tellwe.com'da bakılan fallar!

Bana kalirsa sen yone atacaksin:) hadi hayirlisi. Iskambil hic atmadim ben... Denersen yazarsin sonucunu. Ama bence deneyeceksen bile baskasina at. Surekli baktirdigin biri zaten simdi asagi yukari bir profiline sahip oldu senin. Aralikli baktirmiyorsan ayni insanlar ayni seyleri soyler gibi geliyor bana. Sen daha iyi bilirsin tabi.
bende de oldu o ilk peri tarotu gönderdiğimde yeni gelişme olmadıysa bakmayayım dedi yoktu o zaman iade etti
sonradan bir gelişme oldu farklı konuyla ilgili gönderdiğimde baktı. zaten chitraya her şeye baktırdım falınustası konusunda kararsızım çok fazla. çünkü o da tartışma yaşayacağımı söyledi bir de gözümün önünde arkadaşım onun söylediğini yaşadı yani son bir kez daha baktırıp bitirsem diyorum ama hep birkez daha birkez daha uzatıyorum böyle de. şimdi profiline baktım bir de kredi fiyatları için iskambil falı bakıyorum yanılma payı çok azdır falan yazmış atsam mı diyorum atıp öyle mi bitirsem acaba

Bana kalirsa sen yone atacaksin:) hadi hayirlisi. Iskambil hic atmadim ben... Denersen yazarsin sonucunu. Ama bence deneyeceksen bile baskasina at. Surekli baktirdigin biri zaten simdi asagi yukari bir profiline sahip oldu senin. Aralikli baktirmiyorsan ayni insanlar ayni seyleri soyler gibi geliyor bana. Sen daha iyi bilirsin tabi.

sık sık baktırıyorum da bu iki kişiden başka kimseden memnun kalmadım, yorumlara bakıyorum da başka falcılardan da pek memnun kalan görmedim bir isim yok o yüzden aslında. chitra her şeye baktırdım da falınustasına öyle çok baktırmadım son olarak bir kere daha ona atayım diyorum sonrasına bakıcaz artık :)

sık sık baktırıyorum da bu iki kişiden başka kimseden memnun kalmadım, yorumlara bakıyorum da başka falcılardan da pek memnun kalan görmedim bir isim yok o yüzden aslında. chitra her şeye baktırdım da falınustasına öyle çok baktırmadım son olarak bir kere daha ona atayım diyorum sonrasına bakıcaz artık :)
Ay guldurdun beni resmen. Simdi temkinli konusmaya baslayip "bu son" dememissin:)))

yok bu sefer diyemedim ne zaman bu son bundan sonra fal orucuna giricem desem hemen vazgeçiyorum. :KK70: bari sonu belirsiz bırakayım da baktırsam da bir şey olmaz :) :KK70:
Hepimiz ayniyiz bence. En azindan ben de oyleyim su tarihe kadar baktirmayim diyirum sonra hoop yuregim bir kabariyor ativeriyorum. Sonra da kotu bir sey cikarsa diye korkarak bekliyorum

Hepimiz ayniyiz bence. En azindan ben de oyleyim su tarihe kadar baktirmayim diyirum sonra hoop yuregim bir kabariyor ativeriyorum. Sonra da kotu bir sey cikarsa diye korkarak bekliyorum

aynı şey bende de var ya... bir an geliyor hadi baktırayım deyip heyecanlanıyorum olumsuz bir şey gelir diye de korkuyorum insanın modu düşüyor çünkü ne kadar inanmasa da

Ben tellwe'de hiç baktırmadım. Beni hayal kırıklığına uğratmayacak biri çıkar mı acaba? Fiyatlar da fena değil gibi. Joker mi Destina mı?

Kehriban da siram degismis. Bir kisi beklemekten vazgecmis. Eveline ve kehriban inat edip bekleyecegim. Merak ettim cok yorumlari iyiydi. Ikisi de az girenlerden. Insallah tamamen birakmamislardir.

Ben tellwe'de hiç baktırmadım. Beni hayal kırıklığına uğratmayacak biri çıkar mı acaba? Fiyatlar da fena değil gibi. Joker mi Destina mı?
Ikisini de bilmiyorum. Ben kendi baktirdiklarimdan yola cikarak chita veya nakta derim. Chitra yazili uzun yaziyor. Nakta sesli. (baktirdiklarim:
sesliler: akrepgoz, deryahatun, firuzzee.
Yazili : cherrycoco, cevaplar, geysu, azizeninsesi, falinustasi, byzmelek (canli cagirirsa gitme cok pahali), kassaminevra, taraca, kocaalem, hissiyat (sadece tavsiye verdi), falaniyethakkaniyet (kopyala yapistir geldi), assyranta1 (ani bildi ama tek olunsuz konusan oydu insallah cikmaz), zanale, yesilcingene, hades, nurgamze.

Ne cok baktirmisim yaa... :KK43:((

kızlar bir falcıya attım dayanamayarak bakalım yorumları süper gelince burada paylaşıcam
Su an halimize sesli gulmekteyim. Birgun buradaki hareketli simgeleri cumlenin sonuna yerlestirebilmeyi basarirsam yaziyla degil resimle de gulecegim:) bekliyorum kimmis ve nasil cikacak diye bu arada.

X