tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar olay ne biliyor musunuz? Bir faldan memnun kalmadık mesela 1 yıldız veriyoruz ya, biliyorsunuz falcılarda bize oy veriyor. Eğer falcı falı iade verirse bizim ona yazdığımız yorum ve verdiğimiz 1 yıldız kalkıyor sayfasından puanı düşmüyor. Ama falı bize iade etse bile bize verdiği 1 yıldız gitmiyor kalıyor. Falcılar profilimize baktıklarında 1 yıldız olduğunu görüp fal bakmıyorlar o yüzden. Affedersiniz ama yuh be diyorum! Çakallığın böylesi

Iade edince sana verdigi puanin gitmemesi ve her 1 yildiz verene iade vererek sahte basari irani yaratmasi bence de cifte standart. Zaten bize puan verilmesi bana cok sacma geliyor. Tamam sorun yasadiklari insanlar olabilir hatta belki cirkef davrananlar da olabilir. Yildiz yerine sorun yasadiklarini baska bir yolla yapabilirler. 1 den 5 e kadar giden bir oylama zaten sacma fal baktiranlar icin. Falcilara bizim verdigimiz mantikli hani tutturma oranina gore ama onlar da kriter ne ki 5 asama var?

Denemek icin kendine baska hesap

tan fal atip 1 yildiz verdiysen simdi kaldi mi o yildiz senin profilinde? Yahu durduk yere niye oynadin oylamanla sen de derim eger oyle yaptiysan

Yok fal hesabına kendimden fal atıp baktım. Orada gözüküyordu baktım iade eden mesela bana 1 yıldız vermiş duruyor tamamen haksızlık. O zaman iade verse bile onun profilinde de durmalı

Kızlar bana binnazda önereceğiniz var mı? Altın üyeyim 3 gün sonra hediye kredi gelicek. Çıktı anda iyi bilen lütfen söyleyebilir mi? Not edicem.
ümit yanar yenilerek 15 anda iyi esas konuda beklemedeyim ama nisan ayında haziranda olcak bur şeyden bahsetti tatil ve harf verdi o oldu çok Şaşkinim ama inşallah istediğim esas konu olur

Yok fal hesabına kendimden fal atıp baktım. Orada gözüküyordu baktım iade eden mesela bana 1 yıldız vermiş duruyor tamamen haksızlık. O zaman iade verse bile onun profilinde de durmalı
Bana da baksana benim durumum nasil gorunuyor? Sadece fal atilinnca mi goruyorsun? Falin uzun ve detayli mi ona gore atayim sana
Sen bana destan yazabilirsin ama gelecek mechul hatta vademi de biliyorsun aslinda.

Bana da baksana benim durumum nasil gorunuyor? Sadece fal atilinnca mi goruyorsun? Falin uzun ve detayli mi ona gore atayim sana
Sen bana destan yazabilirsin ama gelecek mechul hatta vademi de biliyorsun aslinda.

Falcı hesabı silme yaptım ben kapattım yani kullanmayacağım için. Keşke kapatmasaydım. Zaten bir sürü fal yorumu bekliyorum gelsin tekrar bakarız yazarım sana

MissCherryBlossom birkerebir e baktirmissin gecmiste? Cikti mi hatirlar misin? Baska baktiran varsa cikiyor mu soylerse sevinirim ayrica. Siraya girip, cevrimici olana dek sabir tasi olup beklerim cikiyorsa. Eveline de haftalar oldu siradayim zaten.

Fali senin buraya yaptigin yorum kadar kisa degildi umarim biraz daha detay lutfen? An gecmis gelecek? Vadesi digerleriyle benzer?

Sesli yorumluyor 10 dklık kayıt valla daha ilk başta bir arkadaşımın bana yaptığını söyledi, babamın ismindeki harfleri verdi. Eğitim durumumla ilgili ve gelecekle ilgili de çok tutarlıydı. Aşk konusunda söyledikleri de bu yıl sonuna kadar ama baya ilgili bir kadın

Ben baktirdim olumsuz du yeni birini gördü bir yıl içinde olabileceklerini bahsetti hayırlı mi hayırsız mı diye baktığında hayırsız olduğunu görmüş yani senin anlican ovelen birkerebir bende çıkmadı yada bir yıl bekledikten sonra yazarım sevgi yüklü bir evlilik yaptigimi

Asmara'ya yıldızname attım yorumları iyiydi. Bana annemin ismiyle hitap etmiş ve Bakın başta yazdığını aynen kopyalıyorum, "Ama sunuda yazmadan duramıyacagim bir cok kisiye sanirim 1 puan vermissiniz.Bunlardan dolayi cok kisi bakmak istemez . PUAN bir obje ne olursa olsun kotu puan insani uzer. Sonucta herkezin bir alani var bakimlarda .Her seyi bilemeyibiliriz. Bizlerde insaniz cnm ." Bu başı.
Sonu da bu,"
Puanlama durumunuzuda bir dusunun derim iyi geceler."

Yıldıznamede evet bilgiler vermiş, fakat çoğu internette yıldıznamemize bakınca çıkan şeyler. Uğurlu sayı, uğurlu taş, uğurlu gün gibi. Ama sonuçta emek harcamış ona zaten 1 yıldız vermeyeceğim. Hanımefendi, böyle bir konuda beni eleştirme hakkını kendinde nasıl bulabiliyor onu merak ettim. Evet, çoğu falcının duvarına "bol kazançlar cnm" yazan bir kişi kendisi ama bu kadar ciddiye aldığını bilmiyordum. Kendisine düzgünce sadece "kopyala-yapıştır" yapanlara 1 yıldız verdiğimi söyledim. Kimse kusura bakmasın ayda kaç tane baktırıyoruz düzgün bakanı gelip insan gibi söylüyoruz burada. Sanırım bu siteyle ilişkiyi kesmenin vakti geldi, falcıları ayrı telde, site yönetimi ayrı telde. Falcılar için tüm olay, "Yıldız-iade" Çıldırmış gibiler. E, gider yeni hesap açarım ordan atarım ne değişecek? Bu sitede düzeltilmesi gereken şeyler var bence. Asmara Hanım da yüzde yüz burayı takip ediyordur, ona da milletin işine karışmak yerine Türkçe'yi düzgün kullanmasını öneriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…