tellwe.com'da bakılan fallar!

Firuzzenin falı 3-4 saat önce bakıldı..Yazılı.. Bakıldıktan sonra beğenince acaba yorumlar nasıldı diye..Merza_17 adlı arkadaşın yorumunu okuyunca da hüsrana uğradım..
Firuzze sesli bakiyor benim bildigim. Ozellikle yazili istenirse yazili bakiyorum ama sevmiyirum yazli olmasini demisti bana attigi falin basinda kendini anlatan bolumde. Siz ozellkkle yazili mi istediniz? Ilk caliniz miydi firuzze ye 2012 den beri?

Üyelik almamın nedenini açıkladım.. Çıkıp çıkmayan fallar kadar önerilen falcılar da önemli değil mi? Birçok kişi birbirinin önerisine göre bu kişilere fal gönderiyor. Ben de gündemde bulunan falcılardan birine dair sıkıntılı bulduğum durumu paylaşmak istedim.. Çünkü verilen paralar az değil.. Belki birileri bu şekilde parasını boşa harcamayacak.. Bu çok mu önemsiz bir şey?

3-4 saat önce bakılmış bir falın çıkıp çıkmadığını nasıl söyleyebilirim?
Anda tutuyor mu mesela? Haber bulteni havasinda "az sonra" seklinde heyecan uyandirmaya mi calisiyorsunuz anlamadim :) sonucta burasi kadinlar forumu. E birbirimizi biliriz sabir ve beklemek konusunda cok iddiali degilizdir:)

Firuzze sesli bakiyor benim bildigim. Ozellikle yazili istenirse yazili bakiyorum ama sevmiyirum yazli olmasini demisti bana attigi falin basinda kendini anlatan bolumde. Siz ozellkkle yazili mi istediniz? Ilk caliniz miydi firuzze ye 2012 den beri?
Yok ben sadece su falı attım.. İstenen bilgileri girdim.. Onun dışında sesli ya da yazılı fal tercihi sorulmadı. Ben de genelde yazılı bakıldığı için yazılı gelmesini yadırgamadım..

Yok ben sadece su falı attım.. İstenen bilgileri girdim.. Onun dışında sesli ya da yazılı fal tercihi sorulmadı. Ben de genelde yazılı bakıldığı için yazılı gelmesini yadırgamadım..
Begendiniz mi peki fali geldiginde? Yildiz verdiniz mi yani?

Begendiniz mi peki fali geldiginde? Yildiz verdiniz mi yani?
Evet çok beğenmiştim.. İnş. dediği gibi olur dedim.. Sonrasında da çıkıyor mu acaba diye buraya baktım.. Aynı ifadelerin olduğu başka bir fal görünce de nasıl diyim kandırılmış gibi hissettim.. Şöyle düşünün hani telefonlarda fal programları var ya onlarda da bazı fallarda aynı cümleler tekrar tekrar gelir.. Şimdi bu yapılanın o fallardan ne farkı var? Farklı farklı kişiler farklı farklı durumlar nasıl aynı ifade edilebilir? Kişi tarifi ile cümleler de aynı olunca arkadaşın yorumunun altına yazdığım gibi aynı kişi ikimize de geliyor olamaz sanırım dedim.. =)

Sevgili yelkin, yeni üye olduğun için belki forumlara alışık değilsindir. Biz burada genelde lafı uzatmadan direkt olarak şöyle yapıyoruz -birkaç cümle ile- : "xxx falcı idare eder anı iyi bildi ama gelecek tutmadı" , "xxx falcı çok iyi bildi gelecek vadesi 2 aydı o da tuttu." ... gibi sen uzun uzun yazıyorsun ve biz topyekün senden net bir şey söylemeni bekliyoruz yani kısaca "x tuttu, x tutmadı" dersen çok iyi olur

Burda eski konularda okumustum biri yazmisti firuzee kopyala yapistir yapmis diye
sesli falda da kopyala yapıştır olabilir, benim bildiğim ses kaydı yükleyebiliyorlar. yani bir falcı herkese aynı ses kaydını da atabilir. firuze için söylemiyorum, yani bu olabilir diye belirteyim dedim soranlar için

Önerin için teşekkür ederim fakat kaç kez açıklamış olmama rağmen tekrar aynı şeyler üzerinden gidilmesini şaşkınlıkla izliyorum..Son kez belirteyim..Ben "ÇIKAN FALLAR, ÇIKMAYAN FALLAR" nedir, bunu belirtmek için açmadım hesabı.. Bir olay yaşadım ve algıladığımın doğruluğunu paylaşmak adına hesabı açtım..Eğer doğruysa da başkalarının yaşamasının önüne geçilir, benim de böyle bir katkım olur diye..Bilmem bu defa anlatabildim mi?

Uzun gelen yazılar ne kadar kısaltılabilirdi bilmiyorum..Ben doğrudan ithamda bulunmadığımı göstermek adına dayanaklarımı sundum..Tarafsız olabilmenin bu şekilde sağlanacağını düşünüyorum en azından..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…