tellwe.com'da bakılan fallar!

Merhaba arkadaşlar.. 2012'den bu yana Tellwe'de ara ara fal baktırdığım oluyor. Fal baktıracağım zamanlarda yeni falcılara dair önerilerin olup olmadığını veya eski falcılarla ilgili çıkan falların olup olmadığını kontrol etmek amacıyla burayı dışarıdan takip edenlerdendim. Bahsi geçen iki falcıya dair dikkatimi çeken mevzular olduğu için sizlerle paylaşmak adına hesap açtım.. Dikkatimi çekenleri paylaşacağım.. Tecrübelerinizle yargıya varmak size kalmış..

Merhaba arkadaşlar.. 2012'den bu yana Tellwe'de ara ara fal baktırdığım oluyor. Fal baktıracağım zamanlarda yeni falcılara dair önerilerin olup olmadığını veya eski falcılarla ilgili çıkan falların olup olmadığını kontrol etmek amacıyla burayı dışarıdan takip edenlerdendim. Bahsi geçen iki falcıya dair dikkatimi çeken mevzular olduğu için sizlerle paylaşmak adına hesap açtım.. Dikkatimi çekenleri paylaşacağım.. Tecrübelerinizle yargıya varmak size kalmış..
5 yillik arsivle mi geliyorsun yani... Hadi bakalim hosgeldin o zaman :) bekliyorum. Vadeler tuttu mu tutmadi mi cikti mi cikmadi mi asil bunlar onemli yorumlarinda lutfen belirt :) anda kimler iyi herkesin hemen hemen bir fikri var zaten asil olay gelecek!!!

Nazar var bi çok badireler atlatmışsın dedi 2 aydır derin düşünceler yalnız hissediyorsun bi konuda doluya koyuyorsun olmuyor boşa koyuyorsun olmuyor anne suretinde birisi belinde ve ayakların ağrı var üstenize çok düşen dua eden birisi dedi manevi desteğini görceksiniz dedi temiz dileğin var bu olucak istediğini elde edecek birisin dedi çok ikilemde kalan birisin dedi çalışkan zeki birisin aşk ve duygularına ağırlık veren birisin mantıkçı değilsin dedi tutku duygu insanısın daha önce yanlış olduğunu bile bile aşılmadık şeyler yaşamışsın her fırsatta başarısız olmuşsun hayatla bakan birisikiyken bu aralar karar veremiyorsun migdenle sorun yaşayabilirsin acı baharat yeme suda çınar var başın önde geziyorsun dik geziyorsun bu aralar bişeylerden kaçıyor korkuyor gibisin 2 yolun var iman gücü zayıf birisi var uzak dur çvrende araba alan birisi var araba çıktı çvrenden birisi kocaman akrep var büyük dişli bi insan siyah saçlı birisi senin tüm işlerine engel olan brisi denizkızı var iki yüzlü bi insan demek car car konuşan çıkarcı birisi çvren kalabalık ama boş cvre sende farkındasın cesur bi insansın aslan gibisin baş ağrıların ve uyku düzüenin bozuk zararlı alışkanlığın var alkol sigara gibi değilse uyku düzeni olabilir yemek yemeği seviyorsun (ama ben sevmiyorum yemek yemeği) ilişki yorumu olarakta bu kişiyle karışık durumunuz ve aranızda netleşmeyen bişey var tamolarak belli olmayan şeyler var kesinleşmiş şeylerin hiç olmamış sanki sen sana karşı derin duygular beslediğini sanki bazı engeller yüzünden gelemediğini hissetmişsin onun peşinden gidicek cesaretin varmış ama sana adım atamadığı için sende gururlu insan olduğu için bazı seyler yarım kalmış başlayamamış ve yarım kalmış şıpsevdi birisi değilsin çılgın bi ruha sahipsin aranızda belirsizlık yıpratmış davranışları çelişkili sana sevgisi var ama sen bu dengesizlikten sıkılmışsın sabredememişsin araba kullanmayı çok seviyor hatta gri beyaz arabası var iş hastası birisi araba kullanmak hobi geçmişte çok badireler atlatmıştın bu kişi temiz yüreğinin farkında giderek yaklaşıcak ben sizi birlikte bi yola çıkarken görüyorum hep bi acabaların var bu insan sana net bi şekilde gelicek şuan boşlukta kalmış bi konuyla ilgili ne istediğini bilmiyor karakteri ne istediğini biliyor ruhen kendini dinlemesi gerek ondan snr sana gelicek haziran ayından snrki süreç olumlu yansiyor senin hislerin karşılıksız değil aşk hayatında mutluluk huzur istiyorsun ve erkek çocuğun olmasını istiyorsun bu bey uzun boylu hafif göbekli alnı açık göz yapısı dikkat çekici omuzları geniş karakter olarak benziyorsunuz ama zıtsınız sana boş değil şuan gelgit içinde ikinizde özgürlüğünüze düşkünsünüz ama sen kıskançsın 2 ay snr en fazla bu insanın hayatına tamamen gircek ve o sana bağlanacak uzun sağlıklı ilişki olcak 2 sorunu işle ve ailesel sounları var babasıyla çok zıt annesi daha önceden ağır hastalık atlatmış sen buna baskıcı değilde ilgilini belli et sosyal ol daha çok 2 ya tesadüf 1 görüşmen yüzyüze olcak evlilik şuan yok fal 1.5 seneyi gösterir devam edersen bu kişiyle bununla olucak kafan başkasındayken başkasına yönelmeyen yapın var bu kişi zeki birisi bu kişiye güven vermelisin güven sorunu olabilir ciddi durum olucak ama suan gözükmüyor sylediği fal aynen bu falı bu şekilde olan var mı

