tellwe.com'da bakılan fallar!

Demek burayi takip ediyor yoksa neden yazsin?

Yönetime şikayet edilmişti kendisi yanılmıyorsam hatta tellwe yönetim biz bilemeyiz ki ehe mehe diye geçiştirmişti.
Bu yüzden uyarılmış olabilir tellwe tarafından. ya da gerçekten takip ediyor olabilir. Ama öyle olsa böyle yazarak kendini ele vermezdi bence.

Yönetime şikayet edilmişti kendisi yanılmıyorsam hatta tellwe yönetim biz bilemeyiz ki ehe mehe diye geçiştirmişti.
Bu yüzden uyarılmış olabilir tellwe tarafından. ya da gerçekten takip ediyor olabilir. Ama öyle olsa böyle yazarak kendini ele vermezdi bence.

Bunu kacirdim tsk ederim

Kizlar aranizda onceden monica ya atip eski fallarina bakmak isteyen var midir? Cikmis mi acaba?

bana bakanlardan
geysu:eek:lumlu çıkmasını en çok istediğim bu analizler süper
taraca:1 .fal olumlu .analizler süper.. 2.fal olumsuz gibi sanki biraz farklılaşmış anlattıkları neyse
falaniyet hakkaniyet: olumlu
salkımhanım:enerjimiz hiç tutmadı çıkmadı zaten
ecem: .çıktı bazı şeyler ama gelecek beklemede bir de hayatımd aolan cogu şeyi göremedi bana göre
nakta:aşırı olumsuz anlattı bakalım ne olacak (inş çıkmaz dediğim tek fal)

durum bu verilen vadeler de 2-3 hafta içerisinde... hadi bakalım 3 hafta sonra duruma bakalım dualarınızı eksik etmeyin sevdiğime kavuşayım olumsuzlar patlasın

bana bakanlardan
geysu:eek:lumlu çıkmasını en çok istediğim bu analizler süper
taraca:1 .fal olumlu .analizler süper.. 2.fal olumsuz gibi sanki biraz farklılaşmış anlattıkları neyse
falaniyet hakkaniyet: olumlu
salkımhanım:enerjimiz hiç tutmadı çıkmadı zaten
ecem: .çıktı bazı şeyler ama gelecek beklemede bir de hayatımd aolan cogu şeyi göremedi bana göre
nakta:aşırı olumsuz anlattı bakalım ne olacak (inş çıkmaz dediğim tek fal)

durum bu verilen vadeler de 2-3 hafta içerisinde... hadi bakalım 3 hafta sonra duruma bakalım dualarınızı eksik etmeyin sevdiğime kavuşayım olumsuzlar patlasın
Amin gonlunden gectigi gibi olsun. 3 hafta olmazsa 5 hafta olsun. Guzel olsun da. Tam vadesi gelio cikmazsa umutsuzluga dusme. Gerci durumunu bilmiyorum bazen umutlanmaya devam etmek daha can yakici olabilir ama umarim gonlunden gecen olur. Hepimiz icin.

binnaz:

eyüp : olumlu olacak
benna küçüker :arada derede kaldım yorumda anlamadım çoğunu
pelin bilge özdoğru : olumsuz olmayacak
zeynep sabah: olmayacak
ufuk kutluk: süreçler olumlu olacak
yıldız yetkin: olumlu (en beğendiğim fal)
defne tanrıkulu: olumsuz olacak
ümit yanar:eek:lumlu
mine erdem :eek:lumlu
esen mermer: ıolumlu
kemal devrim:eek:lumlu
engin gümüş :eek:lumlu
ada soylu: olumlu
haleh tarot : olumlu
kesira tarot: olumsuz gibi geldi yorum
elif hanzade: olumlu
deniz devrim:eek:lumlu
efsun yıldız :eek:lumlu

baktırdıklarım dinlediklerimden yorumlar bu yönde elbette hepsi uzun uzun yorumlar yaptu ama benim sordugum barışma işi durumı şuan olumsuz devam ediyor bekleyelim görelm olumlular sizi seviiyoeum:))

bir yolun var :

fama :eek:lumsuz
aylin : olumlu
serkan : olumlu şaşırdım hatta serkan herkese olumsuz yorum yapmakla tanınır olumlu yorum yaptı durumuma inşallah çıkar:))
saraylıhanım : olumsuz olmayacak dedi çoğu konuda haklıydı ama insan çıkmasın istiyor

