tellwe.com'da bakılan fallar!

Hi
Efsunine'ye fal attım ama baya baya sıra varmış. Yorum gelsin paylaşırım
Hiç rahat durmuyorsun. Onun profili Mercanteyze yle aynı kişinin gibi geldi bana. Mercan a baktırmıştım ve faciaydı. Tabii yine de sen bilirsin. İkisinin de adına özel fallar. Profil fotolari yabanci hanimlara ait bir tuhaf. Ne bileyim hislerine fake diyor.

Aaa haberim yoktu iptal edeyim öyleyse

Dayanamıyorum efsunineden çekip kehribana attım sen memnun kalmış mıydın?
kesinlikle evet. Vazgecme bekle ama cevrimici degilse. Kisa bir fal gelebilir ama bendeki ozluydu. Tam konsantre:) vademi biliyorsun hep beklemedeyim. Zaten 2 3 hafta diyenler patladi. Inandiriciligi yoktu... Vadesi herkesle ayni kehriban in. Ama ben cok sevdim onun yazisini. Umarim sen de begenirsin.

o zaman o kalsın çekmeyeyim hiç. :)

Kaçıncı sıradasın ?Uzakta görünüyor çünkü senin yorumun gelsin bende atıcam...
Ben kehriban i baklemistim sanki birkac gun. Belki daha fazla. Dedigim gibi uzun fal degildi benim. Gercekci mi diye sirmussun. Gelecek beklemede. Ama kendisi ben olamyacak seye olur demem demisti. Burada da arattigimda iyi yorumlar vardi. Saniyorum kehriban da 4 veya 5. Siradaydim ben ilk girdigimde. Sonra falini geri cekenler oldukca kehriban girmeden sira ilerlemisti. Kredisi de dusuktu o yuzden israr edip geri cekmeyin diyebiliyorum.

Kizlar ben genelde kart fali atiyirum. Kahve tevrubem yok denecek kadar az. Kahve falinda gelecegi cikti diye hemen akliniza gelen kim var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…