tellwe.com'da bakılan fallar!

crazywoman ı şiddetle tavsiye ederim hep ona baktırıyorum uygunda ve çok güzel bakıyor birebir.
bütün aileme baktı tek tek herkesi bildi bakalım şimdi verdiği tarihleri bekliyoruz

canım crazywomen benim de aklımda ona baktırmak istiyorum, hangi falını önerirsin ? burdan biri su falı baktırdığını ve bire bir içini okuduğunu söyledi ama su falı hakkında hiç bilgim yok :/

[MENTION][/MENTION]
canım crazywomen benim de aklımda ona baktırmak istiyorum, hangi falını önerirsin ? burdan biri su falı baktırdığını ve bire bir içini okuduğunu söyledi ama su falı hakkında hiç bilgim yok :/

aynen su falını öneririm sık tercih ettiğim bi fal çeşididir genelde su falında yanılma olmuyor crazywomen da hiç yanılmadı sorduğun sorulara net cevap veriyor ve tarihte veriyor.

[MENTION][/MENTION]

aynen su falını öneririm sık tercih ettiğim bi fal çeşididir genelde su falında yanılma olmuyor crazywomen da hiç yanılmadı sorduğun sorulara net cevap veriyor ve tarihte veriyor.

şimdi şöyle ki malum bayanların ortak dertlerinden biri olarak biten bi ilişkim için baktırmak istiyorum ben. Bu konuda da su falı bakılır mı yoksa genel bir fal mı oluyor su falı ?

şimdi şöyle ki malum bayanların ortak dertlerinden biri olarak biten bi ilişkim için baktırmak istiyorum ben. Bu konuda da su falı bakılır mı yoksa genel bir fal mı oluyor su falı ?

bakılır canım sen özellikle bu sorunu belirtirsin zaten bu biten ilişkinin geleceğiyle ilgili sana yazar su falı gelecekle ilgili.

kızlar crazywomana baktırdım ama burda bahsedildiği gibi şaşırtmadı beni desem ?? hatta ok yani ikinci kez baktırmam ben..

bende ariana ya rüyamı yorumlattım uzunca yorumlamı daha dün akşam eşimle konuştuklarımı yazmış güzel yorumlar yapmış inş dediği gibi olur bu arada ben rüyamı göreli 3 gün falan oluyor dün akşam eşimle rüyamın üstüne ne konuştuysak onları söylemiş şok oldum başka fallarda bakıyor denenmesi lazım bence iyi falcı olabilir zaten annesi anneannesi de fal bakan insanlarmış yani anlayacağınız alaylı :)))

haklısın denemek lazım belli ki 2 ceddinden el almış gerçi bu fal işi hiç belli olmuyor sanırım enerjilerin tutması gerekiyor. kiminin öve öve bitiremediğini bir başkası yerden yere vurabiliyor ya da eşref saatine denk getirmek gerek

kızlar mercury'e baktıran var mıydı? ben çok sevdim enerjisini yaa..söylediklerine zaman vermemiş ama olursa paylaşırım

chericik bu galen çiiçek böcek diyen sen miydin önemli bir dediği mi çıktı kzı az bilgi versene

Aynen, bana esas konuyla cicek bocuk konusmustu. Kesinlikle pembe atblocu degil demis, bircok arkadas ben de sasirmistim. Zaten o da bana durmun hic parlak gorunmuyor diye dusundum ama kartlarin asiri olumlu demisti ve kartlari yorumlamisti

Parayla ilgili bir dedigi oldu, hic beklemedigim bir yerden param gitti subat sonu gibi demisti, ahanda oldu. tarottan nasil bildi cozemedim ama :2:

aa aklımda bulunsun bayadır baktırmadım fal (10 gün kadar oldu )
benimkiyle geçen gün konuştuuuuuuuuk.
öyle önemsiz şeyler naber napıyosun falan ama olsuun buda olmuyordu hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…