tellwe.com'da bakılan fallar!

Yahu burasi evlilerle de dolu. Evliyim cocukluyum aha da buradayim! Sen simdi bana mi laf soktun :KK70: herkes mutlu olsun da can SIKINTISindan fal baktirsin insallah. Yeni falciya baktirdim ben. Katina. Bana verdigi vade 2 hafta sonra birseyler duzelmeye baslayacak???? Bekleyin atmayin mucize olur sa vadem cikarsa zaten yazarim... Temmuzda birseylerin duzelmeye basladifini goreceksiniz diyenler de vardi hatirlamiyorum ama yeni falci bana cok iyi gorunmedi. Detay falan yok bildigi. Sorumu guzel degerlendirmis bence.
Uzun detayli cok hatta bana gore tutarli da ama gel gor ki cikar mi? Chitra ya kahve+tarot gonderdim beklemedeyim. Kahveye bakip tarotla destekliyor herhalde. Bana kart sectirmedi sistem kendisi sececek herhalde. Bende yeni isim yok. En son monica yi denedim cok nokta atisi yok ama ciksin isterim.
Bakiyorum fallara hiz kesme den dvm. Guzellikler hmn ciksin artik :) Bir de sen yazmistin ya kahve deneyimin cok yok diye, ben de bu islerden anlayan birinden ogrenmistim: fincani kapatirken fal- ı pir kalbime gir, kalbimden çık falıma gir deyip kapattığın fincanı saat yönü tersinde çevirdiğinde enerjin aklındaki sorular daha iyi yansırmış fincana. Aklında bulunsun. Ben aklıma geldikçe denemiştim bir kaç kez.

Evet bide bekar arkadaslarina evlenmeyi düsünmüyor musun? Mutlaka bebek yapmalisin gibi sacmalayip dururlar :KK70:
Ay terbiyesiz kadin ya. Sinirimi ziplatti.
Aynı şeyi söyleyecektim neyse hamile bir şey demeyeyim dedim. Ama susun onların kocişleri var onlar bizim gibi değiller :KK70:
evet bir de hamile yani. Hakkaten soylenecek cok sey var kendisine. Allah kimseyi caresiz, unutsuz birakmasin. Hayati mikemmel ise KK da ustune ustluk Tellwe'de ne isi var bu hatunun..

Bakiyorum fallara hiz kesme den dvm. Guzellikler hmn ciksin artik :) Bir de sen yazmistin ya kahve deneyimin cok yok diye, ben de bu islerden anlayan birinden ogrenmistim: fincani kapatirken fal- ı pir kalbime gir, kalbimden çık falıma gir deyip kapattığın fincanı saat yönü tersinde çevirdiğinde enerjin aklındaki sorular daha iyi yansırmış fincana. Aklında bulunsun. Ben aklıma geldikçe denemiştim bir kaç kez.
Ah kirk yilda bir iciyorum. Bir dahakine kesin :) bunlari yaparken alabora etmezsem fincani tabi :) bir de basirly de idi galiba. Kapatma yontemleri vardi kahvenin. Ilk yudumda 3 de biri icilmeli ve basparmakla kapatilmali gibi b sey kalmis aklimda.

sanrım mayıs başıydı mert reikiye tarot baktırmıştım anlık durumu iyi bilmişti, şunları düşünüp hissedeceksin ruh halin şöyle olacak demişti gerçekten şuan yaşıyorum dediklerini buna bağlı olarak asıl olay için sonbahar başı demiş bakalımmm:işsiz:

sanrım mayıs başıydı mert reikiye tarot baktırmıştım anlık durumu iyi bilmişti, şunları düşünüp hissedeceksin ruh halin şöyle olacak demişti gerçekten şuan yaşıyorum dediklerini buna bağlı olarak asıl olay için sonbahar başı demiş bakalımmm:işsiz:
withoutyou withoutyou ben soruyorum hemen bak. Fali uzun ve detayli miydi?

Kehriban patladı mı? Onun sırasındayım
sitede yeniyim umarım alıntı doğru yapmisimdir bu falcılarda evlilik merakı var direk senin kaderin değil diyorlar ya ben sevgili olcam belki, kehriban olumsuz konuştu iyi eyvallah ama ben iletisim sordum uzun süredir aramayan kişi için 1 hafta içinde arayacak dedi tabiki olmadı 2 ay geçti :110:

sitede yeniyim umarım alıntı doğru yapmisimdir bu falcılarda evlilik merakı var direk senin kaderin değil diyorlar ya ben sevgili olcam belki, kehriban olumsuz konuştu iyi eyvallah ama ben iletisim sordum uzun süredir aramayan kişi için 1 hafta içinde arayacak dedi tabiki olmadı 2 ay geçti :110:

Anladım teşekkür ederim bilgi verdiğin için :)

X