Yeni olduğum için alıntılamada sorun yaşarsam kusura bakmayın..Firuzze'nin baktığı falda sizinle çok benzer cümleler kullandığını fark ettim..Gözümden kaçanlar olabileceği gibi dikkatimi çeken benzer cümleler hatta birebir aynı cümleler şunlar:

"hayata umutla bakan bır ınsanken bu aralar senın için ne iyi ne kötu karar veremez halde buluyorsun kendını"
" mıgdenle alakalı bır sorun yasayabılırsın acı baharatlı seyler yememenı tavsıye ederım gecelerı uyku duzenın bozuk bas agrıların oluyor "
"....ıle alakalı bakacak olursam bu adam ıle kesınlesmıs bırseylerınız hıc olmamıs ama sız sankı hep onun sıze derın hısler besledıgını ama sıze bazı engeller sebebıyle gelemedıgını hıseetmıssınız onun pesınden gıdecek cesaretınız varmıs ama sıze adım atamadıgı ıcın sızde gururlu bır ınsan oldugunuz ıcın bazı seyler yarım kalmıs ya da baslayamamış gıbı gozukuyor"
"şıpsevdı bırısı degılsınız bırısıne kolay gönül vermıyorsunuz "
"gecmisinde aldigin cok yara var cok badireler "
"yaklasicak ben sizi birlikte bi yola cikarken goruyorum Son zamanlarda aklın oldukça karmaşık duygu ve düşüncelerle dolup taşıyor aklına takılan bir çok soru işareti var acabalardasın şu an ama sen gönlünü ferah tut canım bu bey şu an duygusal olarak yol ayrımında ve hangi yönde yol alacak buna karar veremiyor boşlukta kalmış bu bey ne istediğini bilen akıllı bir erkek bu beyin ruhen kendini bir süre dinleyip mantıklı kararlar alması gerekiyor"
"hazıran ayından sonrakı surec ıkınız adına olumlu gozukuyor sen karamsar olma senın hıslerın karsılıksız degıl cunku"
"uzun boylu omuz yapısı geniş hafıf bır göbek var sankı ya da göbek yapmaya egılımlı bır vucudu var alnı acık göz yapısı dıkkat cekıcı bırısı" (Umarım aynı kişi için baktırmamışızdır. Aynı kişiyse de ikimize de aynı anda gelecek olamaz değil mi? =) )
"2 ay ıcersınde sana saglıklı bır donus yapacagını goruyorum "
"sızın gozunuz baskasını severken kımseyı gormuyor"

Şimdi iki ayrı falda birbiri ile aynı cümlelerin bu kadar çok olması sizce normal mi? Durumu ben mi abartıyorum?

