tellwe.com'da bakılan fallar!

sonunda ben de baktırdığım falları paylaşmak için bir hesap aldım... lütfen siz de bu falcılar için baktırdıklarınız var ise eğer yorum yaparmısınız?

tellwede:

Vadivatan: nedense bana çok sıcak ve dobra geliyor ama pembe tablocumu anlamış değilim ... ona 3-5 kez baktırdım. dediklerinden çıkanlar olmuştu.

medyumselena: onu nedense bi ayrı seviyorum.. onun da dediği bişeyi aynen yaşadım. umarım diğer dediklerini de yaşarım çünkü o da bana hep olumlu konuştu.

esince: pembe tablo çizmediğini düşünüyorum çok ttutarlı anı iyi biliyor diyebilirim, gelecekle ilgili dedikleri çıkarmı bilemiyorum umarım çıkar...

klothoyagmur: yorumlaması gerçekten çok uzun sürmüştü ama sabrettim bekledim çok tutarlı mantıklı bir fal olmuştu beğendiklerim arasnda umarım onun da dediklerini yaşarım.

shipton: hiç ismini duymadığım halde puanının 100 olmasından dolayı seçtiğim bir falcıydı çok memnun kaldımanı çok iyi bildi o da gelecekle ilgili güzel şeyler söyledi.

hydra: yine puanından dolayı seçmiştim pek memnun kalmadım güzel şeyler söylemesine rağmen biraz robot falcı bakmış gibiydi yorumu

demuas: çok olumsuz şeyler söyledi aslında bildiğim bendeki hataları yüzüme vurdu diyebilirim gelecekle ilgili kesin bişey söylememesine rağmen gerçekci geldiğinden beğendim.

ruhani: sayfalarca konuşmuş burç, parapsikoloji, numeroloji gibi... benim sorduğum kısım oldukça kısa geçilmişti ama yine olumlu konuşmuş umarım parama değer...

crimsonlady: benzer şekilde sayfalarda çekim yasası dinlemek isterseniz tercih sizin.. aslında söylediklerinin bir kısmını yaşıyorum gibi.. bakalım göreceğiz. Fakat o da ruhani gibi merak ettiğim kısımları özetle geçmiş.

medyumemel: ona 2 kez baktırdım.. 1. fal ile 2.si çok farklıydı.. ilkine sesli yorum yapmış anlayamadım buradan okuduğum kadarıyla aynı hesaptan farklı kişiler girebiiliyormuş paranoyak oldum şimdi sitede gezerken ya bu da medyum emel ise diye... su falı baktırdım sayfalarca burç yorumu yapmış parama nasıl acıdım bilemezsiniz ayrıca portakal, askkahini, ask3 aynı kişiler diye bu forumda okudum emin değilim yine de kimsenin günahını da almak istemiyorum. belki birinci falda göremediğini ikinci de görmüştür.

kiraze12: falalemdeki esterkira... söylediği bi kaç seyi yaşadım ama çok saçmaladığı yerler de oldu ne diyeceğimi bilemiyorum ilginç bir konuşma tarzı var rahatsız edici ama insanın hoşuna giden bir tarzı var.

herra: onun da dediği bişeyi yaşadım.. ama çok kısa bakıyor bence daha ayrıntılı olabilir o yüzden 2 kereden fazla denemedim.

medyumdeniz: onu da yeni denedim çok kısa ama güzel bir yorumu var mantıklı konuşmuş bakalım göreceğiz.

venusamber: sesli yorum yapmış anı çok iyi bildi burda da onla ilgili güzel yorumlar okumuştum onun üzerine baktırdım. konuşmaları bana nesibeyi anımsattı ...

saraylıhanım: o da çok bekletti ama güzel yorumlamış onun da kahve falını beğendim.

falalem:

rezzanabla: dediklerini yaşadığım 2-3 kişiden biri diyebilirim. sesi beni çok rahatlatır ama artık arkadaş gibi olduk hep olumlu konuşuyor bana mı böyle herkese mi bilmiyorum dedikleri inşallah çıkar.

