tellwe.com'da bakılan fallar!

ya kızlar burda bir arkadaş paylaşmıştı sanırım fatimanın falını da bana çok genel gibi geldi yorumu ?? acaba hani konularını bilmediğim için mi? nokta atışı yapıyor mu? ben de deneyeyim de madamsalu fırtınasına döndü olay..

Bak o fal banada öle geldi ama kendi falıma inanamadım sende baktır canım asla pişman olmassın

3-4 gün önce misinaya fal baktırmıştım baya güzel yorumlar vardı. Ama bana bakamadı. Bunu kırıcı olmayan bir dille, yorum yazarak belirttim. Fal iadesi istemememe rağmen iade etmiş falımı. Kredim yüklenmiş tekrar. Yani insan evladıymış öyle diyeyim... Ama bir sürü güzel yorum var enerjilerimiz mi tutmadı nedir? Neyse bunu da burada belirteyim dedim kızlar.

fatımanın zaten sıra gelene kadar yıl değişir gibime geliyo çok fazla sıra var ve sanırım akşamda 3-5 tane baktı..sistemini oturtması lazım

Ya aynen hani sabaha kadar bakıcaktı? 17. Sıradayım 1 haftaya anca gelir gibime gelio.. Bi de chatte cok vakit kaybedio ben mesela cepten giriyorm chat gibi bi şansım yok bu bana haksızlık.. Adam chatte aklına geleni soruo konusuo benim falımdan sonra sorduğum soruya cevap vermio mesela..görmüo cnkü cok kalabalık 30. Sıradaayım ne zaman gelir diye soran vardı ya akşam

bence chat işine son vermeli en azından elindekiler bitene kadar.. ha eğer ücreti düşük geliosa iade etmeli ki ben bunu da anlayışla karşılarım. yükseltip bakmak istiyorsa ona da birşey demem ama bu şekilde en fazla yarına kadar bekleyebiirim gibime geliyor..sürekli kontrol etmek çok yorucu

Kesinlikle öyle tatlım işime gücüme konsantre olamıyorum ben de .. Falsepeti falalem binnaz ablada max 9 fal alır kapatrdı millet 30 fal nedir hem yorulur kadın zaten calısıomş hem se enerjisi düşer yani

Cok haklısın cherry ben de 17. Sıradayım falımı cekmeme sebep gelişmeler yaşadım

ben çektim venuse attım kızlar hayır merak da ediyordum ama napalım kısmet değilmiş demekki.. hatunun sistemini oturtması lazım..biraz profesyonelleşmesi gerek. nasılsa baktırırm ilerde diye düşündüm.. sorularına da cvp veremiyor yoğunluğundan.. ben soruya cvp işini seviyorum

Aynen ya çekiyim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…