Dikkatimi çeken bir diğer falcı yorumlarınızda Azeri olduğunu söylediğiniz AKREPGÖZ. Bunu yazımından mı konuşmasından mı anladınız ya da öyle mi söyledi bilmiyorum ama ben kendisine 8 Mart 2014'te baktırmışım. Gayet Türkiye Türkçesi ile falımı yazılı yorumlamış.. Kopyalayıp ekliyorum.

".... hoş geldin.. Bu beyin biraz dışarısı ile bağlantısı fazla biri olduğunu görüyorum .Bir an duygusal bir an karamsar olabiliyor bu bey.İçinde onun cevaplamasını istediğin bazı soruların cevapsız kalmış.Onun net olmayan ve karışık ruh hali senin ilerinizi görmeni engellemiş.. Çok fazla gel-gitli yapısı ile sıklıkla kendide bir noktada sabit kalamıyor .Onun senin hakkında ki düşünceleri ,enerjinizin düştüğü tekrar geri dönüşün de eskisi gibi olmayacağınızı düşünerek geri adım kaldığını gösteriyor ters gelen kartların.. çok net olarak ayrılıktan sonra geri dönüş yapmayacağı üzerinde çıkıyor.. Öylece kararsızlık ve belirsizlik yaşıyorsunuz.Bir diğer sorunu da bu ilişkinin önünü açmamasının nedeni yeni bir başlangıç yapacak olması..Onun aklında başka bir var şu an.. Biraz fazla gerçekçi konuştum,fakat kartlar bunu söylüyor.Onun buradaki proflini prens olarak çizmiş . Kendinde ki öz güveni bekarlıkta çok iyi sürdürüyor....ayrılığın arkasından yaşamına yön vermiş..Bu bey duygusal olarak güçlü bağ kurmakta zaten çok başarılı değil,ililşkileri her daim yarım kalacak,aklında olan bayanla da geçici duygusallık yaşayacak..Yüzeysel ilişkileri onun hatalı tavırlarından kaynaklı.. Ancak senin kısmetin açık yazın ilk ayını gösteren kartın aşk senin için temmuz ayı olmadan gelecek seni iki yıl sürecek ciddi bir ilişki ile mutlu olacaksın diyor..Bu kişi senin yaşamına ilk defa gelecek ancak daimi olmak için kalbinde aşkını olağanca gücü ,yüreğini ortaya koyarak aşkını ilan edecek..Bu yeni bey senin kalıcı ilişkin gelecek vaat eden ilişkin olacağı için geriye dönük aşkın olumsuz çıkıyor.. ....,güzel yüzünden yeniden gülücüklerin pozitif bakışının eksik olmaması dileğiyle.daha güzel haberlerinin yorumunu yapmak ve paylaşımda bulunmak dileğiyle.kartlardan da olsa güzel yüreğini tanımaktan memnun oldum.güzel gelişmelerinden haberdar olmak isterim. Sevgiler. AKREPGOZ.."

5 yillik arsivle mi geliyorsun yani... Hadi bakalim hosgeldin o zaman :) bekliyorum. Vadeler tuttu mu tutmadi mi cikti mi cikmadi mi asil bunlar onemli yorumlarinda lutfen belirt :) anda kimler iyi herkesin hemen hemen bir fikri var zaten asil olay gelecek!!![/Q

5 yılın dolu dolu olduğunu söyleyemem sanırım.. Yılda bir dönem sıkıldığımda attığım fallardan ibaret bir geçmişim var.. =) Çıkana henüz denk gelmedim.Fakat katılmamın asıl amacı olan konular üzerinde durulduktan sonra baktırdığım fallarla ilgili yorumları da eklerim.. =) Bu arada hoş bulduk.. Kalıcı olmasam da.. =)

Dikkatimi çeken bir diğer falcı yorumlarınızda Azeri olduğunu söylediğiniz AKREPGÖZ. Bunu yazımından mı konuşmasından mı anladınız ya da öyle mi söyledi bilmiyorum ama ben kendisine 8 Mart 2014'te baktırmışım. Gayet Türkiye Türkçesi ile falımı yazılı yorumlamış.. Kopyalayıp ekliyorum.

