tellwe.com'da bakılan fallar!

Ne avam bi'şeysin sen yahu!

maşallah benimde hemen arkamda atıp tutmuşsunuz ,yazdıklarımı önümüzdeki yüzyıl unutamazsınız siz ama haksız mı dedim, bir kere düşünün kimse size gidin fal baktırın demiyor, gittiniz beğenmediniz olarabilir, bu kişiler falcı sonuçta allah değilya, sana tutmadı bilemedi ama burdan yazmak ayıp siz rencide ediyorsunuz beğenmediysen kendi adına konuşucaksın ,burda falcılar var sürekli kendilerini met ediyor bunu herkes biliyor kimsede saf değil ,ha benim dediğim gibi siz sürekli fal baktırmayın böyle boş işlerle falcılarla uğraşacağınıza kendinizle uğraşın, bence gereksiz yere insanları sanal ordamda o kötü bu kötü demeyin ,herkes kendisi denesin görsün fal bu arkadaşım eğlence amaçlı, zaten her sitedeki kullanıcı sözleşmesinde yazar, burdaki içerik zeka özürlülere ve yaşı küçüklere sakıncalıdır sizde bu bilinçle olursanız sorun yaşamazsınız bence alın size benden bu kadar .kızlar kusura bakmayın ama sizin kötü alışkanlığınız var oda arkadan konuşma çok ayıp valla çok bende falcı felan değilim hiç işim olmaz sizede bul geyikler

Tovbeeeeeeeeeee, hatun sen nerden ciktin yine??!! Seni banlamadilar mi?

dedim beni sevmedi bunlar çok gerçekçi yazdım ağzıma geleni saydırdım sinirlerimi oynattılar üyelik iptali istiyorum dedim atmadılar senden ders almaya geldim nokta koymak için .(nokta)siz benim profilime ne bakıyorsunuz ya ha bire birileri profilimi geziyor he ne istiyonuz benden ne var size bir koca lazım oda bu gece lazım şarkısı aklıma geliyor sizi görünce bende böyleyim şak diye söylerim herşeyi siz bence toplanın hepiniz bütün kızlar toplandık deyin şikayet edin bence beni atsınlar ben dedim daha atılmadım ya of ne kötü şeymiş bu

vay be 36 kişi gezmiş profili kız valla millet bıraktı işi gücü beni takip ediyor ,varya şimdi tellweye gitsem desem ben sizi korudum hepsi beleş fal bakar bana he gözde üye olurum hepiniz çok iyisiniz böyle devam edin desem varya ooo beleş hepsi bana bakar aha derim ,yazdım sizi korudum, böylede bir nik açarım ,giderim sizi korudum derim heyt siz daha kötüleyin ben beleşe fal baktıracam, şaka tabiki ya bu eskiden yeni falcı geliyorduda 50 fal bakana kadar ne güzel promosyon baktırıyorduk ya hey gidi eski günler be keşke gene olsa hatta bir falcı bakmıştı hiç unutmam ilk kez sesli fal görmüştüm ama adam mı kadın mı bilmiyorum sessi biraz eşcinsel gibiydi seçememiştim,yok oldu dehşet fal bakmıştı ya keşke gene gelsede baktırsam promosyon felan süperdi herşeyi bilmişti , ama iyi tutturmuştu yazsammı acaba o kim gelirmi diye kaç sene geçti hala falını dinlerim, ne falcıymış çok etkilenmiştim demekki iyi falcılar var ya iyiler be yazık ya emek parası için onlar ev kadınları be para için bakıyor çoğu bazısıda hobi için ama işte olduğu kadar bakıyorlar ben promosyon istiyor gelsin promosyoncu falcılar geri gelsinler

Son düzenleme:
ona fal atınca bi kaç gün beklemek gerekiyo kafadan.. ama ben svmiştim.. bakalım sana tutturacak mı?
Ahh merakla bekliyorum vallahi, peki sana dediklerinden çıkan oldu mu? :) ben tellwede sanal fincan falı falan da baktırdım 1 tllik falların cafede 30 tlye baktırdığım fallarla tutarlı olması çok garip geldi.

Ben kahve baktırmıştım Kallista ya söylediği bişeye yok canım imkansız demiştim ama bugün oldu söylediği şok oldum ...Söylediği diğer şeyler de çok tutarlıydı inşşallah onlar da çıkar yakında

Kızlar yeni bir Site açılmış,orayı bekliyorum.Üye oldum bir ücretsiz fal hakkım var,falcılardan istediğime baktırıyormuşum.
Kampanyayı uzattılar,dün bitmişti.Falımpir sitenin adı.
Siz de bedava 1 fal kazanın,paylaşmak istedim.İyi Falcılar var içlerinde.

evet bende gönderdim klothoyagmura bekliyorum yine.ama değiyor her seferinde tatmin oluyorum.zaten normalde de blogdan falanda takip ediyorum düzgün biri

Kızlar crinsonlady'e baktıran var mı? Bakıyorumda yaşadıklarımı baya baya bilmiş. Varmı baktırıpta memnun kalan ya da kalmayan.

Kızlar belki forumun gecmisinde konustunuz, sayfalar cok diye bulamadim.
Evlilik fali ya da alyans falı baktirmak istiyorum. Direkt evleneceginiz kisiyi tarif ediyorlarmis. Yaşını, burcunu vs.
Hic baktiraniniz var mı? demuas ve kahvecini bakiyormus bu fallara, onlar icin ne diyorsunuz?

evet bende gönderdim klothoyagmura bekliyorum yine.ama değiyor her seferinde tatmin oluyorum.zaten normalde de blogdan falanda takip ediyorum düzgün biri

evet canım düzgün biri..tek eksisi çok fazla bekletiyor olması işte.. ben ona falı gönderdikten sonra falımı unutuyorum o derece..