nalanabla: korktum bu kadından çok kötü çok olumsuz şeyler söyledi umarım dedikleri çıkmaz.

mert: honneirmiymiş neymiş saçmalamıştı zamanında çok da iyi hatırlamıyorum ama...

esterkira: kiraze12

falsepeti:

nesibe: nesibeyi tek geçerim tabiki ayrı bir enerjisi var tutarsa...onun o konuşması bile yeter. ama artık onla da kanka moduna girdik hep olumlu bana karşı.

taha: son favorim eskiden böyle değildi ne oldu bilmiyorum ama nolmuşsa iyi olmuş, çok net konuşuyor olumlu olumsuz ne varsa söylüyor. dedikleri de çıktı diyebilirim.

ilkay: dediklerinden bikaçını yaşadım o da benim favorilerimden onun da dobralığını ve karşı tarafı memnun etme çabasında olmayışını seviyorum.

melis durkan: onunla ilgili neden hiç yorum göremedim diye şaşıyorum. çok seviyorum kendisini aama uzun zamandır sisteme girmiyor bence o da bu işi hakkıyla yapanlardan sesli falları ayrı sevdiğimden belkide...onu da bi ayrı seviyorum. dediklerini kısmen yaşıyorum diyebiilirim.

alex muradovaren danilov?) bana okadar kötü şeyler söylediki moralimi bozdu wallahi nolur yorum yapın buna baktıran varmı?bir de 8 dakikalık falı 20dk da gönderdi hızına hayran kaldım doğrusu...dedikleri çıkarsa da şok geçiricem:)

melih gün: dedikleri çıkmadı keşke çıksaydı zamanında çok güzel konuşmuştu...

Kızlar keziban ablaya baktıranınz varmı nasıl acaba?

Ciddi misin? Bende ne anı bilebilmişti ne de dedikleri çıktı. Baştan aşağı zırvaydı üstelik.

bugüne kadar aslı için o kadar yorum yapıldı sen hiç sessini çıkarmamıştın baktırdığım falcıların içinde bile yazmadın bir tane iyi yorum görünce nedense aklına geldi başkasıyla karıştırmış olma yada sende falcımısın sürekli bir falcıyı med ediyorsun fala inanma falsız kalma o kadar yorumlarını gördüm bir kezda aslıya fal baktırdım demedin bence biraz dürüst ol kızın falını beğenmesen sayfasında olurdun bence sen hayatında aslıya fal bile baktırmadım

Tovbeeeeee, yalan mi soyluyorum?? Dedikleri cikti da ben mi insanlari yanlis yonlendiriyorum? Tellwe falcilarindansiniz galiba, hangisisiniz? Asli dan daha iyi bakiyorsaniz size baktirmak isterim gercekten Cikan insanlar vardir belki ama bana baktigi fal bastan asagi zirvaydi, icinde tek bir kelime dogru tespit yoktu. Sallamasyonun da dereceleri var , 1den 10a kadar puan verirsem Asli 10du bence. Bir de madem arkadassiniz, soyler misiniz noktalama isaretleri ve imla ogrensin biraz.Aynisini size de tavsiye ederim, insanlara gelecegi soyleyebildiginizi iddia edecekseniz, once yazim kurallarini ogrenin Allah askina.

Sayfasinda olmadigimi nerden biliyorsunuz? Gecen yil mayista fal baktirmistim, yorum yapma geregi bile duymamistim, o kadar zirvaydi yani. Yorum yapip altina Cherry diye imzami mi atsaydim?!

Bir de kimi methetmisim? Tellwe de begendigim toplasam 5 kisi var, onlardan da aman aman etkilenmedim zaten.

Asli icin o kadar yorum yapildi demissiniz, "o kadar " dediginiz 3-5 yorumu gecmez. Bence Asli iyi bir falci degil.

