tellwe.com'da bakılan fallar!

Bence hepimiz aynı düşüncedeyiz zaten. Ama biz bu forumda hep "kızlar x falcıya attım çok detay bildi, gelecek tutarlıydı" ya da "kızlar x falcıya attım çok kötüydü anı bile tutturamadı" gibi özet cümlelerle falcıları kendimize göre yorumluyoruz. Arada bir de genel bir yorum yazıyoruz baktırdıklarımıza göre. Siz de uzun zamandır baktırdığınız için arkadaşlar sizin tecrübelerinizi de öğrenmek istemiştir bir an önce

Ben de resmin butununu gormek pesindeyim. Diger baktirdiklarinizi sorarak. Gerci yilda 2 3 defa dediginize gore ben son 2 ayda sizden daha fazla baktirmisim demek. Hayatimda daha once fal merakim olmamisti. Simdi de fallardaki vadeleri bekleyerek zaman geciriyorum.

Erkek olma ihtimaliniz var mı? Kurduğunuz bazı cümleler ve bazı ifadeler bende bu hissi uyandırdı. Tabi yanılıyor da olabilirim, kusura bakmayın

Erkek olma ihtimaliniz var mı? Kurduğunuz bazı cümleler ve bazı ifadeler bende bu hissi uyandırdı. Tabi yanılıyor da olabilirim, kusura bakmayın
Acikcasi ne yalan soyleyeyim ben de 2. Veya 3. Mesajdan sonra boyle dusunmeye basladim ?

Değişik bir çıkarım..İlk defa maruz kaldım.. 28 yıldır kadınım.. =) Hngi cümleler sizde bu düşünceleri uyandırdı merak ettim ama.. =)

Değişik bir çıkarım..İlk defa maruz kaldım.. 28 yıldır kadınım.. =) Hngi cümleler sizde bu düşünceleri uyandırdı merak ettim ama.. =)
Yazim tarziniz bende 2. Veya 3. Mesajinizdan sonra boyle bir intiba uyandirdi. Herhalde yapilarimiz arasindaki farkliliktan dolayi olsa gerek o yuzden afedersiniz.

Y yelkin sabahtan beri lafi bu kadar uzatmaniza hala anlam veremiyorum. Neyin yeri ve zamani var pardon? Madem kimsenin magdur olmasini istemiyorsunuz o zaman bir an once yazin degerlendirin falcilari.
Kopyala yapistir olayina vurgu yapip duruyorsunuz bunun yaninda dedigi cikti ya da cikmadi demek neden bu kadar zor?
Sadece cikip cikmamasi mesele degil diyorsunuz, e mesele ne? Biz falı zaten anı bize anlatsin diye atmiyoruz anda bir cok falci iyi biz gelecekte tutarli olan falcilari ogrenerek ona gore fal atmak istiyoruz.
Kopyala yapistir olayi ne kadar onemliyse (ki bunu yapanin zaten gelecek vadesi de tutmaz) hangi falcinin dediklerinin cikip cikmadigi da onemli.
2012den beri baktiriyorum diyorsunuz sadece firuze uzerinden konusuyorsunuz, diger falcilari da degerlendirin de biz de fikir sahibi olalim.
Tabi inatla çıkıp çıkmadığını söylemekten de ne zaman vazgeciceksiniz sabirla bekliyorum ve bunu yazmaniz neden bu kadar zor onu da asla anlamadim degisiksiniz.
Uzun uzun ozenli kelimeler kurup laf kalabalikligi yerine net olarak sunun vadesi tuttu sunun tutmadi demek sizi daha az yorar emin olun. Insanlarin kafasini bos yere bulandirmazsiniz.

Yalnız şu ortamı şu kadar saatte ürettiği düşünceleri görünce dedikodu ve rivayetlerin nasıl hızla yayıldığını anlamış oldum.. Takip ettiğim zamanlardan her yeni gelene "falcıdır kesin" ön yargısıyla yaklaşılmasına tanık olduğum için o imaya şaşırmadım ama bu çok değişik oldu.. İlk miyim bu anlamda?

Anlamamanıza devam edebilirsiniz..Bu saatten sonra anlayacağınızı sanmıyorum..(Yeterince kısa ve öz olmuştur umarım!)

