tellwe.com'da bakılan fallar!

arkadaslar baktırdığım ve tutmayan herkesi yazıyorum kahinismet: detaysız boş faldı gelecek adına bişey yok Sennerdesin : uzak tarih verdi 1 sene sonraya iç açıcı değil begenmedim asmara: tamamen atmasyon hiç bir doğruluk payı yok. gelecegin şifresi : hisleri yüksek olan şeyler var ama beklediğim olay çıkmadı. kehanetperisi: berbattı tek kelime falaniyet hakaniyet: kötü alakasız medyum caner: dediği hiç birşey çıkmadı nakta: değişik fal dedikleri için zaman var. ama olumsuzdu portakal3: hiç biri çıkmadı pembe tabloydu. hissiyat: verdiği tarihlerde hiç bir şey olmadı yani tutmadı dedikleri şennurabla: en güvendiğim falcıydı dedikleri çıkmadı verdiği tarihlerde hiç bir şey olmadı kısacası bütün fallar berbattı hiç biri gelecegi bilmiyor parama yazık ettim aşk acısı çekiyorum diye bu kadar para döktüm sonuç hiç birinin dediği şeyler olmadı o yüzden bıraktım fal işini :))

Son düzenleme:
Kizlar bu da chitra nin fali merak edenler için bu kötü diyemem ama şu an patladı gibi duruyor oysa umutlanmistim

Eklentiler

• Screenshot_2017-06-01-00-17-45.png
    202,2 KB · Görüntüleme: 134
  • Screenshot_2017-06-01-00-17-32.png
    211,7 KB · Görüntüleme: 158
  • Screenshot_2017-06-01-00-17-15.png
    182,1 KB · Görüntüleme: 91
Tıpkı benim gibi aynı hisleri tasiyoruz

alıyoruz durmadan önerdiğin biri var mı?
Onerdigim yok dedigim gibi ama basirly can i denedigimi soylemeyi unuttum. 2 gun oldu sanirim. Yorumlarindan soylesiklerini anlayamam diye korkmustum. Ama anlasilir geldi konusmasi sadece tonlama ve nefes alma olayini konusurken herkesten farkli yapiyor :) vademi tahmin et? Eylul ekim tabi ki :) bildigi seyler cok ama arada tutmayan da var anla ilgili. Yine de begendim. Yahu birinden biri tutsun da su eylul ekim ciksin. Baktirmicam daha da en az 1.5 ay. Bak soz! Temmuz ortaai belki...

Bende yeni faldan ciktim...
Bugune kadar baktirdiklarimdan (en azindan hatirladiklarimdan) baslayayim..

Falaniyethakkaniyet : Kesinlikle cikmadi soyledikleri. Erkek pembecisi.
Medyumhiper : Gene sene baktirmistim, an icin guzel seyler soylemisti. Bu sene olacagi dedigi seylerin hicbiri olmadi
Medyumfeyza : Tesadufen baktirmisim gecen sene, soyledikleri pek hosuma gitmediginden olsa ki, falini unutmusum. Tekrar siteye girince fark ettim ki, aslinda dedikleri tek tek tutmus. Olmayacak demiste olmamis degil, soyle olacak boyle yapacak boyle olacak, sende uzuleceksin demis... Bayagida dedigi gibi olmus. Yurtdisi demis birde, harbiden oldu... Tekrar denenebilir.
Falstar : Yine yillar once yildizname baktirmisim, soyledikleri ile bugunun alakasi yok
Sahsenem : Cok kisa bakmis, ama cok ta kotu sayilmaz, genelleme yapmis, tutmus
Kehanettin : Kisa vadede iyi. Iyi bir yon gösterici aslinda. O donemde "soyle yaparsan olur" dedi, dediği gibi davrandım, oldu.
MedyumTaylan : Tam bir somagizli kendisi. Gul gibi giden iliskim bitti. Cok iyi bir iliskim var ne zaman evlilik dedim, ayrilacaksiniz dedi, terk edildim..
Binnaz : Paraniza degmez bile... Copy Paste'te usta, C ile V tuslarinin arasinda ki gecis suresinin rekortmeni

Bunlar yillar once baktirmis oldugum fallar. Hepsine ayri ayri konular icin danismistim zamaninda...

Onun disinda,

Ilkay Gur'e baktirmistim belki 5 yil once...Hala soyledikleri aklimda, zamaninda efsaneydi, simdi nerde oyle mi bilmiyorum.

Cococherry : Daha 3 ay olmus baktirali, cok kesin hatlar yok falinda. Iki seneye unutursun demis.. Bakalim daha 21 ay var :))

Rhea'ya bugun baktirdim, cok sey okudum burada hakkinda, denedim. Fali okurken gözüm kör oluyordu, 20 satir, buyuk karakterle yazi..
Bana egitim ile ilgili bir dersten muaf olma durumum olacagini soyledi.
Aslinda gercegi su ki doktora yapiyorum ve bir sene kisaltilabilme durumu var. Juriden haber bekliyorum, haber yarin gelecek.
Bir aydir bu haberi bekliyor iken, boyle bir seye nokta atisi yapmasi sok etti, sadece ogrenciyim demistim. Bakalim yarin sonuc belli olacak.

Can'a baktirdim (Basirly) - Gidenler bilir, kadinlar kahvesinin falcilari tadinda tatli bir arkadasimiz. Onlara benziyor falida. Iki sey sordum, tarih verdi, biri oldu, oteki de haziran da... Tahminleri iyidi, cok detay vermek istemedim soruda, ama istedigim seyin sorununu genel hatti ile bilmis..

Simdi yine bir canli faldan ciktim, Zannale diye... Sevdim.. Hakkinda yorum bulamadim ama genel olarak soyledikleri tatmin ediciydi... Hakkimda bir kac sey soyledi, sasirtti. Ucreti de gayet cuziydi, deneyeme deger.
Deneyecekler gece baktirsin ama, gunduzleri yogun oluyormus dedigine gore.

Fali cok seviyorum, yillardir da baktiriyorum...
Normal olarak ta cok falci denedim... Istanbulda nerde bir falci icin iyi yorum okusam, ertesi sabah kapasinda bekler olurdum... Herkes eve arabaya yatirir, ben evim arabam olacak mi diye falciya yatirdim.. :)
Bir tanesinde sabit kaldim, 7 yildir gidiyorum, hayatimin butun onemli kader denilecek noktalarini soyledi...
ama anda cok kotu, onu da boyle tatmin ediyorum... :)))

Varsa bana onerebileceginiz başka falcı denemek isterim.. :)

Ramazan ramazan fal baktırıyorum, benim gibi olanlar varsa, Allah hepimizi affetsin...

Uzun yazmissin emek vermissin. Dikkatle okudum. Fal orucumu bozunca tavsiyelerinden yararlanacagim!

Insallah guzel haberini alir ve buradan bizimle paylasirsin.

Iyi sabahlar!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…