tellwe.com'da bakılan fallar!

anlaşılan varlıkları kullanıyor..hatta anlaşın demeyeyim net olarak öyle yapıyor.. o nedenle de geleceği bilemiyor

varlık olayından ben de şüpheleniyorum ama geleceği bilemeyecek olması biraz iç karartıcı, ister istemez sevinip bi nebze de olsa umut bağlıyoruz ..

Canım ben hiçkimsenin geleceği bilebileceğine inanmıyorum falcılar geleceği bildikleri zaman şöyle oluyor gelecekte yaşanacak olayla ilgili gelişme şuanda baslamış oluyor mesela köpeğiniz kayboldu falcı size köpeğinizi genç bir çocugun bulup getireceğini söylüyor bi bakıyorsunuz ki gerçektende köpeği bir çocuk getiriyor ama aslında falcı fala bakarken çocuk köpeği çoktan bulmuş oluyor yani bu şekilde.. Bir de kader diye birşey olsa da o da bizim seçimlerimizle gerçekleşiyor özgür irade diye birşey duymuşsunuzdur kaderi özgür irade değiştirir.. Kaderinizde bir hastalığa yakalanacağınız vardır ama pes etmek de mücadele etmek de sizin elinizdedir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

Ayrıca niye yanlış anlim aşkolsun :)

Bu arada klothoyağmur ile fatima abla bana aynı şeyleri söyledi.yağmur da boş değil cidden,onun da süper nokta atışları vardır(ikisinede katina falı atmıştım)

Bu arada klothoyağmur ile fatima abla bana aynı şeyleri söyledi.yağmur da boş değil cidden,onun da süper nokta atışları vardır(ikisinede katina falı atmıştım)

Ben yagmur u 2 gün bekledim canım sora sıkıldım çekmiştim sora bahtseba mı ne o da aynı şekilde .. Niyeyse kimse bişey demiyor bu falcılar için ama fatıma hanım ın duvarında kıyameti kopardılar ay çok üzüldüm cidden..

Aynen canım yaa ben 4 gün boyunca yağmuru 1.sırada beklemiştim(bi tarot atmıştım da ona) sonra bi bakıyorum çevrimiçi oluyo 1-2 saat sonra çıkıyor.sanırım bekleyen kişi sayısını arttırmak için mi yapılıyor bilemedim bende 1.sıradayken çektim.ve aynı şekilde bahtseba mıydı neydi onuda 1.sırada 3 gün bekledim o da çevrimiçi oluyordu bakmadan gidiyordu ondan da çektim .biraz karşıdaki kişiye de saygı olmalı diye düşünüyorum.sonuçta biz de bu emeğin karşılığında para veriyoruz..ama fatima abla 1 gün siteye girmedi diye demediklerini bırakmadılar.şaka gibiler yaa

Aynı şeyleri yaşamışız canım yaa
:)) İnşallah Fatıma abla siteden gitmezde bidaha başka falcıya muhtac olmayız :)

Fatima bence gitmez kızlar çünkü vip olunca ücretini belirleyebilecek az bir sayısı kalmış olarak gördüm..

diğer yandan kızlar, klothoyağmur, kahinvanga, venusamber gibiler ayrıca başka işlerde de çalıştıkları için bakım yapmaları zor oluyor diye biliyorum.. aslında biraz da ondan yağmur sizi bekletmiş olabilir.. yaptıkları işler de bildiğim kadarıyla yoğun, ciddi işler..tellwe de bir çok kişi normal hayatında da falcı..

Canım yani rezzan mert reiki olacak bu kadın olmayacak mı dedi ?

evet benim kafamı karıştıran Mert Rezzan Açelya Firuze Hale yani forumda begeniyle adı gecen tüm yorumcular ve ....Fatimanında geçmiş an karakter durum analizi hemen hemen aynı ve süperdi ama 1 gün arayla Falaniyet hakkaniyet ve Fatimanın fal sonuçları farklı olunca geçici bir an üzüntü yaşadım.bu olayı bir çoğunuz yasamıstır
Ancak hayattan öğrendiğim k....ızı yırtıp başınıza taksanızda bazen olacağına varıyor. :)

kızlar bahsettğiniz kişi medyum fatımamı.baktımda fal yerini kapatmış ne kadar biliyormusunuz birde fal baktıran varsa bu hanıma,yorum yapabilirmisiniz zahmet olmazsa

kızlar bahsettğiniz kişi medyum fatımamı.baktımda fal yerini kapatmış ne kadar biliyormusunuz birde fal baktıran varsa bu hanıma,yorum yapabilirmisiniz zahmet olmazsa

Canım önceki sayfalara bakarsan baya ayrıntılı olarak bahsettik MedyumFatıma dan ücreti tarot+kahve 10 tl kahve 5 tl gibi ücretler şuan vip olunca bilmiyorum ne kadar olur.. Fal alımı şuan kapalı sırada çok fazla kişi olunca kapatıyo sonra bitince tekrar açıyo.. Şuanda ben 5. Sıradayım ve falda yazıyo online yani inşallah bu gece bana sıra gelir heycanla bekliyorum ilk attıgımda 44. Sıradaydım :)))

Canım falın yorumlanınca yazarmısın memnun kalıp kalmadığını.bu aralar çok yoğunlaştı ya fatima abla sanki enerjisi düşmüştür gibime geliyor.biraz zaman geçmesini bekliyorum bende tekrar baktırmak için.nisanın ilk haftası falan baktırırım sanırım(dayanabilirsem:))

merhaba kızlar; sabah sabah serüvene katina,medyum denize tarot,lelya'ya kahve attım deniz ve lelya'yı ilk defa deniyorum,daha önce baktıran oldumu aranızda?

bu arada falımpir denen siteyede uye oldum ve biliyorsunuz ordada promosyon fal olayı var.Ordan Medyum Beyaz denen şahsa tarot attım ve buyrun yaptığı yorum;

"Merhaba; Aşk hayatınızda herşeyden önce kendi kendinize ne istediğinizi karar vermelisiniz. Bu şekilde kararsız olduğunuz sürece ve acabaları kafanızda büyüttüğünüz sürece bir insana güvenip aşkı yakalamanız zor. Ama aşk hayatınız çok şanslı..... "

ne şimdi bu?? yani tamam promosyon fal bakmak istemeyebilir ama seçtiğim 10 tane kartta bu yorumu hiç yapmasa daha iyiydi ben bundan sonra o siteye para verip fal falan baktırmam,o promosyon olayının bir amacı var sonuçta ve bastan kaybettiler.

çok kötüymüs gerçektende, bende ordan promosyan baktirdim bir kaç tane ama hiç böyle çikan olmadi, bakmasaymis daha iyiymis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…