Olabilir bilemedim..=) Yazışma ortamı her türlü düşünceye açık kapı bırakıyor..
Evet oyle tabi. Kendimi paranoyaklikla sucladim dun gece ama burada bir suru insan arasinda birtek sizinle ilgili boyle dusundum aslinda. Ama en azindan simdi paranoya degil de intiba oyle cikiyor demek ki yazim tarzinizdan diye dusunuyorum. nilmil de yazinca. Ya da simdilik 2 paranoyak olduk:) baska da vardir belki. Yanilmisim demek. Kusura bakmayin. Icimde kalirdi eger soylemeseydim dusuncemi. Cok ketum olamiyorum malum

Alınganlık yapabileceğim bir durum değil..Sorun yok.. =)

Ben yeni uye etiketini tasiyali cok yakin zamandi. Insanlar benimle ilgili reklam yapildigini da dusunduler belki. Oyle olmadigini anltabilirim anlatamam o ayri ama sonucta herkes yazdiklariyla karsi tarafa ulasiyor. Bak mesela simdi siz dedimodu ve rivayetlerin nasil yayildigini ogrenmis oldum cumlenizle bana yine bir erkek cumlesi kurmussunuz gibi geldi... Kizkiza toplaninca dedikodu cekistirme haber alisverisi (adi ne olursa olsun iyi niyetli veya degil) tarzi diyaloglar sizi niye sasirtsin ki... Biz birbirimizi biliriz diye dusunuyorum.

Her kadın dedikodu yapar ya da kadınların dedikodu yapması normaldir anlayışına sahip olmadığımdandır.. Ciddiye alıp almamanız sizin seçiminiz..Ben de fikrini paylaşmak ve bu konuda görüş almak isteyen birine neden bu kadar saldırgan tutumda bulunduğunuzu anlayamıyorum.. Nötr olmak diye de bir şey var..İlla taraf belirlemek zorunda değilsiniz..Ayrıca tutumunuz buradan bakılınca mahalle delikanlılarının mahalleye yeni gelen birine sergilediği tutumdan farksız..Önce özeleştiri yapın..Daha faydalı olduğunu görürsünüz..

Tutarli ya da durust yazdiginiza ikna olamadim. Ayrica yukaridaki mesajiniz uzerine de asil saldirganligin sizde oldugunu dusunuyorum. Ben dusuncemi saklamadan (uslubumu yanlis bulduysaniz bilemem) yazmak istemistim. Ozelestiri konusunda calisirim elbette tavsiyenize tesekkurler.

Saatlerdir olumsuz anlam çıkarmadan olabildiğince açıklamaya çalışıyorum..Dürüst ve samimi bulmadıysanız benim gönderdiğim kodla zihninizdeki kodun uyuşmamasındandır..Bunun nedeni de baştan ön yargıyı seçmeniz..Ön yargıyılı olmak seçiminiz olabilir tabii ama ben önyargı ile oluşturduğunuz ithamlarınızı kabul etmek zorunda değilim.. Sergilediğiniz tavrı da kimseye göstermem..Tanımadığım biri ile ilgili fikrim yoksa zikrim de olmaz..

Merhabalar çok uzun zamandır girememiştim foruma yeni okuyabildim yazılanları, açıkçası Y yelkin in yazdıkları benimde kafamı karıştırdı. Burada kendisi gibi ben de yeniyim, uzaktan takip ederken yaşadıklarımı paylaşmak istediğim ve daha fazla dayanamadığım için üyelik açtım. Leyla_74 söylediklerinize katılıyorum, firuze hakkında Y yelkin uyardığın için teşekkür ederim ama diğer konularda bilgi vermek adına neden bu kadar beklenilmesi gerektiğini söylediğinizi maalesef anlayamıyorum, konunun kaynayacağını düşünmüyorum. Sonuç olarak firuze ye baktıranlar elbette forumda arama yapacak ve yazdıklarınızı görecek kendi fikirlerini paylaşacaklar, hiç bir konunun üstünün burada kapandığını açıkçası görmedim. Bu kadar uzun süre fal baktıran biri olarak vereceğiniz bilgilerle pek çok kişinin daha fazla para kaybetmesine daha çok katkı yapabilirsiniz, böyle bir seçenek varken bekleme seçeniğini niye seçtiğinizi anlayamıyorum. Saldırganlık amacıyla yaptığım ve ya diğer üyelerin bir şey yaptığını da düşünmüyorum, takdir edersiniz ki yaptığınız iddialı giriş ile herkes bir şeyleri merak etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…