tellwe.com'da bakılan fallar!

Fatima da şu sıra yorumda 2.sıradayım inşallah bana sıra gelmeden sistemden çıkmaz sonucu bildireceğim

ayy Fatima yorumlarsa lütfen bana değerlendirmeni yazar mısın? ben beklemeye dayanamayıp çektim venuse attım..zaten bana hayatta sıra gelmezdi de..

ayy Fatima yorumlarsa lütfen bana değerlendirmeni yazar mısın? ben beklemeye dayanamayıp çektim venuse attım..zaten bana hayatta sıra gelmezdi de..

mutlaka yazarım ilk kez bir fal için ben de heyecanla bekliyorum hayal kırıklığı olmaz inşallah

cnm ben ikisinede baktırdım ve kahinokeanos bana olumsuz konuşurken, falaniyethakkaniyet olumlu konuştu,suan ki duruma göre KAHINOKEANOS patladı bende gibi..yani olumsuzu söylerken alakası olacağını düşünmediğim sebepler gösterdi.

Fatima abladan falım geldi.tamamiyle fal baştan aşağı beni ve yaşadıklarımı anlatıyor.aaa şurası yanlış dediğim tek bir yer bile yok:))) mükemmel!!! Maşallah vallahi:)

mutlaka yazarım ilk kez bir fal için ben de heyecanla bekliyorum hayal kırıklığı olmaz inşallah

Arkadaşlar Fatima nı yorumu geldi :)

Bir çok yorumcu gibi geçmiş şu an karakter analizi süper.
Özellikle yorum isteyen kişinin geçmişi yaşadıkları çok iyi (çoğumuz ben geçmişimi biliyorum, bizim için gelecek önemli dediğinizi duyar gibiyim)
Gelecekle ilgili benim kisi olumsuz du ama yuvarlak kelimeler kullanmıyor, bu beklentin olumsuz olacak ama seni şu harfli biriyle şu tarihte bunlar bekliyor diyor.
Yani kısacası arkadaşlar özür dileyerek sonucu farklı yorum olsada Rezzan dan, Mert Reiki den, Melek Hn Öz den Firuzu den aman aman çok üstün bir tarafı yoktu.

Wala öle oldu bitanem yaa Allah razı olsun senden :) mujxx

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ne demek canımcım madem para ödeyip fal baktırıyoruz ki istemeden de umut bağlıyoruz o halde işin erbabı olsun dimi :) bir de umudunu kırmak istemem ama Fatima benim mülakatım olan bankanın adını dahi bildi lakin olumlu olacak demişti fakat bugün olumsuz haber geldi bankadan, bu biraz aklımı çeldi bilemedim şimdi

Ama canım bence zaten gelecek her an her saniye değişebilir ve bilinemez de fazla ben daha çok geçmişte veya suanda bilemediklerim için baktırıyorum gelecek olayı ise bi umut .. :) öle işte..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet sen de haklısın, geçmiş ve suanki durum analizi on numara beş yıldız. Kadın sevdiğimin adını dahi bildi daha ne olsun ..

Gelecek tabiiki bir ümit ama çıkar çıkmaz ama belki yazılı faz olduğu için mi o enerjiyi alamadım açıkçası yani Firuzenin cıvıl cıvıl konuşması Mert Reiki nin kırılacak gibi konuşması :) v.s ama genede iyi bir fal dı en azından atmasyon değil di .

saol tatlım paylaştığın için..ben geri çektiğim için bir süre göndermiycem nasılsa o 40-50 kişi 1 haftada ancak biter.. gelecek benim için önemli ama şu anda neler oluyor bilemediğim şeyler de var.. eğer yaşadıklarımdan çok benim bilmediğim şeyler konusunda da bilgi veriyorsa süper

anlaşılan varlıkları kullanıyor..hatta anlaşın demeyeyim net olarak öyle yapıyor.. o nedenle de geleceği bilemiyor

Canım yani rezzan mert reiki olacak bu kadın olmayacak mı dedi ?

Umut işte dediğin gibi hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

Canim gözüm takildi yazmak istedim karismak gibi olmasin ama gelecek surekli degisen bi kavram olamaz elbetteki gaybi allah bilir bizim tercihlerimize acik kisim var birde degismez mutlak kader var o bakimdan falcilarin bilememesi tamamen onlarin hisleriyle alakali bisey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…