tellwe.com'da bakılan fallar!

Nasil yaa b dk sen nakta ve akrepgoz cikti mi diyorsunnn??? Ya ben yerimde duramam valla bu boyle sakin soylenirlir mi buraya halay koyabilsem koyardim ama beceremiyorum. Is miydi ask miydi? Ne zaman baktirdin ne kadar vade verdiler ve ne zaman cikti? Ne olur bir goz at bekleyenler icin
Ikisi bende de benzer konustular ama akrepgoz net vade vermedi. Birkac ay dedi cikti isin icinden diye hatirliyorum ama nakta eylul ekim diyor.

şimdiiii :)))şöyle söyleyeyim .canım ben o zamanlarda dediklerine inanmamıştımki yani umdum yoktu o açıdan önemsemedim :)dur özelden yazayım sana:)))

21.yy da hala falcılara inanan insanlar olması ne tuhaf üzülüyorum size yazık gerçekten ...
Umarim sizin de bir gun yolunuz falcilarin kapisina dusecek duruma gelmez. Insan bazen caresiz kalinca bekleme suresini boyle doldurabiliyor. Ya da sadece keyif aldigi icin baktiriyor kimbilir. Kafasi calisan insanlarin isi degil diye dusunuyor olabilirsiniz. Ama bu konuda sizin gibi dusunen pekcok insan var. Haklidirlar da belki kendi pencerelerinden. Ama keske boyle bir yorum yazmak zorunda kalmasaydiniz. Uzulmenize uzuldum ben de... Saglikla sevgiyle kalin. Hayatiniz hep net ve mutlu olsun. Geleceginizi net gormenizi dilerim.
Simdi farkettim ozur dilerim. Bebek bekliyorsunuz sanirim Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.

Katiliyorum. Hayatimin en zor evresinde burada yazistigim samimiyetine guvenip arkadas oldugum insanlarla her daim (fal baktirmayi biraktigimda da) haberlesmek isterim. Iyi ki varsiniz kizlar. Sizsiz gunlerim zor gecerdi gercekten.

Aslında sorun sizlerde değil sizin duygularınızı sömürüpte ruhsal durumlarınızdan faydalanan zavallı falcılarda kusura bakmayın gerçekten saygım sonsuz sadece fikrimi belirtmek istedim...tesekkür ederim bu arada Allah isteyen herkese versin gönlünün muradını

Sen baktırmıyorsun işte ne güzel. Neden baktıranların alanına gelip polemik yaratmaya çalışıyorsun?
Sizin gibi düşünmeyince amaç polemik yaratmak mı oluyor?açıkcası böyle bir niyetim yok saygım var tabiki ama düşüncelerini paylaşmak herkesin gayet doğal bir hakkı bence

Sizin gibi düşünmeyince amaç polemik yaratmak mı oluyor?açıkcası böyle bir niyetim yok saygım var tabiki ama düşüncelerini paylaşmak herkesin gayet doğal bir hakkı bence

Sizinki düşünce paylaşmak mı sizce? "21.yy da hala falcılara inanan insanlar olması ne tuhaf üzülüyorum size yazık gerçekten ..."

O zaman ben de şöyle diyeyim: 21.yy'da hala insanların yaptıklarına saygı duyamayan bir insan olmanız ne tuhaf üzülüyorum size yazık gerçekten..." Bu da düşünce paylaşmak değildir işte. Sizin bize yaptığınız gibi ben de aşağılamış oluyorum sizi. Daha hafif bir dille.

Bu sizin kendi düşünceniz olabilir ama biz burada fal yorumlarımız hakkında konuşurken, ki burası fal baktıranlar için açılmış bir alan iken gelip böyle bir şey yaparsanız tepki görürsünüz. Onun dışında bunu başka bir yerde söylerseniz kimse size bir şey demez.

Açıkcası tepki görüp görmemek çokta umrumda değil fikrim bu,üslubum bu.neyse canım tadınız kaçmasın kolay gelsin size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…