tellwe.com'da bakılan fallar!

Falınustası sanki hep uzun vade veriyor. Size de öyle mi oldu? Bana da herkesin 2 ay vade verdiği olaya o 4 ay verdi. Kim doğru çıkacak daha bekliyorum tabii :)

Falınustası sanki hep uzun vade veriyor. Size de öyle mi oldu? Bana da herkesin 2 ay vade verdiği olaya o 4 ay verdi. Kim doğru çıkacak daha bekliyorum tabii :)
Belkibdaha gercekci olmaya calisiyor belli olmaz :) aslinda soyle ilk falinda yil sonu dedi. Ikinci falinda soyle demis "yil sonunda duzelmis olacaksiniz, ama tabi bu duzelme ne zaman baslayacak dersin bu onemli cunku. Eylul ekimde baslayacak duzelme ve yil sonunda butun hersey gecmiste kalmis olacak" boyle yazdiginda aslinda diger fallarimla aykiri devil durum. Bakalim...

Ben bu fali aldigimda eylul ekimden bahsedince acaba eski fallarimi mi gordu ya da arstirmaya mi calisti falan diye dusunmustum. Cunku fali attigimda bana belli bir sure verip o surede bakacagini yazmisti. Ben ve paranoyam olabilir sadece...

Son düzenleme:

Çok sevindim memnun kalmış olmana. Bana gerçekten hisli bir kadın gibi geliyor çünkü bildiklerine tam biliyor sanki. Detaylar var mıydı falında kolayca söylenemeyecek gibi?

Çok sevindim memnun kalmış olmana. Bana gerçekten hisli bir kadın gibi geliyor çünkü bildiklerine tam biliyor sanki. Detaylar var mıydı falında kolayca söylenemeyecek gibi?
vardı vardı ya çok beğendim inan ki şaşırdım vade vermemiş ama bikaç ay içinde demiş geçiştirmiş sanki...

Yok canım estağfurullah paronaya demeyelim bizi bu hale falcılar getirdi copy paste yapan mı dersiniz ismimizi faceten araştıran mı :)) bana da aslında 4 ay içinde bunlar yaşanacak ve iletişim olacak dedi yani ha 2 ay ha 4 ay aslında belki garanti olsun diye böyle demiş olabilir. Çıksın da süre önemli değil :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…