tellwe.com'da bakılan fallar!

Sizin gibi düşünmeyince amaç polemik yaratmak mı oluyor?açıkcası böyle bir niyetim yok saygım var tabiki ama düşüncelerini paylaşmak herkesin gayet doğal bir hakkı bence
Ben sizin dusuncenizi anlamiyor degilim. Sadece yaptiginizi anlamiyorum. Burasi bir forum sadece isteyenlerin paylasmasi icin. Bdv de bazen oyle seyler goruyorum ki atlayip bu dert mi simdi diyesim geliyor. Yapmiyorum. Dusuncemi soyleyerek sadece birilerini kizdirmis ya da incitmis olmamak icin. Herkesin kendi tercihi. Siz soylemeyielb ette dogru buluyorsun kendinizce haklisinizdir. Falcilara da suc atmiyorum ben somuruluyir degiliz. Ihtimalleri hesaba katarak baktiriyoruzdur. Yine de tesekkurler verdiginiz bilgiler icin.

Bravo.. Aynen de boyle.. Basi goge ermiscesine..
Hak etmeyen insanlar, boyle her seye kolay sahip olan insan(cik)lar.. yuzyil dedigi seyden anlasa bari bir de..

Aynı şeyi söyleyecektim neyse hamile bir şey demeyeyim dedim. Ama susun onların kocişleri var onlar bizim gibi değiller :KK70:

Eee nerde kalmistik. nilmil nilmil sesli guluyorum hala mesajlarina bu arada :) alemsin.
Yeni falci eski rumuz dedik. Ne olcak nasil bulucaz dedik. Neyse ben yakinda bir yorumla gelirim gibi geldi bana :KK66:
Ben ona baktırdım. Olumlu konuştu. Söylediklerinden pişman olduğunu söyledi. Ve yorumlarda hem ben sormadım hem diğer yorumcular bir tarih vermemişti. Ancak önceki tarihlerden birini verdi.Yani diğer sorulara baksa bile tarih sorularda ve cevaplarda yok.Eğitimle ilgili güzel bir şeye dokunmuş. Ya ben bilmiyorum. Bekleyeceğim. Bu arada ben şimdi kahve falı baktırmak istiyorum. Kime atiyim? Falınustası olur mu

Aynı şeyi söyleyecektim neyse hamile bir şey demeyeyim dedim. Ama susun onların kocişleri var onlar bizim gibi değiller :KK70:
Yahu burasi evlilerle de dolu. Evliyim cocukluyum aha da buradayim! Sen simdi bana mi laf soktun :KK70: herkes mutlu olsun da can SIKINTISindan fal baktirsin insallah. Yeni falciya baktirdim ben. Katina. Bana verdigi vade 2 hafta sonra birseyler duzelmeye baslayacak???? Bekleyin atmayin mucize olur sa vadem cikarsa zaten yazarim... Temmuzda birseylerin duzelmeye basladifini goreceksiniz diyenler de vardi hatirlamiyorum ama yeni falci bana cok iyi gorunmedi. Detay falan yok bildigi. Sorumu guzel degerlendirmis bence.

Yahu burasi evlilerle de dolu. Evliyim cocukluyum aha da buradayim! Sen simdi bana mi laf soktun :KK70: herkes mutlu olsun da can SIKINTISindan fal baktirsin insallah. Yeni falciya baktirdim ben. Katina. Bana verdigi vade 2 hafta sonra birseyler duzelmeye baslayacak???? Bekleyin atmayin mucize olur sa vadem cikarsa zaten yazarim... Temmuzda birseylerin duzelmeye basladifini goreceksiniz diyenler de vardi hatirlamiyorum ama yeni falci bana cok iyi gorunmedi. Detay falan yok bildigi. Sorumu guzel degerlendirmis bence.

Aşk olsun sen benim canımsın sana laf sokar mıyım :KK200:

Kızlar şöyle uzun detaylı ve tutarlı bakan birini arıyorum. Var mı öneriniz?
Uzun detayli cok hatta bana gore tutarli da ama gel gor ki cikar mi? Chitra ya kahve+tarot gonderdim beklemedeyim. Kahveye bakip tarotla destekliyor herhalde. Bana kart sectirmedi sistem kendisi sececek herhalde. Bende yeni isim yok. En son monica yi denedim cok nokta atisi yok ama ciksin isterim.

Uzun detayli cok hatta bana gore tutarli da ama gel gor ki cikar mi? Chitra ya kahve+tarot gonderdim beklemedeyim. Kahveye bakip tarotla destekliyor herhalde. Bana kart sectirmedi sistem kendisi sececek herhalde. Bende yeni isim yok. En son monica yi denedim cok nokta atisi yok ama ciksin isterim.
Ben tusedisi nden memnun kaldım da kaldım. Chitra kadar uzun değil ama nokta atışları iyiydi yine de sebep olmaya korkuyorum o ayrı:eek:

X