tellwe.com'da bakılan fallar!

Yanilmiyorsam burada birden fazla kullanici konusu konusulmustu. Ve tellwe yonetiminin bu konuda bir yaptirimlari olmadigini isteyenlerin birden fazla kullanici ile girebilecegini soyledigi yazilmisti. Emin degilim ama belki daha net hatirlayanlar olur.

Kızlar bir fal en fazla kaç falcı tarafından iade edilir ya? Çöktüm resmen. Birisi "olumsuz şeyler gördüm" deyip geri çevirdi, diğeri "bu falı geri göndermek zorundayım. çünkü üzgünüm hiçbir şekilde kıvılcım, enerji alamadım. falınıza baktığımda hiç fal bilmeyen biri kadar bomboştum... benim enerjim uyuşmadı, hoşçakalınız. özür dilerim." yazmış :KK43:
Ben de dün sürekli iade aldım Kimler oldugunu geceyim sana özelden.

Falalemde rezzan ablaya baktıran var mı aranızda?
Ben gecen yıl sonuna dogru baktırmıştım, cok umutlandım falı dinleyince çok begendim. Buradan araştırmıştım. Dediklerinin hiçbiri cıkmadı. Ona kalsa ben su an über mutluydum. Vadeler de gram tutmadı.

Şu an beklediğim 4 yorum var. Gelsin paylaşıcam
Merakla bekliyorum. Tellwe mi hepsi? Bir de gönderdiğin yorumcular çevrimiçi miydi? Günlerdir fal krizine girdim ama dün iadeler aldım bildiğin gibi. Baktirabilecegim, ic sesimin ok verdigi birilerini goremiyorum online

Merakla bekliyorum. Tellwe mi hepsi? Bir de gönderdiğin yorumcular çevrimiçi miydi? Günlerdir fal krizine girdim ama dün iadeler aldım bildiğin gibi. Baktirabilecegim, ic sesimin ok verdigi birilerini goremiyorum online

Sadece 1 tanesi çevrimiçi. Diğerlerinde gün içi yazıyor ve evet hepsi tellwe. Burada yazmıyorum isimlerini takip ediyorlar falan diye.

Sadece 1 tanesi çevrimiçi. Diğerlerinde gün içi yazıyor ve evet hepsi tellwe. Burada yazmıyorum isimlerini takip ediyorlar falan diye.
Anladim, aynen ben de attigim zaman eszamanli paylasamiyorum burada. Bu arada bu aksam saydigin isimlere bakiyorum da hepsi yanyana dizilmis. Ben de daha once yazdigim gibi Efsunine ve Mercan Teyze ayni kisi diyorum. Mercan Teyze ye baktirmistim. Onun disinda bazi nedenlerden dolayi Cherry Coco, Kassaninevra ve Afreus birbirleriyle iliskili olabilir diye supheleniyorum. Cherry Coco ya baktirmistim sadece.

Anladim, aynen ben de attigim zaman eszamanli paylasamiyorum burada. Bu arada bu aksam saydigin isimlere bakiyorum da hepsi yanyana dizilmis. Ben de daha once yazdigim gibi Efsunine ve Mercan Teyze ayni kisi diyorum. Mercan Teyze ye baktirmistim. Onun disinda bazi nedenlerden dolayi Cherry Coco, Kassaninevra ve Afreus birbirleriyle iliskili olabilir diye supheleniyorum. Cherry Coco ya baktirmistim sadece.

Cherrycoco'ya ben de baktırdım ama memnun kalmadım. Evet o isimler hep yan yana. Zaten profillerine girdiğinde aktiflik süreleri hemen hemen aynı dakikalar görürsün.

Cherrycoco'ya ben de baktırdım ama memnun kalmadım. Evet o isimler hep yan yana. Zaten profillerine girdiğinde aktiflik süreleri hemen hemen aynı dakikalar görürsün.
Cherry Coco da ben de memnun kalmadim. Anı filan bilemedi hiç. Tek bildiği seyi Kahin İsmet e sorumdan kopyalamıştı. Sorularıma yoruma acık yazınca cvplarmısın diye 1-2 gün sonra lütfen cvp lafı. Dediği vadeler de çıkmadı. Patladı. Senin saydığın isimlerin hiçbirine baktırmamıştım neyse ki. Sanalda da bu tarz riskler var işte.

X