tellwe.com'da bakılan fallar!

Cherrycoco'ya ben de baktırdım ama memnun kalmadım. Evet o isimler hep yan yana. Zaten profillerine girdiğinde aktiflik süreleri hemen hemen aynı dakikalar görürsün.
Cherrycoco ve kassaminevra ya ben baktirdim. Ya ben anlamiyorum ya da ayni kisi degiller. Yazim tarzlari farkli bende.

Elyssia nin duvarina bakar misiniz? Yakinda adi gecti burada. Birisi yasalmolarak hakkini aramaktan bahsetmis? Anlamadim bu da mi dolandirici cikti? Ama yasal hak ne alaka anlayamadim.

Yoo hala beklemedeyim. Kendim iptal ederim olmazsa. Uzuldum. Hem kadinin yasadigi duruma hem de heveslendigim falima. Kumdan kadin nasil?
oyle aman aman degil. bildigi bazı detaylar vardi. ailevi nedenlerle ilgili baktirdim ben gonul islerinden havami aldim zaten. bana verdigi vade cok uzun degil çıkarsa yazarim yoksa 30 tlye cok da degmez bence

Tugce bana demisti hayirli degil o insan diye ama bir yandan da donucek demisti. Valla okadar cirkinlesti ki gozumde ayaklarima kapansa bitti benim icin artik.
Donus yaparda fal tutarsa haber verirsin yine de Aklini dinle bazen kalp yanilitiyor biliyorum. Hayirlisi olsun hakkinda.
Sen yokken ben kac fal baktirdim hatirlamiyorum bile. Uzun zaman oldu gercekten.
Tugce bana temmuz da duzelmeye baslayacaksiniz ama asil vade eylul demisti galiba. Kaydi olmayinca tam hatirlamiyorum. Zaten sembol bende hep arizali idi. Kredim oldugu halde sildim. Belki ileride tekrar bakarim.

Ya bu insanlik disi yaratik sevgilisi varken benimle iliski istedi ben de verdim agzinin payini terbiyesizin. O donus sayilir mi bilemem artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…