tellwe.com'da bakılan fallar!

Geysu bu ara çok gerginsiniz ve 1 ay böyle devam edecek demiş. Seni kızdırmak için hareketler yapacak, seni üzecek şeyler söyleyecek demiş. Onunla ilgili bilmediğin şeyler öğrenecek ve çok kızacaksın da demiş. Hepsi doğru. İspiyon kuşları ziyaret etti beni. Ama niye fallar hep mutlu sonla bitiyor ve biz o mutlu sonu niye hiç göremiyoruz. Artık görmesem de olur. Bunu yanına bırakmayacam. O kim köpek ki polisle icra memuruyla gelip çocupumu alacak!!

Elinden geleni ardina koyma! Alamaz alamayacak! Ama lutfen sakin ol, durusunu bozma kimseye koz verme! Karsi tarafin yaptiklari kendisine zarar versin, sana degil. Cocugunun yaninda asla asil durusunu bozma, gerekirse gulumse gec sacmalayanlara. Sen basarili becerikli bir kadinsin, hic laf dalasina girme, istedigini elde edecegini biliyorum ben! Denedigiyle kalacak sadece!!! Bunlari sen zaten biliyorsun, ama bazen cok sinirli oldugumuzda biri bize soylerse iyi gelebilir. O yuzden yazmak istedim.

Medyumname falini okudum simdi. Sanki gecmiste olmus gibi soylemis. Cocugunuzu istemis olabilir ve bu sizi cok kizdirip ondan sogutmus olabilir, demis. Cok yakinda olacagi gecmis gibi mi gordu acaba? Yoksa ben bildi demek icin tarafli mi yorumladim, ne bileyim

Neyse ben seni laf salatasiyla mesgul etmeyeyim, sen kilic kalkanlarini kusanirken :) Ve bir kez daha hersey guzel olacak unutma. Nereye aliyor cocugunu, oyle kolay mi o isler. Ben sana tanidik avukat bulayim ilk firsatta

Boşanma davasında ve sonrasında hep çocupu alcam demişti. En büyük kavgalarımız bu yüzdendi. Hiç girişimde bulunmamıştı. Hep laftaydı. Ama medyumnameye baktırdıktan 2-3 gün sonra Açmış davayı. Baktırmadan önce de geveliyordu zaten. Arada pek bi zaman yok. Benim kafa iptal oldupu için zaman belirteçlerini yanlış yazmışım. Çocuğumu alacak adamı pitisinden tavana asarım zaten.

Cocugunuzla baba arasinda kisisel iliski kurulmus muydu? Sanirim dava asamasindasiniz ya da bosandiniz. Kararda belirtilen sekilde cocukla gorusemiyorsa maalesef icra kanaliyla minigi alabilir. Bu cocuk icin de taraflar icin de hic iyi olmuyor. Fali filan bosverelim de eger icraya basvurduysa cocuk o durumu yasamadan halledin bence aranizda. Konuyu bilmiyorum yorumlar uzerine yazmak istedim sadece.

Velayet davasi mi acmis? Yoksa icraya ki basvurmus?

Geçen yıl boşandık.Mhk ilamında 15 günde 1 görme hakkı varken ben haftada 1 bazen 2 gün veriyordum. Telefonla görüştürüyordum. Okula da gidip görüyordu. Ben hiç görüşmelerini kısıtlamadım ki. Zaten hiç icraya da koymadı, gerek yoktu. Ama hep kötü annesin, velayeti alcam, hayatında biri var, o yüzden çocupu ihmal ediyorsun, nafakayı başkalarına yediriyorsun diyip durdu. Kafada kurdu hep. Ki ben her akşam 3 saat ödevler ve projelerle boğuşan, hayatını çocuğuna adayan bir anneyim. Ehh ben hayatıma birini alayım da görsün. Allahın dingili. Geçenlerde arkadaşı arayıp bazı şeyler anlattı. Ben de kızdım. Gerginlik oldu. Sonra böyle oldu işte.

Sakin ol kimse kimsenin çocuğunu kolay alamaz göz korkutuyorlar sadece....sakin ol sakin..

Şu sıra hayatına birini almak ona ispat olur deneme bile....bişey yapamaz emin ol bi avukatla konuş hemen bence..

Offf zorlu bir test yarin yaaa!!! Cocugun icin mecbur yuzunde maske ile gecireceksin gunu! off yaaa agiz dolusu kufur edesi geliyor insanin simdi yaaa (