".... hoş geldin.. Bu beyin biraz dışarısı ile bağlantısı fazla biri olduğunu görüyorum .Bir an duygusal bir an karamsar olabiliyor bu bey.İçinde onun cevaplamasını istediğin bazı soruların cevapsız kalmış.Onun net olmayan ve karışık ruh hali senin ilerinizi görmeni engellemiş.. Çok fazla gel-gitli yapısı ile sıklıkla kendide bir noktada sabit kalamıyor .Onun senin hakkında ki düşünceleri ,enerjinizin düştüğü tekrar geri dönüşün de eskisi gibi olmayacağınızı düşünerek geri adım kaldığını gösteriyor ters gelen kartların.. çok net olarak ayrılıktan sonra geri dönüş yapmayacağı üzerinde çıkıyor.. Öylece kararsızlık ve belirsizlik yaşıyorsunuz.Bir diğer sorunu da bu ilişkinin önünü açmamasının nedeni yeni bir başlangıç yapacak olması..Onun aklında başka bir var şu an.. Biraz fazla gerçekçi konuştum,fakat kartlar bunu söylüyor.Onun buradaki proflini prens olarak çizmiş . Kendinde ki öz güveni bekarlıkta çok iyi sürdürüyor....ayrılığın arkasından yaşamına yön vermiş..Bu bey duygusal olarak güçlü bağ kurmakta zaten çok başarılı değil,ililşkileri her daim yarım kalacak,aklında olan bayanla da geçici duygusallık yaşayacak..Yüzeysel ilişkileri onun hatalı tavırlarından kaynaklı.. Ancak senin kısmetin açık yazın ilk ayını gösteren kartın aşk senin için temmuz ayı olmadan gelecek seni iki yıl sürecek ciddi bir ilişki ile mutlu olacaksın diyor..Bu kişi senin yaşamına ilk defa gelecek ancak daimi olmak için kalbinde aşkını olağanca gücü ,yüreğini ortaya koyarak aşkını ilan edecek..Bu yeni bey senin kalıcı ilişkin gelecek vaat eden ilişkin olacağı için geriye dönük aşkın olumsuz çıkıyor.. ....,güzel yüzünden yeniden gülücüklerin pozitif bakışının eksik olmaması dileğiyle.daha güzel haberlerinin yorumunu yapmak ve paylaşımda bulunmak dileğiyle.kartlardan da olsa güzel yüreğini tanımaktan memnun oldum.güzel gelişmelerinden haberdar olmak isterim. Sevgiler. AKREPGOZ.."
Yaziyla duzgun yazip konusmasi aksanli olabilir (duvarindaki dili nasildi hatirlamiyorum bana gelen fali sesliydi yer yer de aksanliydi) ya da belki de baskalarinin dedigi gibi siveyi numara yapiyordur bilemem. Ama onemli olan ne goruyor ne cikiyor. Bence fallari bu kadar detayli paylasacaksaniz lutfen sonuna cikip cikmadigini veya ne kdar tuttugunuda belirtin. Bence asil o sekilde faydasi olur. Ben sahsim adina falcilarin karakterlerie cok ilgilenmiyorum. Akrepgoz mesela azeridid yada azeri taklidi ypiyordur (niye yapsin bilmem ama) benim icin onemli olan duru gorusu var mi yok mu? Firuze icin de ayni sekilde. Ayni ses kaydini mi gonderdigini dusunuyorsunuz yoksa yazili bir yerden okudugunu mu? Kafami biraz karistirdiniz ben bilgi gelecek diye heves etmisken :KK43: ben falcilarla uzun vadeli bir iliski istemiyorum zaten yalanlari varsa gorelim elbet ama cikanlari da duyalim derim kendi adima.

Son düzenleme:
Yaziyla duzgun yazip konusmasi aksanli ol ilir ya da belki de baskalarinin sedigi gibi siveyi numara yapiyordur bilemem. Ama onemli olan ne goruyor ne cikiyor. Bence fallari bu kadar detayli paylasacaksaniz lutfen sonuna cikip cikmadigini veya ne kdar tuttugunuda belirtin. Bence asil o sekilde faydasi olur. Ben sahsim adina falcilarin karakterlerie cok ilgilenmiyorum. Akrepgoz mesela azeridid yada azeri taklidi ypiyordur (niye yapsin bilmem ama) benim icin onemli olan duru gorusu var mi yok mu? Firuze icin de ayni sekilde. Ayni ses kaydini mi gonderdigini dusunuyorsunuz yoksa yazili bir yerden okudugunu mu? Kafami biraz karistirdiniz ben bilgi gelecek diye heves etmisken :KK43:

