tellwe.com'da bakılan fallar!

Arkadaşlar

Bugün Klotho Yağmur dan da yorum aldım süper, geçmiş , şimdiki an , olaylar v.s Fatima Hn yorumu ile bire bir aynı ancak sonuçlar farklı :)
Bir yandan ümit ettim, bir yandam ümitim kırıldı.

bende düzenli olarak klothoyagmura baktırıyorum.hatta buradan bir arkadaş blgunu yazmıştı takip ediyorum.zaten tarot uzmanı sertifikalı falan.diğer medyumfatimayıda duyup baktırdım baya bekledikten sonra ama heralde bu elektrik işi komşu teyzenin fal bakımı gibi bir şey olmuş :)

Ben sorumu yanlis yazdim, yani hagi falci olumlu konustu ? hangisi olumsuz konustu ?
Galiba Fatimadan o kadar memnun kalmamistin ? Peki klothodan ?

Fatima dan da memnun kaldım hatta farklı bir konuyla alakalı tekrar baktıracağım, ama faldan önce öyle yorumlar var dı ki ben daha farklı beklemiştim açıkçası, yorumu geçmiş an çok iyiydi ama dediğim gibi Klotho nın da yorumu bire bir aynı sadece bu ilişkinin sonucunda Fatima sürer ama ümit bağlama, Klotho da, sabır edersen senin istediğin gibi olur dedi.

Açıkçası arkadaşlar sonucu geleceği, bire bir kimsenin bilmesi mümkün değil sadece hisleri kuvvetli ve bizim o anki enerjimizle çekilen kartların yorumları bu şekilde yorum yapmalarına sebep oluyor. ben en azından kendi açımdan bazen işin içinden çıkamıyorum hata mı yapıyorum ne yapsam diye çaresiz kaldığım anlarda bu fallar geçicide olsa bazen mutluluk bazen de uzüntü verebiliyor.

çok kötüymüs gerçektende, bende ordan promosyan baktirdim bir kaç tane ama hiç böyle çikan olmadi, bakmasaymis daha iyiymis.

bende geçen gün gene burdan bir arkadaşın yorumu üzerine beya za baktırdım sana gene uzun yazmış , benim ki şöyle idi aldığın karar da haklısın uzatmak seni üzebilir. :) 10 tane karttan söylediği bu

Bana da klothoyağmur ile fatima abla ortalama aynı şeyleri söyledi.genel olarak memnun kaldıklarım falaniyet hakkaniyet kahve falı,klothoyağmurun tarot ve katinası, medyum hiper su falı, binnaz abladaki firuzenin katina falı ,fatima ablamın herşeyi:)

anliyorum, iste böyle hem olumlu, hem olumsuz gelince biraz etkileniyoruz nede olsa. Zaten galiba hepimiz fali gerçekten gelecegi bilmek için degilde galiba daha çok terapi amaçli kullaniyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…