tellwe.com'da bakılan fallar!

Nakta ve chitra benim de favorim. Dolayisiyla seninle falci enerjimiz tutuyor olabilir :) merak ettim cok simdi humeyra yi.
angelmiracle cok tesekkurler tavsiyen icin. Gerci seni dinleyip bedava kredi kazanmayi beklemedim. Iyi ki de beklememisim. Su an nakta ve humeyra ayni seviyede benim icin. Ve sonra chitra. O kadar cok detay verdi ki... Hic sallama yok. Basirly uygulamasini silemeyecegim simdi ben :) baska begendigin falci olursa buraya yazmasan bile bana ozelden yaz. Seninle falci enerjimiz ayni :) vadem eylul.

Harika çok sevindim olumlu şeyler duymuş olmana. O halde eylüle kadar mücadeleye devam

Bana da uyku sorunu ve basagrilari yasiyorsunuz dedi. Uyku sorunum yok basagrisi da cekmiyorum neyse ama dedim icimden. Ama faldan sonraki 3 gun basagrisi cektim :) psikolojik herhalde...
Evet bana da aynısını dedi. Ama ben gerçekten bu dönem bayağı uyku sorunu yaşıyorum, aşırı düzensiz uyku düzenim ve gastritim de kötüleşti, ben de nasıl tutturdu diyordum :)) bir de konu dışında nazar var çok üstünde dedi, bi arkadaşın seni çok kıskanıyo sevgili yapmanı istemiyor dedi size de benzer bişey söyledi mi?
İlişkimle ilgili söylediği şeyler birebir doğruydu çünkü şaşırdım şu an böyle bi durum olmasına, ben dediği çıksın istiyordum yaa :))

Merhaba Leyla sen Hümeyra'ya hangi falı attın? Ücreti ne kadardı! Orda 10 yazıyor ama TL değil dolar üzerinden yanlış anlamadıysam. Dolarsa çok pahalıya geliyor. Kredi alma bölümüne baktım uygulamada orda da hep satışlar dolarla.

Çok sevindim yalnız parayla kredi alip memnun kalmasaydin cok uzulurdum sanirim
Tabii ki olursa yazarim sana, aklimdasin :)
Sende ayni sekilde bana yazarsan sevinirim kuzum

walla bende de aynısını söyledi mide uyku sorunu hatta kötü bi alışkanlığın var onu bırakacaksın alkol sigara gibi dedi içmiyorsan uyku sorunu gibide olabilir dedi tkrar falı dinleyip atıcam sylediklerini aynısını mı acaba herkese söyluyor ki

Bended geçenlerde baktirdim banada uyku problemin ve mide sorunun var dedi gerçi bende de gastrit var ama yorumları okuyunca acaba herkese mi aynı söylüyor bilemedim

Nazar var bi çok badireler atlatmışsın dedi 2 aydır derin düşünceler yalnız hissediyorsun bi konuda doluya koyuyorsun olmuyor boşa koyuyorsun olmuyor anne suretinde birisi belinde ve ayakların ağrı var üstenize çok düşen dua eden birisi dedi manevi desteğini görceksiniz dedi temiz dileğin var bu olucak istediğini elde edecek birisin dedi çok ikilemde kalan birisin dedi çalışkan zeki birisin aşk ve duygularına ağırlık veren birisin mantıkçı değilsin dedi tutku duygu insanısın daha önce yanlış olduğunu bile bile aşılmadık şeyler yaşamışsın her fırsatta başarısız olmuşsun hayatla bakan birisikiyken bu aralar karar veremiyorsun migdenle sorun yaşayabilirsin acı baharat yeme suda çınar var başın önde geziyorsun dik geziyorsun bu aralar bişeylerden kaçıyor korkuyor gibisin 2 yolun var iman gücü zayıf birisi var uzak dur çvrende araba alan birisi var araba çıktı çvrenden birisi kocaman akrep var büyük dişli bi insan siyah saçlı birisi senin tüm işlerine engel olan brisi denizkızı var iki yüzlü bi insan demek car car konuşan çıkarcı birisi çvren kalabalık ama boş cvre sende farkındasın cesur bi insansın aslan gibisin baş ağrıların ve uyku düzüenin bozuk zararlı alışkanlığın var alkol sigara gibi değilse uyku düzeni olabilir yemek yemeği seviyorsun (ama ben sevmiyorum yemek yemeği) ilişki yorumu olarakta bu kişiyle karışık durumunuz ve aranızda netleşmeyen bişey var tamolarak belli olmayan şeyler var kesinleşmiş şeylerin hiç olmamış sanki sen sana karşı derin duygular beslediğini sanki bazı engeller yüzünden gelemediğini hissetmişsin onun peşinden gidicek cesaretin varmış ama sana adım atamadığı için sende gururlu insan olduğu için bazı seyler yarım kalmış başlayamamış ve yarım kalmış şıpsevdi birisi değilsin çılgın bi ruha sahipsin aranızda belirsizlık yıpratmış davranışları çelişkili sana sevgisi var ama sen bu dengesizlikten sıkılmışsın sabredememişsin araba kullanmayı çok seviyor hatta gri beyaz arabası var iş hastası birisi araba kullanmak hobi geçmişte çok badireler atlatmıştın bu kişi temiz yüreğinin farkında giderek yaklaşıcak ben sizi birlikte bi yola çıkarken görüyorum hep bi acabaların var bu insan sana net bi şekilde gelicek şuan boşlukta kalmış bi konuyla ilgili ne istediğini bilmiyor karakteri ne istediğini biliyor ruhen kendini dinlemesi gerek ondan snr sana gelicek haziran ayından snrki süreç olumlu yansiyor senin hislerin karşılıksız değil aşk hayatında mutluluk huzur istiyorsun ve erkek çocuğun olmasını istiyorsun bu bey uzun boylu hafif göbekli alnı açık göz yapısı dikkat çekici omuzları geniş karakter olarak benziyorsunuz ama zıtsınız sana boş değil şuan gelgit içinde ikinizde özgürlüğünüze düşkünsünüz ama sen kıskançsın 2 ay snr en fazla bu insanın hayatına tamamen gircek ve o sana bağlanacak uzun sağlıklı ilişki olcak 2 sorunu işle ve ailesel sounları var babasıyla çok zıt annesi daha önceden ağır hastalık atlatmış sen buna baskıcı değilde ilgilini belli et sosyal ol daha çok 2 ya tesadüf 1 görüşmen yüzyüze olcak evlilik şuan yok fal 1.5 seneyi gösterir devam edersen bu kişiyle bununla olucak kafan başkasındayken başkasına yönelmeyen yapın var bu kişi zeki birisi bu kişiye güven vermelisin güven sorunu olabilir ciddi durum olucak ama suan gözükmüyor sylediği fal aynen bu falı bu şekilde olan var mı