Kızlar kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemem ama medyumname bence bildiğiniz önceki fallarımızı, fal sorularımızı okuyor. Daha önce yeni hesap açıp fal atmıştım bu yüzden genel bi fal olmuş yani çok nokta atışı yoktu yazmıştım foruma hatırlarsanız. Dün güzel yorumları görünce bu sefer kendi hesabımdan fal attım. Hayret bu sefer bi sürü nokta atışı vardı hepsi de daha önce diğer falcılara sorduğum sorulardan bir potpori resmen. O kadar çok nokta atışı vardı ki yani bu kadarını bilse kadın kahinim diye dolaşır; ilişkimin tüm ayrıntılarını, mesleğimi, sevgilimin isminin ilk ve son harfini vermiş (ki adı 4 harfçik zaten:) , daha neler neler, sonucu da chitranın sorusundan aynen alıp bağlamış... ayrıca bilerek hayatında biri var mı diye sordum falda, (benimki birlikte olduğu kızdan dün ayrılmış ama o kızdan ayrıldıktan sonra ben hiç fal atmadığım için fal sorularım hep "sevgilimin hayatında başka biri var bana dönecek mi" şeklindeydi) burayı da fal sorularımdan alıp evet şu an hayatında biri var demiş halbuki artık yok :) isteyene iki falımı da özelden atabilirim ama ben bu kadar şeyi hissederek bildiğini düşünmüyorum. Yani kesinlikle kötü niyetle yazmadığımı bilin üstümüzden haksız kazanç sağlanıyorsa anlaşılsın diye yazıyorum. Geçen hafta da ben firuzeyi beğenmiştim cidden falı bana çok uyuyordu ama o da kopyala yapıştırcı çıkmıştı hatırlarsanız. Yani hepimiz yanılabiliriz üstünüze alınmayın lütfen. Hepinizi seviyorum:) Sevgiler...

Elbette haklı olabilirsin kesinlikle savunduğum düşünülmesin. Bunu ben de düşündüm acaba sorularımızı okuyabilirler diye bunu biz kesin olarak bilip emin olamayız tabii ama ben böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü bu tamamen onların çıkarlarına aykırı olur. Sorularımızı okuyup bu sefer hepsi harika fallar yollarlar buradan para kazanıyorlar o yüzden böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ama kesin olarakta bilemeyiz. Bir diğeri bunu için rahatlasın diye söylüyorum, benim falımda söyledikleri diğer falcılardan çıkarabileceği şeyler değildi. Hatta bahsettim burada en beğendim falcı Chitra'nın bile yanıldığı konuyu (üstelik ona detay vermiştim) Medyumname'ye hiç detay vermeden yolladım ve tamamen diğer hepsinden farklı birebir şuanımı anlatan bir cevap aldım. Bu arada bana da harf verdi bu harf işi belki sallama olabilir ama bana tutuyordu harfleri. Bir de bana çok çok büyük bir detay verdi diğer hiçbir falcıların vermediği. Tam net olarak söyleyemiyorum ama benimkinin etrafında bir sebepten ötürü çok fazla kız vae (mesleği falan değil) tahmin edilebilecek bir şey değildi ama bana küt diye neden öyle olduğunu söyledi. Yani ben yanılıyor olabilirim ama o kadının bir şekilde görüsü olduğunu düşünüyorum. Korkarım böyle şeyden ama başka şeylerle görüyor bile olabilir bence.

Bir de nilmil demişti sanırım onun da hiçbir yerde bilgi vermediği halde mesleğini bilmiş. Bilgin olsun diye söylüyorum. Bir haksızlık yapılıyorsa bence de ortaya çıkarılmalı

Bende de nakta ya bildigim sorunun cevabini verdi ama butun falcilar arka cikmiyor ya bu kadina? Hani ben acaba nakta yeni bir isimle mi girdi diye suphe duymustum ama bilemiyorum ki. Tek aciklamasi birbirine rakip olan falcilarin oldugu sitede sistemi hacklemis ve butun gizli seyleri goruyor olmasi... Off bilemiyoruz ki... Zamanla gorecegiz bakalim... Suphe de kotu iste insani dusunduruyor simdi...

Medyumname den memnun kalmayanlar daha once tellwe de baktirmadiklari icin mi bilemedi onlarl ilgili b seyi acaba?

Evet bu da önemli. Acaba hiç fal atmamışlardı ilk kez atınca mı kötü bir fal geldi? Yoksa daha önceden baktırmıştılar ama medyumname ile mi enerjileri uyuşmadı? Eğer baktırdılarsa da kötü yorum geldiyse göremiyordur yorumları bence.

Bende soyledigi detaylarin birini kesin nakta ya sirmustim. Digerlerini hangi falcilara yazmistim bakmam lazim.

İşte kızlar onu söylüyorum ben daha önce de fal attm medyumnameye ama yeni hesap açıp atmıştım hiç fal atmadığım boş bi hesaptı ve memnun kalmadığımı genel bi fal olduğunu yazdım burda bikaç gün önce...
Dün siz çok iyi yorumlar yazınca bi de kendi hesabımdan atayım gece baksın enerjisi iyi oluyormuş dedim. O zaman işte her şeyi bir bir saydı. O yüzden şüphelendim zaten

Tabii haklısındır belki sakın yanlış anlama beni. Ama doğrusunu söylemek gerekirse ben kesinlikle okuyabildiklerini düşünmüyorum çünkü eğer öyle olsaydı hep muhteşem fallar alırdık, tellwe'de berbat fal aldığım falcılar da vardı. Senin falında evet sorularınla benzer çıkmış olabilir ama benimkinde başka falcılardan çıkartabileceği hiçbir şey yoktu :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…