Temiz olmayan kaynana sorunu yardım edin

O yüzden teyzesinin yazlığına gideceğiz
Teyzesinin yazlığına kimlerin gidip geldiğini biliyor musunuz ki? Ya sizin gibi başka yeğenleri de kaldıysa orada ve sevişirken adamın menisi oraya buraya bulaştıysa? Birinin bebeğinin bezinin kenarından çiş az da olsa bir yerlere sürülse ne gözle görülür ne kokusu olur, fark etmezsiniz bile. Evi baştan aşağı kırklamanız lazım ki bu da birkaç gününüzü alır.

Teyzesinin yazlığına kimlerin gidip geldiğini biliyor musunuz ki? Ya sizin gibi başka yeğenleri de kaldıysa orada ve sevişirken adamın menisi oraya buraya bulaştıysa? Birinin bebeğinin bezinin kenarından çiş az da olsa bir yerlere sürülse ne gözle görülür ne kokusu olur, fark etmezsiniz bile. Evi baştan aşağı kırklamanız lazım ki bu da birkaç gününüzü alır.
Yok öyle değil. Teyzesi ve oğlu kalıyor sadece.

Yok oturuyorum ama eve gelince yıkıyorum.
Siz beni kafanızda aşırı takıntılı olarak gördünüz ama çok kafeye de giderim. Ama eve geldiğimde o kıyafetle evde durmam onu anlatoyorum. Benim gibi olan çok var bu konuda
Dış kıyafet sonuçta
Biz de ailece eve geldiğimizde dışarıdaki kıyafetlerimizi çıkarırız ama kapının önünde direkt girer girmez soyunup dökülmeyiz mesela. Sadece pandemide yapıyorduk bunu.

Daha önce o nevresimlerde birileri yattığı için kötüymüş, yıkanmış temiz ütülü dahi olsa. 🥹 Dışarıda banka oturmuyor muhtemelen, bankada, postanede hiçbir yere dokunmadan işini hallediyor, hastaneyi hiç demiyorum bile. Böyle yaşanır mı yahu? Ve doktor bu sorunla yaşamasını önermiş. 😐
Nerden tutsan elinde kalıyor. Aldığımız kıyafetler tekstil fabrikalarından çıkmadan önce tuvalet terlikleriyle basılıyor. Nedense sorun kaynanaya gidince ortaya çıkmış gibi. Konu kaynanayla başladı ben böyleyimle bitiyor. Ben pek inanmadım. Nerde bir çok titizim diyen varsa o titiz değildir bana göre.
Benim bir akrabam var erkek kendisi. Aynı işyerinde çalışıyoruz. Kimsenin masasına oturmaz asla ama asla. İşe gelince tam 2 saat masa temizler alkollü sularla. Eline poşet takıyor. Elleri yıkamaktan yara olmuş. Maskeyle geziyor. Hayatı gerçekten çok zor. Neyse titizim demez 🤣🤣🤣 ben normalim siz değişiksiniz der. Gerçekten zor bir hayat.
Ayrıca ben psikoloğa gitmiştim. Bana bir form vermişti. İçinde bolca titizlik hastalığıyla boğuşanları ilgilendiren sorular vardı. Öyle bunla yaşa deyip gönderilmez yani.