Kızlar ben aylar aylar önce ne olduğunu anlatayım size :KK70:
Bu fal işlerine yine sarmışım Basirly'i keşfettim. Ama nasıl fal atıyorum görseniz her gün birkaç kişiye :KK70: Sesli olunca daha da güzel oluyor :KK70: Neyse benim istediğim bir bölüm var bunu soruyorum olacak mı herkes olumlu Aura hariç. O diyor ki "tamam kazanabilirsin ama hayır sen x bölüm okumalısın, hatta sen bu bölümü okuyacaksın kesin olarak" gülüp geçiyorum :KK70: kadına kaç fal attıysam hepsinde aynı şeyi söyledi. sen bu bölümü seçeceksin buna gideceksin bu senin için daha hayırlı.
ben olmaz falan desem de son zamanlarda o bölümü seçmeyi düşünüyorum ama faldan kaynaklı değil onu unutmuştum hatta. içime sindiği için

fal sepeti:

alex: olumlu
eylül : olumsuz (bu kadına ben bayılıyorum olumsuzu bile hoşuma gitti olumlu gibi anlattı valla iyi ki varsın eylülüm:))

fal alem :

rezzan : olumsuz
değişik isimli biri vardı hatırlayamadım : olumsuz :)))

Aura pembecidir ama
Kızlar ben aylar aylar önce ne olduğunu anlatayım size :KK70:
Bu fal işlerine yine sarmışım Basirly'i keşfettim. Ama nasıl fal atıyorum görseniz her gün birkaç kişiye :KK70: Sesli olunca daha da güzel oluyor :KK70: Neyse benim istediğim bir bölüm var bunu soruyorum olacak mı herkes olumlu Aura hariç. O diyor ki "tamam kazanabilirsin ama hayır sen x bölüm okumalısın, hatta sen bu bölümü okuyacaksın kesin olarak" gülüp geçiyorum :KK70: kadına kaç fal attıysam hepsinde aynı şeyi söyledi. sen bu bölümü seçeceksin buna gideceksin bu senin için daha hayırlı.
ben olmaz falan desem de son zamanlarda o bölümü seçmeyi düşünüyorum ama faldan kaynaklı değil onu unutmuştum hatta. içime sindiği için
iyi detaylar görür...detayları iyidir...

Yeni eklemelerle tecrübe açısından paylaşayım.