Bana yolladığı fal yazılı..Arkadaşın paylaşımına dikkat ederseniz aynı ifadeler olduğu gibi var..Yerleri farklı büyük ihtimal.. Duru görü önemli evet ama iki farklı kişinin alında bu kadar benzer cümlenin kullanılmasını es geçebilir miyiz? Bana baktığı falda beni ve diğer kişiyi tarif eden tutarlı cümleler var. Fakat ben bu kadar benzerlikten sonra o cümleleri duru görü mü barındırıyor ayırt edemem açıkçası.. Kaldı ki kişiyle ilgili tip karakteri aynı. Gelecekleri zaman aynı.. Bunu dile getirişi de aynı..Siz olsanız böyle bir benzerlikten sonra dikkate alır mıydınız o falı?

Akrepgöz'le ilgili söylediklerinize gelince onun ucunu açık bırakıyorum..Ben bana baktığı falı attım.. Yazıda da şivesini belli ettiği fallar varsa arkadaşlar ona göre değerlendirir. Ben dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim.. Sonradan mı Azeri oldu bu adam dedim ki sanırım kadınmış da..Ben erkek sanıyordum onu.. =))

Bana yolladığı fal yazılı..Arkadaşın paylaşımına dikkat ederseniz aynı ifadeler olduğu gibi var..Yerleri farklı büyük ihtimal.. Duru görü önemli evet ama iki farklı kişinin alında bu kadar benzer cümlenin kullanılmasını es geçebilir miyiz? Bana baktığı falda beni ve diğer kişiyi tarif eden tutarlı cümleler var. Fakat ben bu kadar benzerlikten sonra o cümleleri duru görü mü barındırıyor ayırt edemem açıkçası.. Kaldı ki kişiyle ilgili tip karakteri aynı. Gelecekleri zaman aynı.. Bunu dile getirişi de aynı..Siz olsanız böyle bir benzerlikten sonra dikkate alır mıydınız o falı?
Ciddiye almazdim elbette. Ama 2014 de baktirdiginiz bir falin bugune dek cikip cikmadigiyla ilgili bir yorum yapmamissiniz. Vadesi dolmus olsa gerek diye dusunuyorum ?

Akrepgöz'ün falının çıkıp çıkmamasına gelince..Dediği gibi o kişi ile tekrar bir araya gelişimiz olmadı ama dediği gibi o yazın ilk ayında da karşıma biri çıkmadı..Ben tarihlere takılmam. O yüzden söylediği tarihe yakın zamanlarda da olmadığını belirteyim..

Akrepgöz'le ilgili söylediklerinize gelince onun ucunu açık bırakıyorum..Ben bana baktığı falı attım.. Yazıda da şivesini belli ettiği fallar varsa arkadaşlar ona göre değerlendirir. Ben dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim.. Sonradan mı Azeri oldu bu adam dedim ki sanırım kadınmış da..Ben erkek sanıyordum onu.. =))
Bakin beni yanlis anliyorsunuz ben diyorum ki diyelim ki kadin azeri yada rol yapiyor. Diyelim ki o yillarda o siyledi baska biri duzgun tuekceyle yaziya aktardi. Onemliman falin sonucu. Bunu belirtmeliain diyorum sadece. Ozellkle 4 yil onceki bir falsa mevzu yani.

Akrepgöz'ün falının çıkıp çıkmamasına gelince..Dediği gibi o kişi ile tekrar bir araya gelişimiz olmadı ama dediği gibi o yazın ilk ayında da karşıma biri çıkmadı..Ben tarihlere takılmam. O yüzden söylediği tarihe yakın zamanlarda da olmadığını belirteyim..
Tamam tesekkurler. Patlamis yani. Merak ettigimm buydu :)

Tamam tesekkurler. Patlamis yani. Merak ettigimm buydu :)
Cikan fallariniz var mi varsa kimlerdi payalsirsaniz eger cok iyi olur hepimiz icin.

