tellwe.com'da bakılan fallar!

İşte kızlar onu söylüyorum ben daha önce de fal attm medyumnameye ama yeni hesap açıp atmıştım hiç fal atmadığım boş bi hesaptı ve memnun kalmadığımı genel bi fal olduğunu yazdım burda bikaç gün önce...
Dün siz çok iyi yorumlar yazınca bi de kendi hesabımdan atayım gece baksın enerjisi iyi oluyormuş dedim. O zaman işte her şeyi bir bir saydı. O yüzden şüphelendim zaten :KK43:
Fali tekrar okudum. Ay cok iyi bir fal yaaa... Umarim bos yere suphe ediyoruz ben ancak eylulde gorecegim:KK43:

İşte kızlar onu söylüyorum ben daha önce de fal attm medyumnameye ama yeni hesap açıp atmıştım hiç fal atmadığım boş bi hesaptı ve memnun kalmadığımı genel bi fal olduğunu yazdım burda bikaç gün önce...
Dün siz çok iyi yorumlar yazınca bi de kendi hesabımdan atayım gece baksın enerjisi iyi oluyormuş dedim. O zaman işte her şeyi bir bir saydı. O yüzden şüphelendim zaten :KK43:
Iki falda da ismini soylemis miydin? Yoksa hic isim vermiyor musun? Sordugun sorular haricinde baska hic bir detay yok mu hani bunu bilemezdi falan diyecegin yani :KK43: bu durum tellwe de baktirdigim butun fallar icin supheye dusurdu beni yaa :KK43:(( bir ara falini tekrar okur musun sadece verdigin bilgilerden mi derlenmis diye?

Aklima gelen tek olasilik tellwe teknik ekibinden birinin (yani herhalde istedigi falcinin detayina girebilen birinin varsa eger oyle bir sanslari) falci olarak siteye uye olmus olmasi. Yoksa birden fazla falcidan nasil bilgi toplanabilir ki? Bu kisi herkesle sirdas kanka degildir ya... Bir de kim neden paylassin kendi falindaki detayi baska falciyla... Mantikli gelmiyor baska ihtimal... Bende hicbir falciya soylemedigim sormadigim sadece bir detay var. nilmil nilmil le paylasmistim ozelden. Aklimda olan birseyi bilip yapma iyi olmaz demis. Acik ve net o kisim kimsenin bilgisinde yok. Ama tesaduf olabilir mi olabilir tabi...

Kızlar kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemem ama medyumname bence bildiğiniz önceki fallarımızı, fal sorularımızı okuyor. Daha önce yeni hesap açıp fal atmıştım bu yüzden genel bi fal olmuş yani çok nokta atışı yoktu yazmıştım foruma hatırlarsanız. Dün güzel yorumları görünce bu sefer kendi hesabımdan fal attım. Hayret bu sefer bi sürü nokta atışı vardı hepsi de daha önce diğer falcılara sorduğum sorulardan bir potpori resmen. O kadar çok nokta atışı vardı ki yani bu kadarını bilse kadın kahinim diye dolaşır; ilişkimin tüm ayrıntılarını, mesleğimi, sevgilimin isminin ilk ve son harfini vermiş (ki adı 4 harfçik zaten:) , daha neler neler, sonucu da chitranın sorusundan aynen alıp bağlamış... ayrıca bilerek hayatında biri var mı diye sordum falda, (benimki birlikte olduğu kızdan dün ayrılmış ama o kızdan ayrıldıktan sonra ben hiç fal atmadığım için fal sorularım hep "sevgilimin hayatında başka biri var bana dönecek mi" şeklindeydi) burayı da fal sorularımdan alıp evet şu an hayatında biri var demiş halbuki artık yok :) isteyene iki falımı da özelden atabilirim ama ben bu kadar şeyi hissederek bildiğini düşünmüyorum. Yani kesinlikle kötü niyetle yazmadığımı bilin üstümüzden haksız kazanç sağlanıyorsa anlaşılsın diye yazıyorum. Geçen hafta da ben firuzeyi beğenmiştim cidden falı bana çok uyuyordu ama o da kopyala yapıştırcı çıkmıştı hatırlarsanız. Yani hepimiz yanılabiliriz üstünüze alınmayın lütfen. Hepinizi seviyorum:) Sevgiler...
Ben de Medyumname'ye baktırıp boş olmadığını düşünenlerdenim. Hatta kötü baktığı kişilere de ardı ardına fal bakmış olmasından kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Birden yükleme oldu çünkü kendisine. Bence şans verip kuşkuya kapılmadan okuyun falınızı. Soru üzerinden gitmesinden kuşkulanmışsınız. Ben birkaç iyi olduğu düşünülen falcıya hep aynı soruları kopyalayarak attım.. Anda bile hepsinden farklı cümlelerle tarif yaptı. Benim falım withoutyou ve leylavazgecti74'ün falı kadar nokta atışı içermiyor belki ama anı anlatışı bile benim ve karşı tarafın cümlelerine yakın..
Benim dikkatimi çeken nokta, kopyala yapıştır yapan ya da başkalarının cümlelerinden esinlenerek fal bakan kişilerin falındaki giriş-gelişme-sonuç daha tutarsız oluyor. Hatta cümleler arasındaki kopuklukları bile seçilebiliyor. Kendi görüsüyle bakanların falını ise sanki kendi öykümü okur gibi okuyorum. Akışta hiçbir bozukluk olmuyor..Sizin falınızda bahsettiğime benzer bir kopukluk var mı?