Farklı şehirlerde yaşıyoruz. 7 aylık evliyim. Bugüne kadar bir kere geldiler sadece. Geçen ay gelmek istediler ama çalışıyorum diye bahane ettim eşime. (Öğretmenim) önümüzdeki ay 2 haftalığına şehir dışına çıkacağız nasipse 1 hafta da onların yanında kalacağız. Şöyle ki kaynanam temizliğe hiç dikkat etmiyor. Tuvaleti bile Allah bilir ne kadar sürede yıkıyor. En son ramazan sonu gittiğimizde eşime söylüyordum annen yıkasın giremiyorum diye. O da sağ olsun diyordu. Bir kere en son ben kendim yıkadım. Sonra direkt duşa girdim. Çünkü ben kendi evimde bile her gün yıkıyorum bazen günde iki kere bugün olduğu gibi
Genelde iki kere duş alıyorum ben zaten. Başkasının evinde yaşamak işkence. Halıya basamıyorum ve koltuğa rahat oturtamıyorum kendimi. Her neyse sağ olsun ben dediğimde de yıkıyor anne yıkar mısın diyorum hiç öyle surat asmıyor tebessüm eder hep zaten. Çünkü ben eşimle dahi aynı tuvaleti kullanmıyorum.
Bunun dışında evinde aşırı eşya biriktirmiş. Eşim bile dedi aynı şekilde kayınbabam da dedi “bu evde çok gereksiz eşya var evi boğuyor” diye. Ama kendisi gereksiz görmüyor. Buzdolabında da çok yemek biriktirir kolay kolay bir şeyi atmaz dolapta nefes alacak yer yok. Eşim de zaten dolabı açıp bir şeyleri çöpe atmıştı çünkü bizim evimizde asla öyle olmaz. 5 günlük yemek niye dolapta mesela? Ben ne yapacağım ya of? Kendi annene de mi böylesin demeyin aynen böyleyim. Annem sağ olsun benim oraya gideceğim gün yıkar her yeri temizler. Zaten temizdir o benim kadar dikkat etmese de.
Biz kendi evimde asla dışarıdan geldiğim kıyafet veya çorapla dolaşmayız eşimle Çorabı girişte indiririz. Duşa gireriz hava eksiye inmedikçe.. ne yapacağım ben?
Eşinizle aynı tuvaleti kullanmamak ne demek???! Kaynana titiz olmayabilir,ama sizde çok normal değilsiniz ........

Yok öyle değil. Teyzesi ve oğlu kalıyor sadece.
Yazlık olunca gelen giden çok oluyor. Siz nasıl gidecekseniz illa ki başka birilerinin de ziyaret ettiği bir evdir orası. Teyzesi ve oğlu kalıyor olabilir ama hiç mi misafiri gelmiyor? Ayrıca teyzesi ve oğlunun temizliğinden nasıl bu kadar eminsiniz? Bence otelden pek de bir farkı yok. Sonuçta yabancı insanların evi.

Nerden tutsan elinde kalıyor. Aldığımız kıyafetler tekstil fabrikalarından çıkmadan önce tuvalet terlikleriyle basılıyor. Nedense sorun kaynanaya gidince ortaya çıkmış gibi. Konu kaynanayla başladı ben böyleyimle bitiyor. Ben pek inanmadım. Nerde bir çok titizim diyen varsa o titiz değildir bana göre.
Benim bir akrabam var erkek kendisi. Aynı işyerinde çalışıyoruz. Kimsenin masasına oturmaz asla ama asla. İşe gelince tam 2 saat masa temizler alkollü sularla. Eline poşet takıyor. Elleri yıkamaktan yara olmuş. Maskeyle geziyor. Hayatı gerçekten çok zor. Neyse titizim demez 🤣🤣🤣 ben normalim siz değişiksiniz der. Gerçekten zor bir hayat.
Ayrıca ben psikoloğa gitmiştim. Bana bir form vermişti. İçinde bolca titizlik hastalığıyla boğuşanları ilgilendiren sorular vardı. Öyle bunla yaşa deyip gönderilmez yani.
Benim gittiğim psikolog değildi psikiyatristti. İlaç verdi de ilaçla geçecek değil.
Burada anonim yerde tanımadığım insanlara neden kendimi beğendirmek için yalan söyleyeyim, garipsin.