Son düzenleme:
ben size artık bişey demiyorum burda bence falcı kötülümek çok kolay o zaman git beğendiğin falcıya baktır bence burda yaz yaz kötüle bende yazdım ama hiçkimsenin adını kötülemedim sanada baktığını hiç sanmıyorum aslı her zaman müsait olmam demişti herhalde çalışan bir kişi o yüzden hobi olarak fal bakmıştı şimdi profile bakıncada mayısa hiçbir fal yorumu görmedim herhalde seninle enejisi uyuşmadı herkese fal bakamam demiş şimdi senin bu falcıyı kötülemen bence iyi değil bana çıkmadı ama çıkan olmuştur diyebilirsin fala inanma falsız kalma promosyon baktır sonra tutma de iyi falla 5 tlye fal baktır sonrada yok o tutmadı bu bilmiyor iyi değilde o vakit iyisine git canım sen haydi

1den 10a kadar puan verirsem Asli 10du bence. bak yorumda bile 1 den ona kadar versem 10 olurdu demişsin al işte burda senin kötülediğin belli allah izin vermemiş demekki kızda allahın sevdiği kulu ki ben onu burda savunma gereği duydum bende falcı değilim ama olsam sana hayatta bakmazdım baktırmadığın sanal falcı kalmamış senin falını tutturmaları herhaldeki zordur ahaaaa haydi git sen binnnaz git orda yaz bence

kötü demişsin ya bence baktırmadım ama 10 numara bir falcı o kadar kötülendinde sen acaba çok mu iyi insansın o kişi burda yok yerden yere vur bence siz gidin biraz ahlak öğrenin hiçbir falcıyıda kötü demeyin bende olmadı diyebilirsiniz haydi sizde biraz insanlık öğrenin yada fal baktırmayın burda falcıları kötülemeyi bırakın işiniz gücünüz burda mahalle karısı gibi o kötü bu kötü demek özelden konuşun haydi size iyi beklemeler siz daha çok koca bekleyin falda çıkar size bu kafayla hepside iyi hepside iyi falcı bende kötü olan sizsiniz içiniz kötü onlarda bakamamış içiniz kötü önce içinizi temizleyin kimseyide kötülemeyin beğenmiyorsan kendi falına kendine bak haydi her site hakkında yorum yazmışsınız bir tanemi iyi olmaz buda sizin gibilere kapak olsun siz fal baktırmayı bilmeyin sonra falcı kötüleyin işini bu zaten beğenmiyorsan baktırma konuşma işine bak hadi bakalım önce kendine bak sen bir tane fal bak kendine sonra konuş o kadar zırvalamakta meziyet sen de burda çok zırvaladın bence

yav yürü git allah aşkına be falcı mısın nesin ! Türkçe kursuna git önce, sonra fal bak.

sanane kızım ne gitcem türkçe kursuna sen önce adam olma kursuna git saftirikler siz baktırmayın fal felan sizin fala değil kocaya ihtiyacınız var oda tellwede yok boşa baktırmayın koca budalaları evde kalıklar sizi evde kalmış kızkuruları bir daha bana sataşmayın yırtarım ağzınızı sizi seviyesizler sizi bir insanlara insan kötüleyen cadılar sizin gibilere slm bile verilmez burdaki yorumlara inanmayın hepsi kişisel bakıyor falcıları kötülüyor kendileri bişey bilmiyor budalalar

siz adamı sinir edersiniz fal baktırmayın gidin akıl alın önce aklınızda olsa böyle hergün fal baktırmazsınız biraz akıllı olun bana sataşmayın valla ben ordaki falcılara benzemem hepinizi yırtarım ace çamaşır suyunda yıkanmış çamaşır giibi büzerim ağzınızı siz kimsenizki milleti eleştiriyorsunuz falcı sizi beğenmemiş bakmamış insan olun önce adam olun terbiyesizler falcı kötüleyen kötü cadılar burdaki yorumlara inanmayın bunlar hepsi falcı kötüler gider sonra fal baktırırlar falcı falcı ararlar gidince koca arayın kızkuruları kalıklar sizi bir daha bana terso laf ederseniz hepinizi yırtarım he

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…