tellwe.com'da bakılan fallar!

Ademir diye yeni gelen bi falcı vardı,beğenilmisti burda. Tellwe den fal sepetine geçmiş.
İlk baktığında beğenmiştim ama şimdi görüyorum yuvarlak şeyler söylemiş. Ve bana verdigi tarih geceli 3 ay oldu, yani baya patladı.
Bana da patladı, ayrıca hiç memnun kalmamıştım cünkü aynen herkese uyar cinsten yuvarlaktı yazdığı şeyler. Soru sorunca da çok laubali yaklaştı. Özel sorular sordu bana psikiyatr edasıyla, cvp vermedim. Hadsiz. Ben de gecen hafta gördüm fal sepetinde tesadüf bi se haftanın yorumcusu seçilmişti! Laf yapıyor ağzı tabi. Ayrıca Derya Hatun u da gördüm fal sepetinde. Ademir tarzı yorum Jenya vardı bir de o da cok tutulmuştu. Ben ondan da memnun kalmadım. Bir diğer varyasyon da Mayadert. Bu saydıklarımın tarzı hiç bana göre değil.

Bana da patladı, ayrıca hiç memnun kalmamıştım cünkü aynen herkese uyar cinsten yuvarlaktı yazdığı şeyler. Soru sorunca da çok laubali yaklaştı. Özel sorular sordu bana psikiyatr edasıyla, cvp vermedim. Hadsiz. Ben de gecen hafta gördüm fal sepetinde tesadüf bi se haftanın yorumcusu seçilmişti! Laf yapıyor ağzı tabi. Ayrıca Derya Hatun u da gördüm fal sepetinde. Ademir tarzı yorum Jenya vardı bir de o da cok tutulmuştu. Ben ondan da memnun kalmadım. Bir diğer varyasyon da Mayadert. Bu saydıklarımın tarzı hiç bana göre değil.
Digerlerini bilmiyorum ama tellwe de ki deryahatun ayni kisiyse bana da cok sallamisti.

Aynen ya o adamı çok merak ediyorum her gördüğümde "acaba baktırsam mı" diyorum fiyatları da yüksek değil. iddialı duruyor ama yorumları hep iyi değil. baktıran var mıı?
1 kere baktirdim. Bir daha baktirmam. Tavsiye edemem. Bilmiyorum dedigi gibi 90 gin vade dogru cikar mi ama fali tatmin edici degildi. Promosyon kivamindan hallice:)

Günaydın arkadaşlar telve de baktirdigim chitra vade temmuz ama bulunduğum durumu ters anlatmış
kehriban olumsuz vade patladı
nakta olumsuz hem beni hem karşı tarafı gömmüş saolun haziran ayına vade vermiş bekliyorum
yeşilcingene 2016 falinda dediklerini vadeleriyle yaşadım enerji kesin tuttu 2017 beklemede ama açık kapı bırakmış beklicem artık
geysu anda iyi ama verdiği vade tutmuyor ama ilk falında bahsettiği bir olay onun dediği gibi oluyor ama benim için esas konuda bir ilerleme yok
falın ustası tam anı bilemedi zaman olarak açık kapı
ruhlar alemi olumlu ama vade 3 ay ihtimal vermiyorum
nurgamze olumlu vade Mayıs sonu ve haziran ayı ama bir gelisme yok çok uzattım kusura bakmayın sonra diğer kalanları da paylasirim

Ben tusedisi nden memnun kaldım da kaldım. Chitra kadar uzun değil ama nokta atışları iyiydi yine de sebep olmaya korkuyorum o ayrı:eek:
Ara vermis gorunuyor. B de yorumlari hemen 1 yil oncesine gidiyor. Yilda bir girip gidiyor onda da sen yakaladin herhalde. Kacirdik galiba. Yeni mi baktirdin? Yoksa eski baktirdin cikti mi?

X