Ben de dün baktirdim internetten muhtemelen adına bakmış fotoğraflarını gördükçe soğuyacaksın demis ben 2 aydır nisanlandigindan beri bakmiyorum evlilikle sonuçlanacak iyi bir meslegin var demis fal bu kadar

Medyumname den memnun kalmayanlar daha once tellwe de baktirmadiklari icin mi bilemedi onlarl ilgili b seyi acaba?

B BASAKZ nin telwede çok baktırdığını biliyorum ama Medyumnameden hiç memnun kalmadı o. Nokta atışsız genel bir fal geldi ona da. Ben Chitra ile Naktayı hiç denemedim. Geçen yıl ecem23 e atmıştım süper olumsuz bi faldı, soru bile sormamıştım o yüzden. Bir de yeşilçingeneye 2 ay önce atmıştım, o da nokta atışsız bomboş bi faldı, ona da soru sormadım. Ama Geysuya 4-5 defa baktırdım. Bilmem ki Geysu da girer mi bu toplara?
Medyumname, mail ile baktırdığımız biri olabilir mi, sistemden mail adresimizi görebilir mi diyecem de. Ben mail ile geçen yıl selena ve sezgiye baktırdım sadece. Medyumnameden 1 gün sonra da Derin' e baktırdım. Başka yok. Sorular şüpheler beklentiler...

Ben de dün baktirdim internetten muhtemelen adına bakmış fotoğraflarını gördükçe soğuyacaksın demis ben 2 aydır nisanlandigindan beri bakmiyorum evlilikle sonuçlanacak iyi bir meslegin var demis fal bu kadar
Siz ad soyad mı verdiniz? Ben şimdi baktım da isim falan sormamış bana. Ben de gerçek ismimle üye değilim, rumuz kullanıyorum.

Ben de Medyumname'ye baktırıp boş olmadığını düşünenlerdenim. Hatta kötü baktığı kişilere de ardı ardına fal bakmış olmasından kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Birden yükleme oldu çünkü kendisine. Bence şans verip kuşkuya kapılmadan okuyun falınızı. Soru üzerinden gitmesinden kuşkulanmışsınız. Ben birkaç iyi olduğu düşünülen falcıya hep aynı soruları kopyalayarak attım.. Anda bile hepsinden farklı cümlelerle tarif yaptı. Benim falım withoutyou ve leylavazgecti74'ün falı kadar nokta atışı içermiyor belki ama anı anlatışı bile benim ve karşı tarafın cümlelerine yakın..
Benim dikkatimi çeken nokta, kopyala yapıştır yapan ya da başkalarının cümlelerinden esinlenerek fal bakan kişilerin falındaki giriş-gelişme-sonuç daha tutarsız oluyor. Hatta cümleler arasındaki kopuklukları bile seçilebiliyor. Kendi görüsüyle bakanların falını ise sanki kendi öykümü okur gibi okuyorum. Akışta hiçbir bozukluk olmuyor..Sizin falınızda bahsettiğime benzer bir kopukluk var mı?
Zaten su falinda isim soyisim meslek yazılıyor karşı tarafın da kendinin de benim söylediklerini bana geri söylemiş ekstra hicbir şey yok kardeşim de bir ara tellwede bakıyordu bıraktı 7 tl ye filan başındaydı hiç aklıma gelmedi sormak eski dalları görüyor mu diye bir sorayim kendisine

Zaten su falinda isim soyisim meslek yazılıyor karşı tarafın da kendinin de benim söylediklerini bana geri söylemiş ekstra hicbir şey yok kardeşim de bir ara tellwede bakıyordu bıraktı 7 tl ye filan başındaydı hiç aklıma gelmedi sormak eski dalları görüyor mu diye bir sorayim kendisine
Ben tarot atmıştım. Su falı ile evlilik falı yeni galiba. Bi sor bakalım. Ak koyun kara koyun çıksın ortaya. Kardeşin cidden anlıyosa bu işlerden bize de baksa keşke

