okul orada nokta
hay ağzına sağlık hislerime tercüman olmuşsun

Aslında temizlikçi bayan konusunda en iyisi tavsiye ile çalıştırmak. Yoksa problemler çok yaşanıyor.

Ablam burası olmamış bir daha silelim diyeceksin. Israr ederse yok içim rahat etmedi sen üstünden geç diyeceksin. Üzülme çoğu böyle maalesef.

Koltuk altlarını hep yapıyor onu söylemiştim ilk geldiğinde, ama mesela cam duşakabinim var Kocaman onu silmek istemiyor resmen, cam silmeyi sevmiyor, zaten 3-4 haftada bir diyorum öyle herşeyi yarım günde Nasıl yaptırıyım ama yazmak iyi fikir olabilir unutuyorum diye bi yere yapıştırmalı burdan bak derim
Ne demek istemiyor canım ya? Abla burası silinecek de. Olmadı başında dur tarif et. Ha şöyle fala de. Bak kavga et demiyorum kesinlikle ama yaptır yani çekinme.

Aslında temizlikçi bayan konusunda en iyisi tavsiye ile çalıştırmak. Yoksa problemler çok yaşanıyor.
evet birine sordum bana da numarasını verir misiniz size çalışan bayanın diye azar işitir birt cevap aldım kapacağımdan mı korktu ne yaptı kadınını bu kadar kıskanıyorsa kocasına napıyordur acep Allah sabır versin

Valla bir de benim eve gelse şu temizlikçi..Herşeyi kendim yapıyorum, çok yoruldum artık. Hayatımda bir kere temizlikçi geldi; o da şehir dışında günlük kiraladığım evin elemanıydı. Çok büyük rahatlıktı valla.

Ne demek istemiyor canım ya? Abla burası silinecek de. Olmadı başında dur tarif et. Ha şöyle fala de. Bak kavga et demiyorum kesinlikle ama yaptır yani çekinme.
Cnm diyorum tabi yapıyordu da ama yüzünü bir göreceksin resmen negatif enerji püskürtüyor, bir senedir haftada 3 gün geliyor yani artık söylemek istemiyorsun basit şeyleri onun o suratını da görmek istemiyodum sanki bedava yapıyo bi görsen:KK43: hamileyim diye 3 kere aşağıya çağırdım arabadan market torbalarına yardım eder misin diye, Nasıl surat yapıyor , yok yani anlaşamaıyorduk ayrıldık:) valla 4 gündür görmüyorum evim az kirli ama ben çok mutluyum

X