Temiz olmayan kaynana sorunu yardım edin

Temizliğinden emin olduğunuz otelde kalın. Veya evi kendiniz temizleyin.
Onu da dedim yaptık da birlikte ama mesela mutfak halısı gerçekten çok kirliydi. Yıkamaya göndersene anne dedim. Göndermemiş.. halıdaki lekeleri kör olan görürdü
Banyodaki paspaslar da aynı şekilde. O an ev kalabalık diye en azından 2 günde bir değiştirmeliydi paspasın üstünde koyduğu ayak havlusunu. Ama yok

Tuvaleti yıkadıktan sonra duş almak gerekiyor ya. Ayrıca hasta deme hakkına sahip değilsiniz. Sonuçta yıkarken üstümüze su sıçrayabilir
O kıyafetleri çıkarırsınız olur biter ben wc yi yıkadıktan sonra alt kıyafetimi kirli sepete atarım olur da sıçradıysa diye ayrıca duş almıyorum yani

Temizlik konusunda hassas insanlar olarak başkalarının evini temizleme aşkıyla yanmıyoruz
Rahatsız hissettiğim hiç bir evde kalmam, siz de öyle yapın.

O dediğini zaten yapıyorum yani girmeden ve çıkmadan şu dökmeyi.. hem de sabunlu su döküyorum zaten. Ama ben duvardaki kirli dışkı atıklarından bahsediyorum

Dışarıda giydiklerini eve gelince cikariyormus yani. Ev kiyafetlerini giyiyormus Biz de öyle yapıyoruz.

İyi de annen temizlesin diyorsunuz ve kadın temizliyor. Buna nasıl güvenip o tuvaleti kullanabiliyorsunuz? Sizin temizlediğiniz gibi oluyor mu? Sizin mantığa göre asla kullanamamanız gerek. İş buyurmak iş yaptırmaktan öte gitmiyor, kapris oluyor resmen. Evinizden çıkmadan yaşamaya doğru gider bu. Okul gezisi olacak, çocuklarla gitmeniz gelmeniz gerekecek, her durumda kendi eviniz ya da annenizin evini bulamayacaksınız. Öğretmenler odasında size ait özel sandalye mi var? Sınıfta ders anlatırken hiç bir şeye dokunmuyor musunuz?

Evliliğinizin süreceğini düşünmüyorum, eşiniz sizi şimdilik idare ediyor. Kimse annesine böyle muamele yapılmasını kabul etmez. Daha çok yeni evlisiniz, yavaş yavaş soru işaretleri oluşacaktır kafasında. Bir gün söyle temizlesin dediğiniz kayınvalide kendine hizmetçi tutsun diye tersleyebilir. Çocuğunuz olursa evinize gelecekler, belki kalacaklar torunlarını bildikleri gibi sevecekler vs. Kimse anesinin bu kadar aşağılanmasını kabul etmez etmemeli de. Yardım edin diye başlık açmışsınız ama yardımlara kapalısınız. Herkes size normal olmadığınızı normal davranmadığınızı yazıyor, her yazılana öyle değil böyle değil diye karşı çıkıyorsunuz. Kocam da benim gibi düşünüyor sanıyorsunuz ama kocanız o evde doğmuş büyümüş. Adamı hem kendi hem de annesi adına utandırıyorsunuz.

Dışarıda giydiklerini eve gelince cikariyormus yani. Ev kiyafetlerini giyiyormus Biz de öyle yapıyoruz.
Ben dışarıda giydiğimi eve gelince hemen çıkarmıyorum aksine üzerimde tutuyorum dışarı giderken ekstra güzel giyindiğim için ayrıca dışarıda niye pislensin yahu bana biraz abartı geldi

O dediğini zaten yapıyorum yani girmeden ve çıkmadan şu dökmeyi.. hem de sabunlu su döküyorum zaten. Ama ben duvardaki kirli dışkı atıklarından bahsediyorum
S.çarken duvarlara mı püskürtüyorlar kakayı. Evde ne tür memeliler yaşıyor anlamadım. Ama her cevabınızda anlıyorum ki ciddi OKB lisiniz

Ben dışarıda giydiğimi eve gelince hemen çıkarmıyorum aksine üzerimde tutuyorum dışarı giderken ekstra güzel giyindiğim için ayrıca dışarıda niye pislensin yahu bana biraz abartı geldi
Yok aynı konu sahibi gibiyim çorabım dahil herseyi çıkarırım. İşe gidip geliyorum toplu taşıma ile. 100 bin kişinin oturduğu koltuklara oturduktan sonra evde sandalyeye nasıl oturayim

Ortak koltuklar ya da sandalyelerde ne tür insanlar oturuyor bilemeyiz. Hayvan oturtmanı bile gördükten sonra kimse beni dışarıdaki koltukların ya da sandalyelerin temiz olduğuna inandıramaz maalesef. Elini yıkamadan tuvaletten çıkanları biliyoruz sonuçta.

Yok aynı konu sahibi gibiyim çorabım dahil herseyi çıkarırım. İşe gidip geliyorum toplu taşıma ile. 100 bin kişinin oturduğu koltuklara oturduktan sonra evde sandalyeye nasıl oturayim
Arttırıyorum , gece pijamalarıyla da asla salonda oturmam

Ben de bunu diyorum ama nerede.. öğretmenler odasındaki koltuklar sanki çok mu temiz? Ya da sınıftaki öğretmen sandalyesi. Elini yıkamadan tuvaletten çıkan öğrenciler var ve oraya oturuyorlar biz derse gelmeden önce

Anladım doğru otobüsle yolculuk yapınca ben de alt kıyafetimi falan çıkarıyorum ve çoraplarımızı haklısınız otobüsten inince ellerimi hemen yıkar dezenfektan sıkarım.

Hayvanın oturduğu yere çok rahat oturabilirim hiç tiksinmem insanlardan temizler çünkü biliyorum dışarıda da gidilen yere göre değişiyor tabii sandalye temizliği

S.çarken duvarlara mı püskürtüyorlar kakayı. Evde ne tür memeliler yaşıyor anlamadım. Ama her cevabınızda anlıyorum ki ciddi OKB lisiniz
Kaynanam düzgün yıkamıyor ve o yüzden kirler nokta kadar da olsa duvarda kalıyor. Her hafta bile yıkamadıgına eminim

Her girmeden yıkayın elinizi yıkayın kolonya sürün illa duşa girmek zorunds değilsiniz. Hayir banyoda pistir wcyi yıkamayan duşu yıkar m

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…