Bende tarot attım medyum nameye. Evet nokta atışı boldu hatta mesleğimi direk bildi ama hiçbir falcıya sormadığım anlatmadığım şeyleride bildi.Özel olduğu için anlatamıyorum.O yüzden hakkında kararsızım arkadaşlar direk araştırdı da demiyorum araştırmadı da.Zaman gösterecek verdiği vadelerle anlayacağız. Ama bir dahaki ay farklı hesaptan atmayı düşünüyorum.O zaman belki daha net anlarım ordan burdan mı bakıyor diye.

Günaydın herkese :)
Ben daha önce boş bi hesaptan katina atmıştım. Sonra dün kendi hesabımdan tarot attım. Ve falımı yeniden okudum gerçekten diğer falcılara sorduğum sorulardakinden başka detay yok yani bunu kimseye yazmamıştım bilemez dediğim hiç bir nokta yok isteyene özelden atabilirim. Nasıl oluyor inanın ben de bilmiyorum ama bu kadar iyiyse boş hesaptan attığım falda da aynı şeyleri görmesini beklerdim ben. Ama tabii ki kimseyi atmayın ya da atın diye zorlamıyırum sadece kendi görüşümü sizlerle paylaşmak istedim. Ben bir daha fal atmayacağım kendisine ama diğer herkes kendi kararını vermekte özgürdür. Hepinizi öpüyorum :)

Arkadaşlar merhaba bu konu için hesap açtım. İlk önce telwenin falcılarının bizim fallarımıza bakıyor olup olmadığını anlamak için fal kayıt yaptım. Açıkçası göremiyorsunuz. Her yeri taradım ama o kullanıcının falları gözükmüyor. Soruları bilmem ama fallar gözükmüyor. Sadece ''önceki bakılan fallar'' var ama bu o kişinin falları değil sizin o kişiye baktığınız fal sayısını gösteriyor. Benim düşüncem bu. Ayrıca yeni bir falcı siteye gelmiş. ismi falcıroj acaba buda yan hesap mı bilemedim. :////

Kızlar bir de yazmaya korkuyorum yanlış anlaşılacak diye ama en azından kendim için olan durumu açıklayayım. Benim attığım falda isim soyisim yoktu olsa da soyisim yazmazdım. Mail adresiyle bulabileceği hiçbir şey yoktu, bir de diğer falcılara attığım sorulardan hiçbir şey yoktu ben de hatta onların tam tersini, doğrusunu yazmıştı bana. Yani benim falımda hile yapmış diyebileceğim en ufak bir durum yoktu ki olsa söylerim biliyorsunuz.
Diğer bir konu da ben gerçekten soruları gördüklerini düşünmüyorum. Şöyle düşünün bu sitede 10 TL ye fal bakan da var 30 TL ye de. O zaman bütün falcıların muhteşem falları göndermesi lazım böyle bir durumda da kimse 30 TL'lik falcıyı tercih etmez mesela bu sefer de kayıp olur onlar için. Yani kendi çıkarları için böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum ben

Arkadaşlar merhaba bu konu için hesap açtım. İlk önce telwenin falcılarının bizim fallarımıza bakıyor olup olmadığını anlamak için fal kayıt yaptım. Açıkçası göremiyorsunuz. Her yeri taradım ama o kullanıcının falları gözükmüyor. Soruları bilmem ama fallar gözükmüyor. Sadece ''önceki bakılan fallar'' var ama bu o kişinin falları değil sizin o kişiye baktığınız fal sayısını gösteriyor. Benim düşüncem bu. Ayrıca yeni bir falcı siteye gelmiş. ismi falcıroj acaba buda yan hesap mı bilemedim. :////

Gözükmüyor yani di mi?

Gözükmüyor yani di mi?
Ya açıkçası kendi hesabımdan fake falcı hesabıma fal gönderdim. ''Önceki bakılan fallar'' vardı. Ona tıkladım. şöyle yazdı '' ''Daha önce bu kişiye hiç fal bakmamışsınız (0)'' yazıyordu. Zaten 7 liraya mı 5 liraya mı tarot attım. 2 tl si onların cebine giriyor ama bu fiyatla tabi. İsterseniz benim bu fake açtığım falcıya mesaj atın tarot atın mesela. tekrar bakıcam. kendi hesabımdan baktım. tabi isteyene özelden hesabı veririm. sallamasyon bir fal atabilir. yine bakarım.

X