Kızlar crinsonlady'e baktıran var mı? Bakıyorumda yaşadıklarımı baya baya bilmiş. Varmı baktırıpta memnun kalan ya da kalmayan.

selinaxcım ya ben baktırmadım ama merak da ediyorum bi yandan ama çok pahalıydı diye hatırlıyorum...sende bildiği şeyler çok spesifik mi? arayacak edecek tarzında şeyler mi? bir de uzun uzun çekim yasasından bahsediyormuş sanırım.. ben pek sevmem öyle şeyleri

Merhaba Kızlar, çok aktif bir üye olmamama rağmen çok fal baktıran biri olarak ben de deneyimlerimi paylaşmak istedim. Enerji meselesi tabi ama yorumlarımız da en azından bi öngörü oluşturuyor diye düşünüyorum
BİNNAZABLA
sahrabuhari: pembe tablocu, ona kalırsa hersey gulluk gulıstanlık soyleyıp de yasadıgım bır sey olmadı
tornishasharing: favorilerimden. olumlu olumsuz herseyı soyler anı da cok ıyı bılıyor gelecekle ılgılı dedıklerınden cıkanlar da oldu
ezgisezen: anı çok iyi biliyor, gelecekle ilgili söyledikleri için zaman var çıkarsa mutlaka yazarım
zeynepaksu: yine favorilerimden bikaç söylediğini yaşamışlığım var
atadiyar: ne sorarsanız olacak dıyor soyleyıp de yaşadıgım hıcbır sey olmadı
hulyademır: boyle bır pembe tabloculuk gormedım ben
efsunaksoy, isisgünok, suzanbilgin için beklemedeyim
hümeyrataspınar yenı katılanlardan ama detay vermeden tum yasadıklarımı bır bır sayması benı cok etkıledı gelecek ıcın zaman var ama nedense cıkacagını dusunuyorum oyle bır ızlenım verdı bana
FALALEM
mertreiki:Favorilerimden söylediklerini yaşamışlığım var yorum tarzını sevıyorum
rezzanabla:yine favorilerimden bazen öyle şeyleri biliyor ki şok oluyorum. son soyledıgını de yasarsam eger benım ıcın dıger falcılar bıtecek oyle soyleyeyım:)
nalanabla: Pembe tablocu olmaması cok guzel fakat falları cok karısık en az 20 kere ferah yasayacaksın dıyor ınsanın aklı bulanıyor:)
denızısıl: son zamanlarda öne çıkanlardan yorum tarzını sevdım gelecekle ılgılı soyledıklerıne zaman var cıkarsa mutlaka yazarım
berengunes:bana bakımı tamamen atmasyondu
gokseldaghanlı:cook uzun bakıyor,dınle dınle bıtmıyor. an'ı ıyı bılıyor soyledıgı cıkarsa yazacagım
esterkira ve ecrenkailanın soyledıklerı cıkmadı
FALSEPETİ
nesibe:herkesin favorisi, bazen an'la ilgili bildikleri beni şok etse de gelecekle ilgili söylediklerinden hiçbirini yaşamadım. son soyledıgı cıkar mı onu da bılemıyorum
melekoz:favorilerimdendi su son fala kadar, samımılesınce herseyı olumlu soyluyorlar sanırım. ımkansız seyler soyledı son falında. bır ıkı defadan fazla baktırmamak lazım dıyorum
tahaturan:son falıyla benı benden aldı. çok iyi yorumlamıstı. olumsuz da olsa tum gerceklerı gormemı sagladı. gelecegı ıse bekleyıp gorecegız. ama tavsıyelerı cok ıyı.
ılkaygur:favorılerımden. dobralığını çok seviyorum. çoğu şeyi de bilmişliği var
didemöztürk:kesinlikle baktırın diyebileceğim bir isim. buralarda ismini pek göremedim ama bence hisleri çok kuvvetli bir insan
aysunkara:çok değişik bir yorum tarzı var ama bir söylediğini yaşadım diğeri de olursa favorilerimden olacak, yeni sisteme hiç girmedi diye görünüyor sonra gireri mi bilemiyorum
melihgün: bana söylediği hiçbirşey olmadı pembe tablocu biraz
adayıldız:fena değildir denenebilir
samiragünal ve güneslevi nin söylediği şeyler çıkmadı
TELLWE
tutankammon: Kopyala yapıştır gibi bir faldı hiç beğenmedim parama yazık oldu resmen
demuas:son zamandaki favorilerimden. telepati diye bir falı var bu nasıl bir şey ki diye tereddüt ederek yollamama rağmen yorumları benı cok sasırttı cok dogruydu. kesınlıkle pembe tablocu değıl. gelecekle ılgılı soyledıgı bırsey var o cıkarsa kesınlıkle en ıyılerden bırı olacak benım ıcın
medyumkuzeyy:sıtede yenılerden. kısa bakıyor ama ıyı gıbı geldı yorumları. bekleyıp gorecegız
medyumemel:sorum cok karısık bır durumla ılgılı oldugu ıcın kartlarınızdan enerjı alamadım gıbı bı bahaneyle fallarımı gerı cevıren kısı ne dıyeyım bılemedım:)
venusamber ve hıslerperısıne ıse dun fal yolladım yorumlarını beklıyorum su an bakalım neler soyleyecekler

ışte benım fal maceralarım da böyle, umarım size bir fikir oluşturur kızlar. çıkan fallar olursa mutlaka yazarım, sevgıler

canım, peki crimsonladye veya mercurye baktırdın mı? yorumların neler merak ediyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…