tellwe.com'da bakılan fallar!

Chitranın ilişkim hakkında söylediği sorunları yaşamaya başladım.Diğer söyledikleri için daha zaman var.Tekrar baktırmak istiyorum ama ara vermiş yazıyor acaba ne zaman döner kii

Bu son benim 10 kredim vardi :KK70: ona attim en son falinustasi icin yükledim ama pisman oldum, artik yüklememe karari aldim :KK70:
Bu arada sen bic basirly denedin mi? Zamanim forumu aratmakla geciyor cikan fallar altinda can ismi geciyor. Uygulama basirly buldum google dan.

Falinustasin a atip mi pisman oldun? Atmaktan mi vazgectin? Kehriban i beklemelisin bence super yorumlar var ben bekleyecegim :)

Evet tozpembe bi fal. Bide soru sordum cvp vermedi.. cevrimiciydi bide.. sonra gormedim dedi.. bekliyorum
Kehriban duy sesimi ! :KK70: ama burda patlayan fallarini da okudum eskilerden

Bu arada sen bic basirly denedin mi? Zamanim forumu aratmakla geciyor cikan fallar altinda can ismi geciyor. Uygulama basirly buldum google dan.

Evet cani denedim.. orda bedava kredi topluyosun.., nerdeyse hepsini denedim Cani tavsiye ederim anlik yorumu süperdi bi ayrinti bildi bugüne kadar hic bi falci söylemedi nakta haric bide.. ama olacak dedigi cikmadi henüz..

Kizlar kehriban girmiyor mu artik yaa kac gün oldu bekliyorum
Sanirim o uzun araliklarla giriyor. Yorumlarina ve duvarina da baktim cok girmiyor ayda 1 gibi herhalde. Zaten ana sayfasinda da sadece enerjisi uygun oldugunda girdigini yazmis.
Ben sana yanlis bilgi verdim. Benim kehriban diye yazdiklarim aslinda eveline ye aitmis. Aratirken onu da iyi diye gordum. Ikisinde de beklemedeyim. Sen sorunca karistirmisim ikisini sanirim. Her zaman girmedigini yazan eveline aslinda.

X