Kızlar chitra ve geysu mu aynı kişi olabilir diye konuşuluyordu öyle bir şey vardı sanki? hem chitra'ya hem geysu'ya aynı soruyu sordum chitra olumlu konuştu hatta tarih verdi, geysu olmaz o iş dedi. artık kimin dediği gibi olur bilmiyorum.

Kehriban in da kredisi düşük ve çok övülüyor diye fal göndermiştim çok özensiz baştan savma ve sorularımla alakası olmayan bir fal geldi. Kredime üzüldüm.

Benimkine benzemiyor. Benzeyen yanlarai var ama cogunlugu farkli. Bana da temiz dilegin var dedi zamani var olacak dedi.

Canım chitraya pek ümit bağlama derin ben 2 ayrı hesaptan yanı soruları 1 ay arayla sordum 1 ay olumlu dediklerinie 1 ay snr bambaşka şeyler söyledi o bende tamamen patladı anlayacağın ve iade aldım

aslında telwede tüm falcıların bize neler yazdıklarını burda kopyalayıp yapıştırcak hiçbirimize aynı falı yazamazlar öyle yapmak gerek bence bana şunu bunu dedi şeklinde

Canım chitraya pek ümit bağlama derin ben 2 ayrı hesaptan yanı soruları 1 ay arayla sordum 1 ay olumlu dediklerinie 1 ay snr bambaşka şeyler söyledi o bende tamamen patladı anlayacağın ve iade aldım

Chitra nin bana verdiği tarih çok yakın ve ben o süre içinde zaten bir dönüş alabileceğimı düşünmüyorum. Ama ayrıntılı bakması ve diğerleri gibi canım cicime vurmadan resmi olması hoşuma gitmişti.
Nakta hakkında bir fikrin var mi peki? beni çok etkiledi.

Basirly humeyra da (tarot attim karsi tarafin isim anne ismi dogum tarihimi soru kisminda belirttim) beni cok sasirtti. Eger nakta sende iyiydiyse belki seninle de falci enerjimiz tutuyordur. Kredisine bakip karar verirsin tabi. angelmiracle tavsiye etmisti. Ben cok memnun kaldim. Benim favorulerim su an nakta humeyra chitra oldu. Ama hepsi anla ilgili bilenler. Gelecek beklemede.

Basirly hiç denemedim. Bi de karşı tarafın anne ismini bilmiyorum malesef, keşke zamanında soraydim. Hiç aklıma gelmemişti sormak

Ben nesibe'ye de karşı tarafın düşüncelerini sormuştum çünkü benim için çok önemliydi. İyiydi fal ama bu konuda en çok nakta'dan etkilendim, olumsuz konuşmasına rağmen

Benimkine de benzemiyor çok şükür :) bi tek mide ve uyku sorunu bölümü aynı bana da acı yeme dedi. Bana tamtersi mantıklı bi insansın ama bu kişiyle ilgili hep mantıklı düşünüp, sonunda hislerine ağırlık vermişsin ve bu yüzden de pişmansın dedi. Bi de ben eski sevgilimi bu ara -neden bilmiyorum- cidden aşırı derecede düşünüyordum yani takıntı düzeyinde ve bunu bildi.

Bence de chitra ve geysu kesinlikle ayni olmazlar benim fallarima gore. Tamamen farkli seyler soylemisler. Chitra ya inanmak istiyorum cikti diyen de oldu patladi diyende... Kismet!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…