Ay dayanamayacağım birşey anlatacağım. Benim iş arkadaşım böyle. Sürekli titizliğini anlatır insanların evini eleştirir. Çorapla girmeyiz sürekli duş alırız her gün çamaşır suyuyla tuvaletler ovulmalı işte eşimle tuvaletim ayrı diye diye dinlemekten bıktım. Ben de derim ki ben ayağımla oyuncağı itip geçiyorum. Neyse iş yerinde masam pırıl pırıldır onun kurt çıkıyor masadan. Her gelen evrak bırakacak vazgeçiyor. En son müdür dedi ki orda kayboluyor evraklar onun evrakları da senin evrak etejerine koyalım ordan alıp yapsın tek tek 😀😀😀
Ben de böyle çok anlatan, sürekli titizlik abidesi gibi gezenlerin daha pasaklı olduklarını düşünürüm.

Konu sahibi gibi kendileri bir şey yapmayı bilmezler sürekli etrafındakilere emir verirler..

Bu hastalık da değil bildiğin pasaklılık. Sadece kendilerine temizdirler. Ama evlerine gidip baksak o havaları söner😂😂

Yazlık olunca gelen giden çok oluyor. Siz nasıl gidecekseniz illa ki başka birilerinin de ziyaret ettiği bir evdir orası. Teyzesi ve oğlu kalıyor olabilir ama hiç mi misafiri gelmiyor? Ayrıca teyzesi ve oğlunun temizliğinden nasıl bu kadar eminsiniz? Bence otelden pek de bir farkı yok. Sonuçta yabancı insanların evi.
Hayır gelmiyor. Çünkü eşi uzakta. Teyzesi de okuldan sebep orada. Oğlu okulu uzattı.

Ben de böyle çok anlatan, sürekli titizlik abidesi gibi gezenlerin daha pasaklı olduklarını düşünürüm.

Konu sahibi gibi kendileri bir şey yapmayı bilmezler sürekli etrafındakilere emir verirler..

Bu hastalık da değil bildiğin pasaklılık. Sadece kendilerine temizdirler. Ama evlerine gidip baksak o havaları söner😂😂
Buyrun gelin :) Yani tanımadığınız biri için yalan yanlış iddialar hoş değil.

E ama sürekli de geziyoruz? Mecbur kalınca otele de gittim. Gitmek zorundayım çünkü öncr ülkemi sonra da yurt dışını gezmek istiyoruz. Mesela önceliğim bu tatilde samsun vs. Gezmek.
O yüzden teyzesinin yazlığına gideceğiz

O ayrı. Onun garantisini eşimle olan ilişkimde bile veremem. Hiçbir şeyin garantisi yok hayatta zaten
E o zaman hastalık değil şımarıklık sizinki. Doktor da ondan bununla yaşa demiş olabilir.

Teyzenin misafirlerini de kontrol ediyorsunuz yani, kim girdi kim çıktı kim kaldı. Size haber vermeden misafir ağırlamıyordur tabi ki.
Ya en alaka? Ne saçma sapan bir yazı bu. Bana ne evine kim girdi çıktı. Kendi dedi sadece ben ve oğlum var mutlaka bu yaz gelin diye söyledi. Ya sabır ya gerçekten.
Okulda sizin gibi bir nesille uğraşıyorum ama neslin velisi de bu.. çok bir şey beklemeyeceksin bu nesilden

Ya en alaka? Ne saçma sapan bir yazı bu. Bana ne evine kim girdi çıktı. Kendi dedi sadece ben ve oğlum var mutlaka bu yaz gelin diye söyledi. Ya sabır ya gerçekten.
E sizden önce başkaları da kalmış olabilir o zaman, o yataklarda sevişilmiş olabilir. Sadece sizi çağırdım başka kimse evime giremez, girmedi dememiş ki kadın.

Buradan bilip bilmeden yorum yapanlar.. umarım
E sizden önce başkaları da kalmış olabilir o zaman, o yataklarda sevişilmiş olabilir. Sadece sizi çağırdım başka kimse evime giremez, girmedi dememiş ki kadın.
Ev yatagı sonuçta ama Biz de zaten koltukta uyuyacağız mecburen.

X