Yok hayır yanlış anlamadım.. Kıyas yapabileceğim bir verim olmadığı için kesin konuşmaktan kaçındım.. O yüzden baktıran arkadaşlar kıyasını yapsın istedim.. Dikkatimi çekti diye belirmemin nedeni de bu..

Baktırdığım fallara dair yorumlarımı paylaşıcam fakat mevzunun kaynamasını istemiyorum..Görüşleri merak ediyorum açıkçası.. Biraz sabır rica edicem sizden.. =)

Yeni olduğum için alıntılamada sorun yaşarsam kusura bakmayın..Firuzze'nin baktığı falda sizinle çok benzer cümleler kullandığını fark ettim..Gözümden kaçanlar olabileceği gibi dikkatimi çeken benzer cümleler hatta birebir aynı cümleler şunlar:

"hayata umutla bakan bır ınsanken bu aralar senın için ne iyi ne kötu karar veremez halde buluyorsun kendını"
" mıgdenle alakalı bır sorun yasayabılırsın acı baharatlı seyler yememenı tavsıye ederım gecelerı uyku duzenın bozuk bas agrıların oluyor "
"....ıle alakalı bakacak olursam bu adam ıle kesınlesmıs bırseylerınız hıc olmamıs ama sız sankı hep onun sıze derın hısler besledıgını ama sıze bazı engeller sebebıyle gelemedıgını hıseetmıssınız onun pesınden gıdecek cesaretınız varmıs ama sıze adım atamadıgı ıcın sızde gururlu bır ınsan oldugunuz ıcın bazı seyler yarım kalmıs ya da baslayamamış gıbı gozukuyor"
"şıpsevdı bırısı degılsınız bırısıne kolay gönül vermıyorsunuz "
"gecmisinde aldigin cok yara var cok badireler "
"yaklasicak ben sizi birlikte bi yola cikarken goruyorum Son zamanlarda aklın oldukça karmaşık duygu ve düşüncelerle dolup taşıyor aklına takılan bir çok soru işareti var acabalardasın şu an ama sen gönlünü ferah tut canım bu bey şu an duygusal olarak yol ayrımında ve hangi yönde yol alacak buna karar veremiyor boşlukta kalmış bu bey ne istediğini bilen akıllı bir erkek bu beyin ruhen kendini bir süre dinleyip mantıklı kararlar alması gerekiyor"
"hazıran ayından sonrakı surec ıkınız adına olumlu gozukuyor sen karamsar olma senın hıslerın karsılıksız degıl cunku"
"uzun boylu omuz yapısı geniş hafıf bır göbek var sankı ya da göbek yapmaya egılımlı bır vucudu var alnı acık göz yapısı dıkkat cekıcı bırısı" (Umarım aynı kişi için baktırmamışızdır. Aynı kişiyse de ikimize de aynı anda gelecek olamaz değil mi? =) )
"2 ay ıcersınde sana saglıklı bır donus yapacagını goruyorum "
"sızın gozunuz baskasını severken kımseyı gormuyor"

Şimdi iki ayrı falda birbiri ile aynı cümlelerin bu kadar çok olması sizce normal mi? Durumu ben mi abartıyorum?
Firuzzee falinin tarihi ne zamandi? Sesli mi yazili mi? Cikti mi?

Baktırdığım fallara dair yorumlarımı paylaşıcam fakat mevzunun kaynamasını istemiyorum..Görüşleri merak ediyorum açıkçası.. Biraz sabır rica edicem sizden.. =)
Neden boyle bir sey yapiyorsunuz anlamadim 2012den beri baktirdiginiza gore falcilarin verdiği tarihleri yasadiniz ve bunun cikip çıkmadigini net olarak soyleyebilirsiniz, lafi dolandirarak uzatmanıza anlam veremedim acikcasi burda tecrubelerinizi merak ediyoruz biz de ona gore tedbir alalim bilelim istiyoruz

Firuzzenin falı 3-4 saat önce bakıldı..Yazılı.. Bakıldıktan sonra beğenince acaba yorumlar nasıldı diye..Merza_17 adlı arkadaşın yorumunu okuyunca da hüsrana uğradım..
Sonuç cümlesi arkadaşınkiyle aynı.. O yüzden onun falını dikkate almıcam..

X