tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben baktiemistim. Bende de bildikleri cok oldu. B tek tutmayan kiskanclik yuzunden kavgalariniz olmus dedi. Vade vermedi ama bana sadece duzelecek dedi.

Ben kartlari secerken her kartta sorumu tekrar ederek basiyorum oyle enerji gidiyordur diye inanarak:)

şimdi tekrar dinliyorum falı hepsini bilmiş an olarak cidden ama gelecek ile bilmiyoum hatta arabasının rengini bildi

bende ilişki durumunu çok iyi analiz etti beğendim aynen dediği gibiydi tavsiyeleri falan sebepler eksik yok hatta uyku sorunumu ve düzeltmeye çalıştığımı söyledi ama yakın zamanla ilgili iş bakalım tutacak mı 1 ay bi işe girip çıkacaksın dedi ama tutabilirde çnkü genelde ben işi beğenmediğimde 1 ay ancak kalıyorum yada 1 hafta bilemediği şeyde vardı ama miğdesorunu dedi ben migde sorunu yaşamıyorum 2 şey için beklentide olduğumu söyledi hatta yoğun olarak bunuda sorduğum sorulardan bilmiş olabilir 2 yoğun soru sordum çünkü birde çvremdeki kız arkadaşlarımıda bildi tarif olarak iş beklentisi çıkıcak mı bakalım bilmiyorum ilişki yorumu tutarlıydı ama bildi yüzde yüz yani herşeyine kadar ama sylediklerinde ben pembe tablo çizdiğini sanmıyorum çnkü olumsuzlukları syledi hep olumluluk azdı ilişki anlamında ama beklememe değdi

Ben de geçenlerde katina atmıştım firuzzeeye benim ilişkimle ilgili de nerdeyse her şeyi bildi. Yalnız bana da uyku sorunu ve mide sorunun var dedi. Gerçekten uyku ve mide sorunum var ama herkese aynını mı söylüyor acaba?

Belki herkese söylüyordur. Şöyle bir mantık olabilir. Fal atan insan düşüncelidir bazı konularda ve stresli olabilir. Stres de mide ve uyku sorunlarına yol açabilir. Yani beyin bedava

Bana da uyku sorunu ve basagrilari yasiyorsunuz dedi. Uyku sorunum yok basagrisi da cekmiyorum neyse ama dedim icimden. Ama faldan sonraki 3 gun basagrisi cektim :) psikolojik herhalde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…