Fallarkraliçesi:
Bu bayan fallara çok uzun ve detaylı bakıyor. İlk olarak 1 yıl önce baktırmışım, söylediklerinin hiçbirini yaşamadım. Patladı yani. Bir de bu ablamızı tekrar denemek istedim bir kere daha fal attım. Yanlış şeyler yoktu falında ama bir yerde soruda anlattığımın tam tersini söylemiş. :KK70:
Cicekcii: Bu ablamız da patlamış.
Sabrinaa: Promosyon falmış zaten, kısacık göndermiş o da "rahatlayacaksın" tarzı klasik şeyler.
Kehanetci: Bu bayana yıldızname baktırmışım ama hiç güzel değil yani. Bana uygun bir şeyler bulamadım içinde.
Medymemine: Hiç güzel bir fal değil. Zaten devamlı "potansiyeliniz çok fazla" gibi şeyler söyleyip durmuş.
Azizeninsesi: Aslında falı çok kötü değilmiş ama tarih olarak bu şubatı vermiş ve hiçbir şey olmadığına göre patladı falı.
Esaret1: Hiç beğenmedim. Zaten bu yaşta da evlenmeyi düşünmüyorum :KK70: Patlayan bir fal daha.
Ruhlaralemi: Bunu da hiç beğenmedim. Tavsiye etmiyorum.
Pirayesultan: Bununla tartışmışım hatta. Tamamen kendi içinde çelişen bir faldı. "Esmer bir erkek beyaz tenli" gibi bir cümlesi vardı siz düşünün. :KK70: Asla tavsiye etmiyorum.
Chitra: Tellwe'de sevdiğim iki falcıdan biri. Her falı gönderdim ve hepsi bana uyuyordu. Çok fazla detay bildi, sorduğum kişiyi ise resmen bana anlattı ve aramızda problem yaptığı şeyi söyledi. Vadelerine henüz var çıkarsa onu da yazarım.
Zanale: Hiç beğenmedim. Tavsiye etmiyorum.
Falinustasi: Tellwe'de beğendiğim diğer bir falcı. 1 yıl gibi bir süre önce baktırmıştım ilk olarak, söylediği şeyi hiç ummasam da yaşamıştım. (Kavga) Yeni de attım, çok tutarlı ve Chitra ile benzer şeyler söyledi fakat daha vadesi var çıkarsa yazarım. Yalnız, arkadaşım Katina gönderdi ve orada sevgilisiyle arasındaki bir kızı tarif edip sevgilisinin soracağı bir şeyi söyledi. Bu da oldu. Fakat burada beğenmeyenler de var yorumları dikkatli okuyup gönderin bence.
Cherrycoco: Ben bunu da beğenmedim ama emek harcamıştı onun için baktırmayın diyemem. Burada beğenenler var fakat falı bana hiç uymamıştı.
Mayadert: Çok fena sayılmazdı. Bana sorarsanız kesinlikle baktır diyebileceğim isimlerden biri değil, ama üstte yazdıklarımın çoğundan iyi.
FalaNiyetHakkaniyet: Berbat. Kesinlikle önermem, paranıza yazık.
Kocaalem: Bence bu fal iyiydi. Kötü diyemem yani. Hem uzun da yazmıştı ve tutarlı şeyler söylemişti.
Byzmelek: Hiç beğenmedim, paranıza yazık diyorum. Zaten siz ister kahve, ister tarot atın o sizi canlı fala çağırıyor. Gittiğinizde de söylediği doğru düzgün bir şey yok.
Nakta: Kötü bir fal değildi ama emin olduğum bir şey için olmayacak dedi. Onun için çokta emin olamıyorum, zaten hakkında bir sürü yorum da var okuyup ona göre karar vermenizi tavsiye ederim.
Firuzzee: Bu bayanın da hakkında bir sürü yorum var kopyala yapıştır yaptığına dair. Ama bana gelen fal gerçekten iyiydi ve buradakilerle benzerlik göstermiyordu. Ben memnun kaldım.
Rhea: Çok kötü bir fal değildi. Ama aşk konusunda yanıldı. Yine de denenebilir çoğundan iyi.
Ruhanim: Falı tamamen alakasızdı benimle. Hiç bir şey bulamadım kendime dair içinde. Yazmışta yazmış. Zaten 1 yıldız verdiğim için iade etmiş.
Katinamanya: Asla ve asla tavsiye etmediğim kişilerden biri. Attığı fal çok kısa ve soruları sorduğunuzda cevap vermiyor. Yani bana vermedi. Üstüne bunu söylediğimde de "başına gelecek kötü her şeyi hakediyorsun" dedi :KK70: Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Medyumname: Bende çok çok iyiydi. Anı ve geçmişi muhteşem anlattı ama gelecekte daha çıkan bir şey olmadı. Bu ablamız hakkında da çok şaibeli yorumlar var. Ama benim falıma bakarsak öyle bir durum yoktu, hiçbir yerde bulamayacağı detaylar vardı. Yine de yorumları iyice okuyun öyle karar verin.
Akrepgöz: Umduğum gibi değildi. Hakkındaki yorumları okuyunca çok iyi bir şeyler beklemiştim ama öyle olmadı. Biraz balon gibi geldi bana. Kendi kendime de söyleyebileceğim şeyler vardı içinde "çok çalışman gerek" gibi. Soruma da cevap vermedi.
Scarface: Promosyon faldı. Beğenmedim.
Monica: Çok kibar bir hanımefendi. Çok tatlı. Söyledikleri gerçekleşebilecek şeylerdi benim hoşuma gitti. Ayrıca sorduğum sorulara hemen cevap verdi hatta bir sorum için yarın yorumlayacağım dedi ve gerçekten yorumladı. Denenebilir.

Kızlar cok sacma bi şey oldu. Eniyi nickli biri bana özelden Slm, nasılsınız? Tanışalı mı diye msj atmış. Baktım hesap geçici olarak pasif. Size de yazan oldu mu böyle? Erkek mi sızmış bu platforma da?

X